День української писемності в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

  11 листопада 2019 року проведено брейн-ринг, в якому учні двох команд «Словограй» та «Мовознавці» позмагалися за краще знання граматики, лексики, фразеології та орфографії української мови.


Перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, стартував

  11 листопада 2019 року у ліцеї ДПТНЗ ім. М. Данканича відбувся перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу було виявити творчо обдарованих учнів, розвивати їх потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традиції.


Семінар – тренінг

 "Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет", проведений 5 листопада 2019 року методистом НМЦ ПТО в Закарпатській області Палош Н.М., дав можливість педпрацівникам ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”, які брали участь у семінарі - краще зрозуміти, що сучасний навчальний процес характеризується використанням активних та інтерактивних методів навчання, спрямованих на розвиток творчого мислення, формування відчуття самостійності, відповідальності, вміння гнучко адаптуватися у змінних життєвих ситуаціях.


10 Найпам'ятних подій в 2018-19 н.р.>>>

Національна гаряча лінія