• Початок навчання: Після 11-го класу
  • Тривалість навчання: 1 рік
  • Середня зарплата: 12 500 грн.

Детально про професію

<div>Фахівець з приготування різноманітних напоїв, коктейлів, сервірування столів та обслуговування відвідувачів</div>

Професії офіціанта, бармена сьогодні є особливо молодіжними, життєрадісними і перспективними, оскільки мережа розважальних закладів, кафе, барів, ресторанів постійно зростає, а отже, зростає і попит на дані професії. Уміти оригінально оформити виріб, страву, красиво її подати, відповідно і зі смаком сервірувати стіл, створити бажану атмосферу – це справжнє мистецтво. Поєднання цих умінь і з навичками приготування різноманітних напоїв, коктейлів, закусок, обслуговування відвідувачів за барною стійкою сформує ваш авторитет серед оточуючих, розкриє широкі можливості самореалізації на робочому місці і в колі друзів.

Отримавши професію бармена ви навчитеся обслуговувати відвідувачів за барною стійкою, готувати безалкогольні та алкогольні напої, відповідний асортимент холодних і гарячих закусок, страв, отримувати їх і правильно зберігати. Професія бармена передбачає уміння оформляти вітрину і барну стійку, експлуатувати встановлене в барі обладнання, вести необхідний облік, складати і здавати товарний звіт. Дана спеціальність в наш час стала дуже актуальною на ринку праці. Уміння і професійність бармена завжди привертають увагу, загартовує вправність їх рухів і спритність роботи. Пройшовши курс навчання і виконавши програму ви отримаєте кваліфікацію бармена ІV розряду.

Професія офіціанта передбачає уміння обслуговувати відвідувачів у ресторанах, кафе, сервірувати столи, подавати напої, страви, готувати зал до обслуговування. Для якісного засвоєння цих вимог навчальної програми наш ліцей забезпечений двома кафе-барами, які обладнані барними стійками, відповідними меблями, необхідним посудом і інвентарем. На базі кафе-барів систематично проводяться обслуговування, що служать доброю професійною практикою.

Отримайте професію офіціанта, бармена і ви не пошкодуєте.

Чекаємо Вас за адресою: м.Мукачево, вул. Береста Олексія, 32 (м.р-н."Паланок") Тел.: (03131) 4-99-05