03 лютого 2020 328

Міжнародне співробітництво 

Міжнародне співробітництво – пріоритетна сфера діяльності освітньої установи. 

ДПТНЗ  “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”         планує проводити активний міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проектів, установлювати відповідно до законодавства прямі зв’язки з міжнародними організаціями.

Найважливішим чинником підвищення якості професійної підготовки, адаптації  молодих робітників до нових економічних умов, закріплення їх на робочих місцях у нинішніх умовах ринку праці повинно стати соціальне партнерство,  і тут постає необхідність розширення форм взаємодії навчального закладу, вітчизняних та закордонних фірм і наукових установ як для довгострокового стажування викладачів, майстрів виробничого навчання, так і для  досвіду роботи за сучасними  технологіями.

Так,  3 лютого 2020 року в ліцей завітали з робочим візитом директор Studu, work, travel s.r.o. Іван Гіряк із Словакії та його партнерка Алла Мідяник, які запропонували співпрацю -  випускники ліцею можуть бути працевлаштовані в Словакії, а учні які не завершують навчання успішно пройти виробничу практику на новій техніці, з новим обладнанням та гідними умовами оплати. Майстрам виробничого навчання  колеги із Словакії , запропонували пройти стажування на їх підприємствах.