СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ЛІЦЕЮ
29 березня 2022

ХАЛІЛОВ Насрулла Рамазан Огли.

На 61-у році життя раптово і передчасно пішов з життя керівник фізичної культури ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» ХАЛІЛОВ Насрулла Рамазан Огли.
17 лютого 2022

У СКАРБНИЧЦІ НАШОЇ КОМАНДИ В ПЕКІНІ - ПЕРША ОЛІМПІЙСЬКОЇ МЕДАЛЬ!

Під керівництвом випускника нашого ліцею 1997 року, головного тренера збірної України з фрістайлу Енвера Аблаєва, Олександр Абраменко став срібним призером зимової Олімпіади в Пекіні в лижній акробатиці. Він ризикнув. Раніше Олександр не виконував на змаганнях стрибок на три оберти з п’ятьма гвинтами. Але він зміг його виконати!
04 лютого 2022

КРІСТІАН ПЕНЗЕЛИК – ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З БОКСУ!

28-30 січня 2022 року в спортивному залі Мукачівського спортивного клубу «Рукавичка» відбувся Чемпіонат Закарпатської області з боксу серед молоді 2006-2007 років народження. Серед призерів чемпіонату – здобувач освіти нашого ліцею першокурсник Крістіан Пензелик, який провів два поєдинки і став бронзовим призером турніру.
12 жовтня 2021

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ – 2021

12 жовтня в переддень Дня захисників і захисниць України в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулось спортивно-патріотичне свято «Козацький гарт - 2021». Такі змагання серед здобувачів освіти ліцею вже давно стали традиційними.
07 жовтня 2021

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ СПОРТИВНИХ ІГОР!

6 жовтня 2021 року на базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» в рамках обласних Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбувся легкоатлетичний крос в залік Закарпатської обласної спартакіади.
24 вересня 2021

КОМАНДА НАШОГО ЛІЦЕЮ ПЕРЕМОГЛА В XXІХ ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ НА КУБОК МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА

24 вересня 2021 року на стадіоні «Локомотив» у м.Мукачеві відбувся XXІХ футбольний турнір на Кубок Михайла Данканича серед футбольних команд навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, присвячений пам’яті нашого земляка, талановитого педагога, колишнього директора Мукачівського професійного аграрного ліцею Михайла Данканича.
16 червня 2021

ЗАОХОЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Фізична культура та спорт є невід’ємною частиною навчального процесу, а виховання чемпіонів та призерів різноманітних спортивних змагань, у тому числі міжнародних, є доброю традицією нашого ліцею.
1 червня 2021

МІНІ-МАРАФОН

1 червня 2021 року на території ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся щорічний міні-марафон серед здобувачів освіти на першість навчального закладу.

19 жовтня 2020

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Традиційно в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій та спортивній роботі. Адже здоров'я – це сукупність фізичних і духовних якостей людини, які є необхідною передумовою успішної навчальної та трудової діяльності.

Так, учні ліцею, в вересні-жовтні цього року стали чемпіонами та призерами змагань з різних видів спорту всеукраїнського та обласного рівня.

Кандидати в майстри спорту з боксу Мілан Рокіцан та Антон Іванов стали чемпіонами Закарпатської області серед молоді у вагових категоріях 56 та 60 кг відповідно. Змагання відбувалися в м. Ужгороді 4-6 вересня 2020 року. Причому фінальний бій Антон Іванов завершив достроково і здобув перемогу над своїм візаві технічним нокаутом.

Також чемпіонами області в першості з легкоатлетичного кросу серед професійно-технічних навчальних закладів стали Андрій Годьмаш в особистому заліку, який на дистанції 2000 м показав результат 6 хв. 27 сек. та команда ліцею, яку також представляли учні Антоніна Лакатош, Марія Попович та Іван Лайтар. Андрій переміг Змагання проводились 15 жовтня в м. Мукачеві в залік Спартакіади 2020-2021 років.

Та найбільшого успіху добився багаторазовий переможець та призер багатьох юнацьких турнірів, у тому числі міжнародних, 17-ти річний майстер спорту Олег Халілов. Він став срібним призером чемпіонату України, який проходив в м.Ужгороді 10-12 жовтня, з греко-римської боротьби в ваговій категорії 60 кг. Слід зазначити, що Олег, якому 27 грудня виповниться лише 18 років, був другим в Україні серед молоді вікової категорії U-23, що свідчить про його чудові перспективи в спорті.

