Наша гордість

11 лютого 2019 року.
Кращий з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
  11 лютого 2019 р. в ліцеї було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів з метою виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, а також сприяння розвитку творчої активності учнів, популяризації професії.


17 січня 2019 року.
Організація роботи з обдарованою молоддю в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича»
  В навчальному закладі створено систему роботи з обдарованою молоддю, адже розвиток творчих здібностей відіграє важливу роль в особистісному й соціальному житті людини.

14 грудня 2018 року.
"Діти тим талановитіші та розумніші"
  Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо. О.Грединарова


2 жовтня 2018 року.
"ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ"
2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів.


Яндекс.Метрика