Синяк Марія Михайлівна

Викладач математики

Освіта

1997р., Ужгородський державний університет, математик, викладач математики. 

Педагогічний стаж

13 років

Остання атестація

2020р., кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії" 

Підвищення кваліфікації

2024р., ЗІППО, свідоцтвоЗІСПК 02139723/006195-24 від 03.05.2024 (вчитель  математики)
2023р., ЗІППО, свідоцтвоЗІСПК 02139723/008548-23 від 02.06.2023 (вчитель  математики)
2022р., ЗІППО, свідоцтвоЗІСПК 02139723/ 015518-22від 28.10.2022(вчитель математики)                     
2021р., ЗІППО свідоцтво №ЗІ СПК02139723/009877-21 від 28.05.2021р. "Методологічні основи викладання математики"
2020р., ЗІППО, свідоцтво №ЗІ СПК 02139723/017704-20 від 27.11.2020р. "Концептуальні засади викладання математики в контексті Нової української школи".

Предмети, які викладає

Математика 

Сертифікати та нагороди

Назва
1 Сертифікати та свідоцтва
2 Сертифікати та свідоцтва 2
3 Сертифікати та свідоцтва 3

Моє життєве кредо:

 

«ВСЕ МОЖЛИВО, НА НЕМОЖЛИВЕ ПРОСТО ПОТРІБНО БІЛЬШЕ ЧАСУ

 

Моє педагогічне кредо:

«Життя-це книга, і той, хто не вчиться, бачить лише одну сторінку.»

Мета атестації: присвоєння кваліфікованої категорії "Спеціалість другої категорії" .

Методична проблема:

Теоретичні засади використання комп'ютерних технологій на уроках математики.

 

Відкриті уроки:



15 грудня 2021р.

Грудень місяць багатий на «відкриті» уроки в ДПТНЗ «МПАЛ» імені М.Данканича. Відкритий урок з предмету «Математика» в 12 групі слюсарів з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С») провела викладач природничо-математичних дисциплін Синяк М.М.

Тема відкритого уроку «Радіанна міра кута». Викладач майстерно розкрила триєдину мету уроку. Вдало підібрала методи та прийоми роботи з учнями на уроці, виокремила міжпредметні зв’язки. Викладач використала на уроці мультимедійну дошку, роздатковий матеріал, підручник, картки, відеоролик, інтерактивні завдання. Учні виконували різні цікаві завдання, відповідали на запитання, відгадували загадки. Були дуже активними протягом уроку і показали високий результат та великий інтерес до вивчення математики.

 

7 грудня 2020

Виховний захід «Видатні математики»

4 грудня 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» викладачем математики Синяк Марією Михайлівною, відповідно до плану роботи навчального закладу, методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки 2020-2021 н.р. було проведено виховних захід освітнього характеру з математики на тему: «Видатні математики України»

Детальніше>>>

ГУРТКІВЦІ СТВОРЮВАЛИ ПАЗЛИ ВІКТОРИНИ

Існує декілька стратегій, щоб зробити процес навчання більш легким та привабливим.

Вікторина - це простий і швидкий метод, який використовується для перевірки знань викладачами і навіть самими здобувачами освіти. Відповідаючи на запитання вікторини, вони можуть перевірити свої знання, розуміння, підкріпити ключові поняття, надати зворотній зв'язок.

25 травня керівниця математичного гуртка "Вектор", викладач математики Марія Синяк провела онлайн-заняття з вихованцями гуртка на тему6 "Створення пазл-вікторини на сервісі "Genially". Під час заняття гуртківці розвивали свої творчі здібності та нахили, самостійно створювали пазл-вікторини. Керівник гуртка застосувала різноманітні форми і методи роботи з учнями, тим самим розвиваючи в них зацікавленість до саморозвитку та вдосконалення.

«Click-навчання: методика організації освітньої діяльності з дітьми нового покоління».

Семінар-тренінг на тему «Професійне вигорання: загальне уявлення, причини та стратегії профілактики» був проведений 8 грудня 2022 р. в

Змінюються часи, змінюється світ, змінюються люди і водночас має видозмінюватися освітній процес. Сучасне покоління молоді за бажанням в один клік може отримати доступ майже до будь-якої інформації з усіх куточків земної кулі, проте, вони дедалі більше виявляють пасивність на уроках, приділяють увагу не освітньому процесу, а гаджетам, адже в мережі життя цікавіше, динамічніше, яскравіше. Як навчитися працювати з учнями, які нелінійно сприймають інформацію та мають кліпову свідомість? Ці учні ніколи не будуть такими, як ми чи наші батьки. Вони інакші, бо й світ інакший. Організація освітнього процесу має допомагати їм пристосуватися до сучасного життя та майбутнього, а не повертати їх у минуле.

«Click-навчання: методика організації освітньої діяльності з дітьми нового покоління».

Таку тема доповіді в форматі «Усного журналу» була представлена викладачкою математики ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Синяк М.М. у співробітництві з методистом ліцею Марценюк М.О. для викладачів закладу освіти. У своєму виступі викладачка розповіла про методику «Сlick-навчання» спрямовану на розуміння потреб та особливостей нового покоління й осучаснення освітнього процесу відповідно до вимог інформаційного суспільства. Опісля чого викладачі змогли обмінятися своїм педагогічним досвідом, зокрема по питанням навчання та виховання здобувачів освіти, а також проблемними питаннями в роботі з сучасною молоддю.

Присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії"