МЕТОДИЧНА РОБОТА

Перспективний план

атестації педагогічних працівників ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»

на 2019 – 2023 р.р.

 

2018 – 2019 н. р.

2019 – 2020 н.р.

2020 – 2021 н.р.

2021 – 2022 н.р.

2022 – 2023 н.р.

Викладачі загальноосвітніх предметів

Халілов Р.О.

Савчин О.О.

Вдовенко А.М.

Джуган Т.П.

Ковбаско В.В.

Лендєл М.Й.

Росул В.В.

Далекорей Н.І.

Саморига О.В.

Чорномаз І.О.

Синяк М.М.

 

Бобинець М.Т.

Ковач Л.Г.

Чернієвський І.В.

Шендрик А.В.

Кумечко О.О.

Викладачі спецдисциплін

Чорій М.В.

Гуледза Р.В.

Ковач В.М.

Коструб Ю.П.

Очеретяна Н.М.

Росул В.В.

Сопочкін Ю.М.

Ковач Л.Г.

Козловський В.В.

Райчинець В.Ю.

Русин Н.Я.

Футуйма Р.В.

Шпеник С.І.

Майстри виробничого навчання

Басараб І.І.

Варваринець В.В.

Земко Т.В.

П’ятак М.Ф.

Шелько П.П.

Грубінка І.І.

Неспляк Ю.А.

Софілканич Ю.Ю.

Тимко А.П.

Швед С.С.

Медвідь С.С.

Сопочкін Ю.М.

Софілканич В.В.

Бобела В.В.

Козловський В.В.

Королович В.М.

Савка В.М.

Станкович П.П.

Яцик М.О.

Інші педагогічні працівники

Балог Л.В.

Коструб Ю.П.

Шпеник С.І.

Стрижак М.І.

Голомб В.М.

Папп О.В.

Ковбаско В.В.

Конусікова Л.І.

Кумечко О.О.

Тороні В.В.

Халілова В.В.

Савчин Л.Б.

Шпеник С.І.

План

атестації педагогічних працівників ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»

на 2016 – 2021 р.р.

 

 

.
2016-2017 н.р.
2017-2018 н.р.
2018-2019 н.р.
2019-2020 н.р.
2020-2021 н.р.
Викладачі загальноосвітніх дисциплін
Далекорей
Неля Іванівна
Мушніков
Олександр Валерійович
Саморига
Оксана Володимирівна
Бобинець
Марія Томашівна
Ковач
Лідія Гаврилівна
Халілов
Олег Рамазанович
. Вдовенко
Аркадій Михайлович
Джуган
Тамара Павлівна
Ковбаско
Василь Васильович
Кузьма
Мар’яна Омельянівна
Лендєл
Михайло Йосипович
Росул
Василь Васильович
Викладачі спецдисциплін
. Райчинець
Володимир Юрійович
Русин
Наталія Яношівна
Футуйма
Руслан Володимирович
Шпеник
Світлана Іванівна
. Гуледза
Руслана Іванівна
Шаленик
Василь Михайлович
Ковач
Василь Михайлович
Корабель
Ярослав Васильович
Коструб
Юрій Петрович
Очеретяна
Надія Миколаївна
Майстри виробничого навчання
. Станкович
Петро Петрович
Яцик
Микола Олександрович
Варваринець
Володимир Васильович
Грубінка
Іван Іванович
Неспляк
Юрій Антонович
Швед
Сергій Сергійович
Тимко
Андрій Петрович
Майстри-інструктори з практичного водіння автомобіля
. Королович
Василь Михайлович
Савка
Василь Михайлович
Савчин
Борис Михайлович
. . .
Заступники директора
. . . .
Методисти
. . . .
Інші педпрацівники
Халілова
Віталія Василівна
Савчин
Людмила Борисівна
. . Голомб
Валерія Михайлівна