Чемпіони та призери були відзначені грамотами, дипломами та медалями організаторів змагань. Тож вітаємо наших учнів-переможців та призерів змагань та бажаємо їм успіхів і подальших спортивних перемог!

11 листопада 2019

ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З МЕТАНЬ «4 ОБЕРТИ СЮЧА»

В Мукачеві з 8 по 10 листопада 2019 року відбулись Всеукраїнські змагання з метань «4 оберти Сюча», присвячені пам’яті Євгена Сюча, відомого спортивного діяча, заслуженого тренера України, основоположника сучасної техніки метання молота з чотирьох обертів, яку він науково обґрунтував і практично впровадив в Україні, вперше в світі.

В змаганнях взяли участь 150 спортсменів-метальників, які представляли столицю м.Київ та 24 області України. Самі учасники кажуть, такі турніри дають можливість вдосконалити свої професійні навички, і додають, що заняття спортом – це запорука здорової і сильної нації.

Переможцем цьогорічних Всеукраїнських змагань «4 оберти Сюча» в номінації «Метання молоту» з результатом 66,02 м став випускник ДПТНЗ  «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» Сергій Перевозніков (старший тренер мсмк Ярослав Чмирь). Тож побажаємо Сергію подальших спортивних досягнень та успіхів на міжнародній арені, представляючи українську школу легкоатлетичних метань.

23 вересеня 2019

XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича

20 вересня цього року на стадіоні «Локомотив» у м.Мукачеві відбувся XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича серед футбольних команд навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, присвячений пам’яті нашого земляка, талановитого педагога, колишнього директора Мукачівського професійного аграрного ліцею Михайла Данканича.

Цього року за кубок боролися 7 футбольних команд різних навчальних закладів. А саме: ДПТНЗ «Мукачівського професійного аграрного ліцею ім.М.Данканича», Мукачівського центру професійно-технічної освіти, Мукачівського вищого професійного училища №3, Мукачівського аграрного коледжу, Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу, Білківського професійного аграрного ліцею та Свалявського будівельного ліцею.

            Змагання відкрив голова організаційного комітету, засновник турніру Василь Васильович Ковбаско, який розповів присутнім, що турнір присвячено пам’яті колишнього директора Михайла Михайловича Данканича, який протягом 17 років був незмінним директором Мукачівського ПТУ-31. За час роботи Михайла Михайловича було побудовано сучасний навчально-професійний заклад, у якому навчаються й сьогодні.

            Під звуки Гімну України капітани команд-учасниць змагань підняли Державний прапор. Зі словами привітання та побажаннями цікавої і змістовної гри до учасників змагань звернулись депутат Мукачівсьої міської ради, приватний підприємець Олександр Переста, заслужений працівник фізичної культури та спорту, випускник ПТУ Мирослав Щербей, заслужений працівник промисловості України Михайло Попович, сестра М. Данканича Єлизавета Хома. Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували память Михайла Михайловича Данканича.

 

В результаті цікавої та безкомпромісної боротьби переможцями XXVІІІ футбольного турніру стали:

- 1 місце - команда Мукачівського центру професійно-технічної освіти;

- 2 місце – команда Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу,

- 3 місце – команда ВП НУБІП України Мукачівського аграрного коледжу.

Команди – переможниці нагороджені грамотами, кубками та грошовими преміями.

 

Традиційно було визначено та нагороджено грамотами

-                     кращого воротаря – Є.Маєвського (МПАЛ ім.М.Данканича);

-                     кращого захисника – Б.Немитова (ВПУ - №3);

-                   кращого півзахисника – О.Петьовку (Мукачівський аграрний коледж);

-                    кращого нападника – В.Поповича (Білківський аграрний ліцей);

-                     кращого бомбардира - Ю. Кулика Мукачівський кооперативний торгово-економічний колледж);

-                     кращого гравця - Ю.Федора (Мукачівський ЦПТО);

-                     кращого тренера – О.Гала (Мукачівський ЦПТО),

-                     кращого суддю – В.Шварца

-                     кращого вболівальника – Івана Крафчика (МПАЛ ім.М.Данканича).

