02 листопада 2023 630

Випускники ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»

- відомі особистості

Наш ліцей пишається своїми випускниками, зокрема: Героєм Соціалістичної Праці Русинко М.М., Героєм Соціалістичної Праці Ткалич О.О., лауреатом премії Ленінського комсомолу Кузьма В., головою Мукачівської районної Ради Токар І.І., головою Кольчинської селищної Ради Удут Ю.Ю., старшим майстром Виноградівського ВПУ – 34 Лупір В.І., полковником внутрішніх військ Голота С.І., генерал-лейтенантом Мотринець І.М., чемпіоном України та призером Європи з пауерліфтингу Симчина В., призером Європи з спортивного орієнтування Прокопець В., членами олімпійської збірної України з фрістайлу Архипов Д. і Аблаєв Є., Марущак Д гравцем збірної України з футболу та ФК «Шахтар» Кобін В., заслуженим працівником фізичної культури та спорту Щербей М., членом збірної України з фрістайлу Русин Р.

 

Переста Олександр Михайлович

(31.07.1961 р.н.)

По закінченню ліцею навчався у вищому навчальному закладі у Львові. Відомий підприємець, спонсор багатьох благодійних акцій, активний учасник громадського життя міста.

Співпрацює з нашим ліцеєм. Надає можливість учням проходити виробничу практику на власному автосервісі.

Більше 10 років надає матеріальну підтримку Мукачівському хоровому колективу «Ліра», забезпечує спортивним інвентарем Мукачівську дитячу футбольну команду. Олександр Михайлович очолює футбольну команду ветеранів міста. В 2009 році збірна команда ветеранів футболу Закарпаття, де капітаном був Переста О. М. стала чемпіоном України.

Олександр Переста – депутат Мукачівської міської ради Мукачівського міськвиконкому.

 

Токар Ілля Іванович

(02.08.1968 р.н.)

По закінченню ліцею здобув дві вищі освіти за спеціальністю «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит».

Працював комерційним директором товариства «Барва».

У 2002 році був обраний головою Мукачівської районної ради.

З 2005 по 2013 рр. працював на посаді голови Мукачівської райдержадміністрації.

Активний громадський діяч.

В 2007 році нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеню.

 

Маслиган Роман Михайлович

(09.05.1976 р.н.)

Маслиган Роман Михайлович, майстер спорту України з карате.

Навчався у ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» в 1996-1997 р.р. за спеціальністю «офіціант –бармен».

У 2000р. вступив до Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника на факультет фізичної культури та спорту, який успішно закінчив у 2005 р.

З 2000- 2003 р. р. працював вчителем фізкультури в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».

У 2005 р. став переможцем міського конкурсу «Вчитель року».

На обласному рівні у 2006 р. став лауреатом обласного конкурсу «Вчитель року».

З 2008-2010 р.р. працював головним спеціалістом, а потім начальником відділу молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому.

На даний час працює вчителем фізкультури в Мукачівській ЗОШ №1 ім. О. С. Пушкіна.

У 1998 році заснував спортивний клуб карате «Сінай».

З 2000 року очолює обласну федерацію Шотокан карате.

Чемпіон України з карате 2005 року в м. Харкові. Переможець та призер обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з карате-до .