ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» святкує 65 славних років!

  За свій довгий і водночас молодий вік – 65 років, ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» випустив з рідних стін чимало талановитих молодих людей, які понесли в широкий світ зерна добра,справедливості, професійних умінь та знань. І де б не були ці колишні учні, за їхніми плечима, стоїть навчальний заклад зі своїми мудрими порадами, доброю наукою, завжди відчувають вдячні учні батьківську підтримку наставників, гріють їхні серця теплі спогади про незабутні роки навчання.


ВИПУСКНИКУ ЛІЦЕЮ ВІТАЛІЮ ГОПОНЬКУ ВРУЧЕНО НАГОРОДУ (ПОСМЕРТНО)

  3 вересня з почесною місією до ліцею завітали військові. Наказом командувача оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України почесною відзнакою було нагороджено випускника ліцею 2007 року Віталія Гопонька, який в серпні 2014 року героїчно загинув у зоні антитерористичної операції на Донбасі.


В ліцеї відзначили День знань

  2 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися заходи з нагоди Дня Знань. Під урочисту мелодію Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України. Із словами привітання до педагогів, учнів та батьків звернувся заслужений працівник народної освіти України, директор ліцею Ковбаско Василь Васильович.


10 Найпам'ятних подій в 2018-19 н.р.>>>

Національна гаряча лінія