• Початок навчання: Після 9-го класу
  • Тривалість навчання: 3 роки
  • Середня зарплата: 20 000 грн.

Детально про професію

Фахівець, який обробляє землю та збирає культури за допомогою агротехніки, доглядає та ремонтує її

Одним з найважливіших кроків у житті кожної людини є вибір навчального закладу, а згодом і професії, що значною мірою впливає на її подальшу долю. Після закінчення школи настає час, коли потрібно визначити свої уподобання і обрати одну з доріг, на якій кожна якнайповніше себе реалізувати.

Запрошуємо на навчання в наш ліцей за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С» на базі 9-ти класів терміном навчання 3 роки та на базі 11-ти класів терміном навчання 1,5 роки.

Це інтегрована професія, перевага її в тому, що ви отримуєте зразу три спеціальності: тракториста, слюсаря та водія. І зможете самостійно виконувати сільськогосподарські і меліоративні роботи на колісних та гусеничних тракторах. Комплектувати машинно-тpактоpнi агрегати. Виконувати тpанспоpтнi роботи на тракторах з додержанням правил дорожнього pуху та правил перевезення вантажів. Виконувати щозмінне технічне обслуговування тракторів, сільськогосподарських і меліоративних машин, на яких працює. Визначати несправності тpактоpiв, причіпних i начiпних знарядь та інших машин, що з ними агрегатуються, усувати їх. Самостійно виконувати технологічні регулювання робочих органів сільсько-господарських і меліоративних машин та пристроїв до них. Читати нескладні машинобудівні креслення, схеми, користується iнстpукцiями з експлуатації машин. Раціонально використовувати паливно-мастильні, гумо-технiчнi та iншi експлуатаційні матеріали i запасні частини. Готувати трактори, ciльськогосподарськi і меліоративні машини та знаряддя до зберігання. Виконувати роботи з додержанням правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, а також вимог охорони навколишнього середовища.

Для забезпечення підготовки кваліфікованих робітників в ліцеї обладнано сучасні навчальні кабінети, комп’ютерний клас, навчально-виробничі лабораторії, майстерні, автотрактородром, сучасний спортивний зал, актовий зал, гуртожиток, їдальня та бібліотека з читальним залом.

Учні ліцею забезпечуються стипендією. Для розвитку творчих можливостей учнів в ліцеї працюють гуртки технічної творчості та спортивні секції.

Виробничу практику учні проходять безпосередньо в умовах виробництва на підприємствах.

Отримайте професію тракториста-машиніста с/г виробництва, слюсаря з ремонту с/г виробництва, водія автотранспортних засобів категорії «С» і ви не пошкодуєте!

Чекаємо Вас за адресою: м.Мукачево, вул. Береста Олексія, 32 (м.р-н."Паланок") Тел.: (03131) 4-99-05