Коструб Юрій Петрович

Заступник директора з НВР

Освіта

1991, Львівський політехнічний інститут, «Автомобілі і автомобільне господарство», інженер-механік.

Педагогічний стаж

13 років, в ліцеї працює з 2009 р., на посаді викладача ПТП;
з 2014р., на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи.

Остання атестація

2021, Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії». 

Підвищення кваліфікації

2022, НАПНУ ДВНЗ УМО  ЦІППО м. Київ свідоцтво СП 35830447/2365-22 від 21.10.2022р. (заступники директорів з навчально–виробничої роботи ПТНЗ)
2022, НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, свідоцтво ПК 22771726/004018-22 (викладач професійної підготовки).
2017, НАПН УКРАЇНИ, свідоцтво СП 38830447/3120-17 "Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ" 

Предмети, які викладає

Спецтехнологія, Трактори, Організація і технологія механізованих робіт, Допуски і технічні вимірювання, Матеріалознавство

 

 • Жовтень 2019 р. «Виконання основного обробітку ґрунту» - навчальна презентація, урок-проєкт в групі трактористів, розроблений і проведений викладачем Коструб Ю.П.


 

 • Лютий 2020 р. «Небезпечні наслідки порушення вимог до технічного стану транспортного засобу» - методична розробка уроку-семінару для учнів ІІІ курсу за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

Мета атестації: Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» .

Методична проблема: Формування ключових компетенцій учнів.

Кредо: «Якщо людина може об’єктивно оцінювати свої професійні якості та вміння, то шлях до самовдосконалення для неї відкритий».

Позанавчальна діяльність

 • Лютий 2019 р. Вільний вибір – шлях в майбутнє (з досвіду роботи). Юрій Петрович ділиться досвідом того, як якісно підготувати та провести у закладі П(ТП)О тиждень робітничих професій, щоб показати учням шляхи до майбутнього розвитку і становлення.

 • Лютий 2020 р. Виступ на засіданні педагогічної ради – «Якісна підготовка кваліфікованого робітника – передумова працевлаштування випускника закладу П(ПТ)О.
  Юрій Петрович наголосив, що професійно-технічна освіта є потужною системою підготовки кадрів. Інше питання, що вона не в змозі швидко адаптуватися до структурних змін в економіці, коливань ринкового попиту, забезпечити кількісно-якісні вимоги роботодавців щодо підготовки робітничих кадрів, і тому передумовою успішного працевлаштування випускників ЗП(ПТ)О є передусім їх якісна професійна підготовка.
 • Грудень 2019 р. Реферативна робота на тему: «Дуальні технології навчання у закладах П(ПТ)О.
  Анотація до реферату: Дуальна система навчання – нова технологія організації навчання. Одним із позитивних прикладів є співпраця ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» та ТзОВ «Транзит», що вже багато років є основним замовником робітничих кадрів із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Співпрацюючи з вищеназваним підприємством планується впровадження дуальної форми навчання.
 • Січень 2018 р. Виступ на засіданні педагогічної ради на тему: «Шляхи впровадження соціального партнерства з роботодавцями». В своєму виступі Юрій Петрович наголосив, що висока якість роботи – це мета, до якої прагне кожний навчальний заклад. І особливо гостро це питання стоїть у закладі П(ПТ)О, адже від якості підготовки робітничих кадрів залежить розвиток такої важливої ланки – виробничого потенціалу країни.
 • Лютий 2017 р. Виступ на профорієнтаційному заході на тему: «Цінність робітничого диплома». В своєму виступі Коструб Ю.П. наголосив, що на сучасному етапі від майбутнього фахівця чекають якостей професіонала – людини, яка знайшла своє призначення, опанувала високі рівні виробничої діяльності, свідомо змінює і розвиває себе в ході вирішення найрізноманітніших завдань, вносить свій індивідуальний творчий внесок у професію.

 

 

 

 

 

 

 

Відповідність займаній посаді «заступник директора з навчально-виробничої роботи»