ПОДЯКА ЗА ВИХОВАННЯ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА-ПРОФЕСІОНАЛА

  10 січня 2020 року на ім’я директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» Василя Васильовича Ковбаско надійшов лист начальника факультету Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова полковника Андрія Амірова зі словами подяки за підготовку випускника ліцею 2017 року курсанта 3-го курсу інституту Максима Ховатова.


День цивільного захисту в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

  З метою належної організації та виконання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» заходів цивільного захисту 9 січня 2020 року було проведено День цивільного захисту, в ході проведення якого популяризувалася культура безпеки життєдіяльності серед учнів та дорослих.


Педагогічні читання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

  З метою виявлення  та вивчення  педагогічного досвіду, ознайомлення з ним широкого кола педагогічних працівників та сприяння науково-методичного вдосконалення професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання, на виконання плану роботи педпрацівників на 2019-2020 н.р. –  8 січня 2020р.  в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено педагогічні читання  у контексті методичної проблеми на тему «Сучасні педагогічні технології як невід’ємна складова педагогічної майстерності».


10 Найпам'ятних подій в 2018-19 н.р.>>>

Національна гаряча лінія