01 липня 2024 212 Новини

Відповідно до професійного стандарту сучасний викладач повинен повинен володіти різноманітними компетентностями. Серед них є компетентність педагогічного партнерства, здатність до навчання впродовж життя, вміння працювати в команді. Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм роботи, прерогативою якої є обмін ідеями, напрацюваннями в організації освітнього процесу, матеріалом, який пройшов випробування роками. 

21 червня 2024 року  з метою ознайомлення з досвідом роботи, підвищення професійної майстерності викладачів, встановлення взаємозв’язків між закладами освіти та обміну досвідом до нашого ліцею завітала група педагогічних працівників Кельменецького професійного ліцею  Чернівецької області на чолі з заступницею директора з навчально-виховної роботи Інною Боднар.

Під час проведення зустрічі було обговорено ряд актуальних питань щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах війни, впровадження інноваційних технологій, створення матеріально-технічної бази, впровадження дуальної освіти.

З неабиякою цікавістю гості слухали виступ директор ліцею заслуженого працівника народної освіти України Василя Ковбаско про 70-річну історію ліцею, специфіку управління закладом, підготовку кваліфікованих робітників та  виховання плеяди відомих у Закарпатті та на теренах України випускників.

Учасники заходу в невимушеній атмосфері поспілкуватися зі здобувачами освіти та педагогами, ознайомитись з навчально-виробничим процесом, організацією дозвілля та побутовими умовами учнів, які проживають в гуртожитку.

Особливий інтерес у колег викликали навчально-практичний центр, над створенням якого зараз триває активна робота, майстерні та приміщення лабораторного корпусу, кабінети навчального корпусу, методичний кабінет, спортивний і тренажерний зали. 

Колеги відвідали пункт незламності та меморіальну експозицію, створену в ліцеї на честь випускників – учасників російсько-української війни.

Представники Кельменецького професійного ліцею висловили вдячність адміністрації, педагогічним працівникам і здобувачам освіти за можливість обмінятися досвідом роботи та запросили делегацію нашого ліцею до себе в гості.