Зворотній зв'язок дистанційного навчання

        На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19»,листа МОН України від 23.03.2020 №1/9-172 «Щодо організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної)освіти на період карантину»,листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА від 25.03.2020 №01-15/857 «Про організацію освітнього процесу у закладах П(ПТ)О на період карантину».Директор ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» В.В.Ковбаско видав наказ про роботу навчального закладу під час карантину. Наказом встановлено режим роботи працівників і запроваджено гнучкий графік роботи відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу.

Методичною радою ліцею складено індивідуальний план самоосвіти медпрацівників де вказано,якого результату має досягти кожен педагог за час карантину.

Адміністрацією ліцею організовано на належному рівні дистанційненавчання учнів ліцею

2022 рік

21 березня 2022

Навчання без меж

Закінчився перший тиждень освітнього процесу після двотижневих канікул. В зв’язку з оголошенням воєнного стану на території України в навчальному закладі є здобувачі освіти, які разом з батьками виїхали за кордон, але не зважаючи на відстань більше, як тисячу кілометрів вони дистанційно опановують компетенції, в цьому допомагають їм викладачі ліцеї.Предмети: Української мова та література. Мучичка Г. А.
Предмети: Інформатика та ІТ. Черніевський І. В.


Предмети: Хімія. Біологія та екологія. Лендєл М.Й.


Предмети: Креслення. Сільськогосподарські машини.«СТОМ» Технології (Очеретяна Н.М.)

31 група с.г. машини

21 група с.г. машини

21 група організація

11 группа 18.02.21року

Учні 31 групи 4.03.21 року

Учні 31 групи 12.03.21 року
Українська мова. Українська література. (Джуган Т.П.)


Будова і експлуатація автомобіля. ОБДР і ПМД. Правила дорожнього руху. Спецтехнологія. Технології. (Футуйма Р.В.)


Історія України. Всесвітня історія . ( Далекорей Н.І.)

Зворотній зв'язок 23 рихтувальників Тематичний контроль за розділом 4 « Держави Азії, Африки та Латинської Америки: вибір шляхів розвитку. Робота Шершун Евеліни