Освіта надає людині гідність, та й раб починає усвідомлювати,

 що він не народжений для рабства. 

Дені Дідро

 

Другого вересня освітянська родина КЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» ЗОР відзначає День знань. Розпочався ще один навчальний рік в умовах повномасштабного вторгнення. Незважаючи на труднощі, здобувачі освіти продовжують вчитися, щоб будувати щасливе і вільне майбутнє України.

Вони усвідомлюють, що якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

Відкрив урочисте зібрання директор нашого закладу освіти заслужений працівник народної освіти України Василь Ковбаско. Він привітав усіх присутніх та побажав, щоб навчальний рік пройшов на високій ноті, даруючи радість від відкриттів і успіхів. 

«Нехай кожен урок стає сходинкою до великого успіху, а кожен день – новою можливістю для розвитку і самовдосконалення. Пам'ятайте знання –  це ваша сила!», – відзначив  Василь Васильович.

Учасники заходу привітали оплесками 155 здобувачів освіти 1 курсу та 140 з числа приєднаних до нашого закладу в результаті реформування Білківського професійного аграрного ліцею. 

Теплі слова подяки педагогам за працьовитість, оптимізм та професіоналізм лунали з уст представника Мукачівської районної ради Андрія Данканича, депутатів Мукачівської міської ради, роботодавців, випускників нашого навчального закладу Олександр Переста та Олександр Яцканич. Мама першокурсників Михайла та Сергія Поповичів Інна Ложкіна побажала всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення та професійного зростання. 

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, навчатися та творити в ім’я України!