ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Адміністрація ліцею

КОВБАСКО Василь Васильович – директор ліцею.
Освіта: Ужгородський державний університет, Філолог, викладач української мови і літератури, 1989р., Юрист, 1998р.
Нагороди: «Заслужений працівник народної освіти», «Відмінник народної освіти УРСР», нагрудний знак "А.С.Макаренко".
КОСТРУБ Юрій Петрович – заступник директора з навчально-виробничої роботи.
Освіта: Львівський політехнічний інститут, «Автомобілі і автомобільне господарство», інженер-механік.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
ШПЕНИК Світлана Іванівна – заступник директора з навчальної роботи.
Освіта: Львівський державний аграрний університет, «Облік і аудит», магістр з обліку і аудиту.
Кваліфікаційна категорія: «методист вищої категорії».
КУМЕЧКО Олександр Олегович – заступник директора з ВР.
Освіта: Національна академія оборони України, «Управління діями з’єднань та об’єднань Збройних Сил», магістр державного військового управління, офіцер військового управління оперативно-стратегічного рівня.
ТОРОНІ Василь Володимирович – старший майстер.
Освіта: Львівський національний аграрний університет, "Якість, стандартизація та сертифікація", спеціаліст з якості стандартизації та сертифікації.
ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича», тракторист-машиніст сільськогосподарських виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспотних засобів (категорії «С»).
Тарифний розряд: 10-й.
ХАЛІЛОВ Насрулла Рамозан Огли – керівник фізичного виховання.
Освіта: Полтавський інститут, зоотехнік. Майстер спорту по греко-римській боротьбі.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
БАЛОГ Любов-Зоряна Василівна – методист.
Освіта: Львівський торгово-економічний існтитут, "Економіка торгівлі", економіст.
Тернопільський національний економічний університет, "Економіка підприємництва", магістр з економіки підприємництва. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».
Стрижак Марта Ільківна – методист.
Освіта:
Кваліфікаційна категорія:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

БОБИНЕЦЬ Марія Томашівна – викладач історії.
Освіта: Ужгородський державний університет, викладач. Історик.
Нагороди: «Відмінник освіти України».
Кваліфікаційна категорія: «викладач-методист».
ВДОВЕНКО Аркадій Михайлович – викладач фізичного виховання.
Освіта: Львівський державний інститут фізичної культури, викладач фіз. культури.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії».
ДАЛЕКОРЕЙ Неля Іванівна - викладач історії.
Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, історія, історик, викладач історії
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».
ДЖУГАН Тамара Павлівна – викладач української мови.
Освіта: Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка, українська мова і література, вчитель української мови і літератури.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
КОВАЧ Лідія Гаврилівна – викладач фізики.
Освіта: Ужгородський державний університет, викладач. Фізик.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «старший викладач».
Нагороди: «Відмінник освіти України».
СИНЯК Марія Михайлівна – викладач математики.
Освіта: Ужгородський національний університет, «Математика», викладач математики.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».
ЛЕНДЄЛ Михайло Йосипович – викладач хімії.
Освіта: Ужгородський державний університет, викладач. Хімік.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «старший викладач».
САВЧИН Олександра Олександрівна – викладач іноземної мови.
Освіта: Ужгородський національний університет, «Мова і література», філолог, викладач німецької мови та світової літератури.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».
САМОРИГА Оксана Володимирівна – викладач іноземної мови.
Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (французька, англійська)», вчитель французької і англійської мов та зарубіжної літератури .
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін

