• Початок навчання: Після 9-го класу
  • Тривалість навчання: 3 роки
  • Середня зарплата: 15 000 грн.

Детально про професію

Фахівець, який працює з електроприладами, монтажем та демонтажем силових та освітлювальних мереж

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ в КЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» ЗОР професії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування; водія автотранспортних засобів категорії «С» на базі 9-ти класів з 3-річним терміном навчання

На даний час широкого розповсюдження набула професія електромонтера. Навчаючись за цією професією у нашому ліцеї ви зможете оволодіти двома спеціальностями: електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування та водія автотранспортних засобів категорії «С». Отримані знання і вміння дозволять вам виконувати роботи на електростанціях, трансформаторних електропідстанціях. Брати участь у ремонті, оглядах і технічному обслуговуванні електроустаткування з виконанням робіт з розбирання, складання, налагодження і обслуговування електричних приладів, електромагнітних, магнітоелектричних і електродинамічних систем. Ремонтувати трансформатори, перемикачі, реостати, пости управління, магнітні пускачі, контактори та іншу нескладну апаратуру.

А також навчитесь керувати автомобільними транспортними засобами, які відносяться до категорії С за різних дорожніх умов. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу. Керувати спеціальним обладнанням, яке встановлене на цих автотранспортних засобах. Виконувати роботи з щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу. Надавати першу медичну допомогу потерпілим під час дорожньо-транспортної пригоди.

Навчання відбувається в обладнаних кабінетах теоретичного навчання, практичні навички учні відпрацьовують на електрополігоні та в електромонтажній лабораторії, водінню навчаються на автополігоні.

Чекаємо Вас за адресою: м.Мукачево, вул. Береста Олексія, 32 (м.р-н."Паланок") Тел.: (03131) 4-99-05