            Після завершення церемонії нагородження переможців, В.В.Ковбаско подякував учасникам змагань за якісну підготовку та майстерність і запросив усіх взяти участь у наступному турнірі.

Спонсорами турніру виступили:

Щербей М.В. – заслужений працівник фізичної культури та спорту;

Фітас В.Ю. – начальник ВП Ужгородської колійної машинної станції;

Переста О.М. – депутат міської ради, капітан збірної ветеранів;

Маркулін В.Ю. – почесний громадянин м. Мукачево;

Коструб Ю.П. – заступник директора МПАЛ ім.М.Данканича з навчально- виробничої роботи;

Шпеник С.І. – заступник директора МПАЛ ім.М.Данканича з навчальної роботи;

Попович М.М. – заслужений працівник промисловості України;

Халілов О.Р. – заслужений працівник фізичної культури і спорту України.


2 жовтня 2018 року

ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ


   2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів.
  Відкрив урочисту лінійку директор ліцею Василь Васильович Ковбаско. Він розповів присутнім про те, що виховання чемпіонів і відомих спортсменів є доброю традицією навчального закладу.
  Серед випускників ліцею різних років - майже вся збірна Україниз фрістайлу, Роланд Русин, чемпіон України, призер першості Європи із спортивного орієнтування Володимир Прокопець, чемпіон України з пауерліфтингу, призер першості Європи Владислав Симчина, член збірної України ветеранів з футболу Олександр Переста, колишній гравець ФК «Шахтар» Донецьк Василь Кобін, футболісти Віктор Гей, Іван Легеза, Віктор Попович, судді Всеукраїнської категорії Василь Козик,Ярослав Козик, Віктор Дем’яненко, майстер спорту з карате-до Роман Маслиган.
  Серед здобутків теперішнього покоління учнів ліцею є золота медаль чемпіонату України з гірськолижного спорту для спортсменів з обмеженими можливостями, яку завоював учень 21 групи трактористів Ерік Годас, чисельні перемоги та призові місця в змаганнях з різних видів спорту в рамках Спартакіади серед ПТНЗ Закарпатської області. А Анатолій Меденці, який став переможцем першості області з греко-римської боротьби серед юніорів здобув уже сьомий титул в змаганнях такого рангу.  З привітанням до чемпіонів-боксерів звернувся їх наставник Валерій Вишньов. Він вручив посвідчення та почесний знак кандидата в майстри спорту з боксу Мілану Рокіцану, побажав йому подальших успіхів у рингу, відзначив також здобутки ще одного дуже перспективного боксера, учня ліцею Антона Іванова.
  Медалі та дипломи чемпіонам вручили Василь Васильович Ковбаско, призер світової першості з метання молота Ярослав Чмир та керівник фізичного виховання ліцею Олег Халілов. Наказом директора ліцею Мілану Рокіцану, Антону Іванову та Анатолію Меденці оголошено подяку та заохочено грошовою премією у розмірі однієї академічної стипендії. Почесною грамотою директор ліцею нагородив Валерія Вишньова за вагомий внесок у справу виховання та підготовки юних боксерів з числа учнів навчального закладу.


24 вересня 2018 року

XXVII футбольний турнір імені Михайла Данканича


   21 вересня 2018 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» в черговий 27 раз проводився традиційний футбольний турнір на Кубок імені Михайла Данканича. Цей турнір започаткував великий педагог, колишній керівник навчального закладу Михайло Данканич.
  В цьогорічному турнірі приймали участь 8 футбольних команд з навчальних закладів, а саме: Ужгородського вищого професійного училища, Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу, Мукачівського аграрного коледжу, ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича», Мукачівського центру професійно-технічної освіти, обласного ліцею – інтернату з ПВФП, Мукачівського вищого професійного училища № 3, Білківського професійного аграрного ліцею.
  Відкрив футбольний турнір голова оргкомітету, директор ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» Василь Васильович Ковбаско.
  Зі словами привітання звернулися депутат Мукачівської міської ради, приватний підприємець Олександр Переста, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів, почесний громадянин м. Мукачево Василь Маркулін, заслужений працівник промисловості України Михайло Попович.
  Право боротися за І – ІІ місце в турнірі вибороли команди Ужгородського вищого професійного училища та Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу. За ІІІ – IVмісце команди Мукачівського аграрного коледжу та Білківського професійного ліцею.
  Переможцями XXVII турніру стали:
І місце – команда Ужгородського вищого професійного училища.
ІІ місце – команда Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу.
ІІІ місце – команда Мукачівського аграрного коледжу.
  Команди – переможці нагороджені грамотами, кубками та грошовим преміями. Було визначено та нагороджено грамотами кращого суддю, кращого воротаря, кращого захисника та напівзахисника, кращого нападника, кращого гравця та вболівальника.
  Організаторами футбольного турніру були директор ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» В.В.Ковбаско та профспілковий комітет ліцею.
  Спонсорами турніру виступили:
- Щербей М.В. – заслужений працівник фізичної культури і спорту;
- Переста О.О. – депутат міської ради;
- Попович М.М. – заслужений працівник промисловості України;
- Маркулін В.Ю. – почесний громадянин м. Мукачево;
- Ковач В.М. – викладач ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»;
- Логойда М., Логойда С. – приватні підприємці.
15 вересня 2017

