01 липня 2024 294 Новини

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів.  28.06.2024 року для випускників КЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» ЗОР  настало довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань. Результатом копіткої праці здобувачів освіти стало вручення їм свідоцтв про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників за професіями «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,          рихтувальник кузовів», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», «Офіціант, бармен». Кращих випускників було нагороджено грамотами.

Для них лунали найщиріші вітання наставників, які окрім знань зуміли вкласти в їхні душі риси, без яких неможливо досягти успіху, а саме чесність, порядність, доброту і любов.

«Будьте сміливими у своїх мріях, рішучими у діях і добрими у вчинках. Будьте завжди вірними собі і своїм принципам. Ставте перед собою високі цілі й обов’язково їх досягайте! Ви – майбутнє нашої країни, і ваш внесок у цей світ може бути величезним.» – звернувся до випускників директор ліцею Василь Ковбаско. Він відзначив, що у вересні ліцею виповниться 70 років. За свою діяльність навчальний заклад підготував і випустив більше 50 тисяч кваліфікованих робітників. 

Теплі слова адресувала здобувачам освіти класна керівниця Оксана Саморига. Благословляючи на самостійне життя, вона щедро зичила їм упевненості в реалізації професійних задумів.

Від імені випускників до всіх присутніх звернувся Віталій Сідор. Він щиро подякував педагогам за їх професіоналізм, людяність, сучасний підхід до викладання. Висловив упевненість, що знання, здобуті у стінах ліцею, стануть міцним фундаментом в освоєнні майбутньої професії під мирним небом вільної, квітучої, сильної, непереможної України.

 «Сьогодні ліцей вручає нашим дітям путівку в доросле життя і вони виходять за його поріг з добрими знаннями, морально і фізично загартованими. Ми, батьки, висловлюємо нашу щирість та глибоку подяку за роботу директору начального закладу. Ваше керівництво і підтримка дозволили нашим дітям отримати великий досвід навчання та розвитку. Ви природжений лідер, який прагне досягти високих стандартів в освіті та забезпеченні комфортних умов для навчання. Ваша готовність слухати та враховувати потреби учнів, викладачів та батьків, робить наш ліцей відмінним місцем для навчання. Спасибі дорогі  педагоги за виховання наших дітей. Дякуємо за переживання про кожного здобувача освіти. Ваша праця варта поваги та подяки, і ми це цінуємо», – лунало у вітальній промові від батьківського комітету. 

На завершення свята отець Іван освятив та поблагословив всіх на щасливу життєву дорогу.

Життя — це шанс. Скористайся ним. 

Життя — це краса. Милуйся нею. 

Життя — це мрія. Здійсни її.

Життя — це виклик. Прийми його. 

Життя — це обов'язок. Виконай його.

Життя — це гра. Стань гравцем. 

Життя — це цінність. Цінуй його. 

Життя — це скарб. Бережи його. 

Життя — це любов. Насолоджуйся нею.

Життя — це таїна. Пізнай її. 

Життя — це пісня. Доспівай її. 

Життя — це боротьба. Розпочни її. 

Життя — це безодня невідомого — не бійся ступити в неї. 

Життя — це удача. Шукай цю мить. 

Життя таке чудове — не марнуй його. Це твоє життя. Борони його.