РОСУЛ Василь Васильович – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Ужгородський державний університет, викладач. Фізик.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».
ГУЛЕДЗА Руслана Іванівна – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Українська сільськогосподарська академія, агрономія і ґрунтознавство, вчений агроном.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії».
КОВАЧ Василь Михайлович – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Львівський державний сільськогосподарський інститут, «Механізація сільського господарства», інженер-механік.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «старший викладач».
Нагороди: «Відмінник освіти України».
ОЧЕРЕТЯНА Надія Миколаївна – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Українська сільськогосподарська академія, сільське господарство, інженер-викладач технічних сільськогосподарських дисциплін.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «викладач-методист».
РАЙЧИНЕЦЬ Володимир Юрійович – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Львівський сільськогосподарський інститут, «механізація сільського господарства», інженер-механік с/г.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «старший викладач».
ФУТУЙМА Руслан Володимирович – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Рязанське вище військове інженерно-автомобільне училище, автомобільна техніка, інженер-механік.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
ШАЛЕНИК Василь Михайлович – викладач спец. дисциплін.
Освіта: Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу, «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти», інженер-механік.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання

БАСАРАБ Іван Іванович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Мукачівський радгосп-технікум, «Плодоовочівництво», агроном-плодоовочівник.
Тарифний розряд: 9-й.
ВАРВАРИНЕЦЬ Володимир Васильович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Державний аграрний коледж, майстер с/г виробництва.
Тарифний розряд: 12-й.
Педагогічне звання: «майстер виробничого навчання другої категорії».
ГРУБІНКА Іван Іванович – майстер виробничого навчання.
Освіта: ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича», слюсар з ремонту автомобілів 3 розряду, водій категорії «С».
Тарифний розряд: 10-й.
ЗЕМКО Войтех-Тібор Войтехович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Львівського ордена Леніна політехнічний інститут, радіотехніка, радіоінженер.
Тарифний розряд: 9-й.
КОРОЛОВИЧ Василь Михайлович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Мукачівський державний аграрний коледж, майстер с/г виробництва.
Тарифний розряд: 12-й.
НЕСПЛЯК Юрій Антонович – майстер виробничого навчання.
Освіта:Стрийський технікум механізації та електрифікації с/г, «Механізація с/г», технік-механік; Львівського ордена Леніна політехнічного інституту, «Автомобільний транспорт», інженер-механік.
Тарифний розряд: 10-й.
САВКА Василь Михайлович – майстер виробничого навчання.
Освіта:Мукачівське середнє профтехучилище № 31, «Тракторист-машиніст широкого профілю», тракторист-машиніст широкого профілю.
Тарифний розряд: 11-й.
СТАНКОВИЧ Петро Петрович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Мукачівський державний аграрний технікум, «Агрономія», агроном-плодоовочівник.
Тарифний розряд: 12-й.
Педагогічне звання: «майстер виробничого навчання другої категорії».
ТИМКО Андрій Петрович – майстер виробничого навчання.
Освіта: ЛЛьвівський сільськогосподарський інститут, «Агрономія», вчений агроном.
Тарифний розряд: 12-й.
Педагогічне звання: «майстер виробничого навчання першої категорії».
Нагороди: «Відмінник освіти України».
ШВЕД Сергій Сергійович – майстер виробничого навчання.
Освіта: ДПТНЗ «МПАЛ ім. .Данканича», слюсар з ремонту автомобілів 3 розряду, водій категорії С.
Тарифний розряд: 10-й.
ЯЦИК Микола Олександрович – майстер виробничого навчання.
Освіта: Володимир-Волинський технікум гідромеліорації і механізації сільського господарства, «Гідромеліорація», технік-механік.
Тарифний розряд: 12-й.

Інші педагогічні працівники

ГОЛОМБ Валерія Михайлівна – бібліотекар.
Освіта: Хустське культурно-освітнє училище, «Бібліотечна справа», бібліотекар середньої кваліфікації.
Кваліфікаційна категорія: «бібліотекар вищої категорії».
Тарифний розряд: 10-й
САВЧИН Людмила Борисівна – психолог.
Освіта:Мукачівський державний університет, «Практична психологія», практичний психолог в закладах освіти.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».
ХАЛІЛОВА Віталія Василівна – вихователь.
Освіта:Мукачівський гуманітарно-педагогічний інститут, «Дошкільне виховання», вихователь дошкільного закладу.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст другої категорії».

Яндекс.Метрика