17 грудня 2021

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ – ЧУДОТВОРЕЦЬ

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дорослих і дітей! Чому? Бо саме взимку – найбільше свят, подарунків, приємних зустрічей з близькими та рідними.
02 грудня 2021

ВОЛОНТЕР - ЛЮДИНА ЧЕСТІ

Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку - один із міжнародних днів ООН. Присвячений особам, що займаються волонтерством та відзначається щороку 5 грудня. В нашому навчальному закладі педагоги, здобувачі освіти, активісти учнівського самоврядування взяли участь в проведенні заходів, з нагоди цього Дня. Так, в бібліотеці ліцею бібліотекарем Олександрою Карцевою та представниками учнівського самоврядування Евеліною Шершун і Томіславом Сідором підібрана література для книжкові виставки “Волонтер - людина честі”, випущено інформаційний бюлетень, а також розроблено сценарій години спілкування на тему: “Волонтери – люди доброї волі!”
19 листопада 2021

ФОТОРОБОТА “ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ: 30 РОКІВ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!”

Цього року преможцем ІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему “Захисники України: історія і сьогодення”, який проводився в ліцеї 16 -17 листопада, став член учнівської ради ліцею, староста 13 групи автослюсарів-рихтувальників Юрій Пап з фотороботою “Захисники та захистниці: 30 років Збройним силам України!”. Тепер фоторобота, яку ми публікуємо на сторінці, буде презентувати наш навчальний заклад на ІІІ етапі обласного Конкурсу. Тож побажаємо Юрію перемоги!
28 вересня 2021

Благодійна акція «Монетки дітям»

Наше учнівське самоврядування долучилося до проведення благодійної акції «Монетки дітям». Зібрані добровільно 292 монети номіналом 25 копійок для допомоги онкохворим дітям, віднесені в Мукачівське відділення банку ПУМБ. Хай не так багато. Але як шляхетно!!!
24 вересня 2021

ВИСТАВКА-КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ДАРИ ОСЕНІ - 2021»

Осінь - пора достиглих овочів і фруктів. А ще восени природа дарує нам безліч матеріалу, який в умілих руках стає справжнім витвором. 23-24 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проводилася виставка-конкурс творчих робіт «Дари осені – 2021». Учні разом з педагогами та батьками мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. При цьому практично усі учасники підготували різноманітні та цікаві композиції з чудових осінніх дарів: овочів, фруктів, ягід, яскравого листя.
11 вересня 2021

ОНОВЛЕНА УЧНІВСЬКА РАДА РОЗПОЧАЛА РОБОТУ

11 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись збори лідерів учнівських колективів. На зборах було відрекомендовано новообраних старост груп перших курсів. Було обрано голову учнівської ради ліцею. Ним став один із кращих учнів навчального закладу, стипендіант стипендії імені Михайла Данканича, учень 24 групи автослюсарів-рихтувальників Габовда Станіслав.
08 вересня 2021

В ЛІЦЕЇ ОБРАНО РАДУ ГУРТОЖИТКУ

08 вресня 2021 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися збори учнів, які проживають в гуртожитку. Особливу увагу було приділено першокурсникам, яким необхідно якомога швидше адаптуватися до нових для себе умов. В ході зборів було проведено вибори складу ради гуртожитку.
  • План роботи учнівської ради


  • Творчі роботи учнів


  • Яндекс.Метрика