Визначено переможців XXVI футбольного турніру на кубок М.Данканича

15 вересня 2017 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» у двадцять шостий раз проводився традиційний футбольний турнір-меморіал на Кубок імені Михайла Данканича. Цей турнір проводиться щороку на честь талановитого педагога, який впродовж 17 років (з 1975 до 1992 року) був директором СПТУ №1 та №31, правонаступником якого став ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича».

Для участі в цьогорічному турнірі прибули 6 юнацьких футбольних команд з навчальних закладів м. Мукачево: ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича», Мукачівського центру професійно-технічної освіти, Мукачівського вищого професійного училища №3, Закарпатського обласного ліцею-інтернату з ПВФП, Мукачівського аграрного коледжу, Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Відкрив футбольний турнір голова оргкомітету, директор ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» Василь Васильович Ковбаско. Під звуки Гімну України капітани команд-учасниць підняли Державний прапор. Зі словами привітання та побажаннями цікавої і змістовної гри до учасників змагань звернулись В.В.Ковбаско та ветеран закарпатського та українського футболу, депутат Мукачівської міської ради О.М.Переста. Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували пам'ять М.М. Данканича.

А потім розпочалася її величність гра! Усі команди-учасниці шляхом жеребкування були поділені на 2 групи і зійшлися в захоплюючій боротьбі на футбольному полі. Про запеклість і безкомпромісність поєдинків свідчать відчайдушна боротьба гравців за кожен м’яч на кожному сантиметрі поля та мінімальні перемоги й нічийні рахунки матчів як в групах, так і в плей-офф. Достатньо сказати, що право боротися за 1 місце в турнірі, переможці півфіналів вибороли лише в серії післяматчевих пенальті. В фіналі турніру з рахунком 1:0 команда Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу перемогла команду Мукачівського центру професійно-технічної освіти.

Отже, переможцями XXVІ футбольного турніру стали:
1 місце - команда Мукачівського кооперативного торгово-економічного коледжу;
2 місце – команда Мукачівського центру професійно-технічної освіти;
3 місце – команда Закарпатського обласного ліцею-інтернату з ПВФП.

На урочистому закритті турніру команди-переможниці нагороджені грамотами і пам’ятними кубками. Було визначено кращих футболістів за амплуа, а також кращого тренера й кращого арбітра турніру. Після завершення церемонії нагородження переможців, В.В. Ковбаско подякував учасникам змагань за якісну підготовку та майстерність і запросив усіх взяти участь у наступному турнірі.

Організатором ХХVІ обласного футбольного турніру на Кубок М.Данканича виступив Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича (директор – В.В.Ковбаско). В перервах між іграми звучали пісні у виконанні керівника гуртка художньої самодіяльності, випускника ліцею 1985 року, Івана Крафчика.

Спонсорами турніру виступили:

  • Ланьо М.І. – народний депутат України;
  • Щербей М.В. – заслужений працівник фізичної культури та спорту, приватний підприємець;
  • Переста О.М. – депутат міської ради, капітан збірної ветеранів;
  • Ремез О.М. – приватний підприємець;
  • Попович М.М. – заслужений працівник промисловості України;
  • Логойда М.М. – приватний підприємець.

Яндекс.Метрика