Коштура Юрій Йосипович
(1930, м. Мукачево, Закарпатської області)
В 1955 році закінчив Берегівське училище механізації сільського господарства.
В 1962 році закінчив Стрийський технікум механізації сільського господарства.
Працював майстром виробничого навчання в ліцеї з 1957 року.
«Заслужений працівник профтехосвіти», «Відмінник народної освіти», нагороджений медаллю «Макаренка».
Протягом 7 років вів Республіканську школу передового досвіду майстрів виробничого навчання.
Данканич Михайло Михайлович
(1934, с. Ільниця Іршавського району, Закарпатської області)
Закінчив Мукачівське педагогічне училище, Ужгородський державний університет, де здобув спеціальність філолога.
У професійно-технічній освіті М.М.Данканич з 1961 року: працював заступником директора по культурно-виховній роботі Мукачівського училища механізації сільського господарства.
В 1975 році його призначено директором Мукачівського сільського середнього професійно-технічного училища № 1, яке в 1984 році в зв’язку з реорганізацією перейменовано в № 31. Трудова діяльність М.М.Данканича, талановитого педагога і здібного організатора, була спрямована на побудову принципово нового типу професійно-технічного закладу, який відповідав би всім вимогам часу і забезпечував підготовку висококваліфікованих робітників, цілеспрямованих, свідомих, духовно-культурних громадян. Завдяки його зусиллям було побудовано комплекс для забезпечення повного і всебічного виконання навчально-виробничої програми, належних умов перебування учнів та працівників в училищі, а саме: навчальний, лабораторний та адміністративний корпуси, гуртожиток, їдальню, машино-тракторний парк, полігони для практичних занять, спортзал, спортмайданчик, бібліотеку, актовий і конференц зали. М.М.Данканич був незмінним керівником ПТУ-31 протягом 17 років. Він започаткував ряд традицій, які продовжили і шанують його наступники: виховання робітничих династій, футбольні турніри серед команд області, конкурси технічної творчості і професійної майстерності для виявлення індивідуальних здібностей учнів.
За значний вклад в розвиток профтехосвіти М.М.Данканич був нагороджений двома медалями “За доблесну працю”. Йому було присвоєно звання “Відмінник народної освіти” та “Відмінник професійно-технічної освіти України”.
Ім’ям Данканича Михайла Михайловича названо Мукачівський професійний аграрний ліцей.
Кречковська Ганна Юріївна
(1937, м.Ланклар, штат Лімбург, Бельгія)
В 1966 році закінчила УжДУ.
Працювала в ліцеї викладачем української мови і літератури з 1971 року.
«Викладач-методист», «Відмінник народної освіти», 1982 р.
Була керівником обласної школи передового досвіду молодих викладачів.
В 1982 р. нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за участь у республіканському конкурсі навчальних кабінетів.
Ковбаско Василь Васильович
(1957, с. Ільниця Іршавського району, Закарпатської області)
Закінчив Мукачівське педучилище (1977), Ужгородський державний університет факультет філології (1981), факультет правознавства (1998). Викладач-методист. Працює в системі ПТО 33 р. Педагогічну діяльність розпочав в СПТУ № 1 м.Мукачева (нині – ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича»), де займав посади (1987-2010): вихователь, майстер виробничого навчання, викладач, заступник директора, директор. Делегат І Всеукраїнського з’їзду вчителів (1992), відзначений грамотою голови Олімпійського комітету Антоніо Самаранча (1995), як організатор багатьох масових заходів: Всеукраїнського турніру по велоспорту серед ПТУ України, щорічного футбольного турніру пам’яті Михайла Данканича, обласного турніру по волейболу серед освітян. “Відмінник народної освіти УРСР” (1980), “Заслужений працівник освіти України” (1998), нагороджений нагрудним знаком “За розвиток регіонів” (2004), орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (2004), нагрудним знаком “А .С. Макаренко” (2007).
У 2008р. очолюваний ним ліцей визнаний найкращим у номінації «Освіта» Національного рейтинг-конкурсу «Кращі підприємства України» за забезпечення динамічного розвитку і питомої ваги навчального закладу в галузі освіти та економіки Української держави.