НАШІ ПРОФЕСІЇ
Кажуть,що вдало обрана професія — запорука успіху

Професія слюсар з ремонту автомобілів зароджувалась в міру розвитку автомобільного транспорту. Виробництво і експлуатація автомобілів підсилює потребу в спеціалістах, здатних підтримувати їх у хорошому стані і вміти ремонтувати у випадку поломки. З року в рік кількість автомобілів збільшується, розвиваються виробництва автомобілебудування і автосервісу, тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною.

Оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися в різних автопідприємствах, фірмах автосервісах, автокомбінатах, автопарках або відкрити свою справу.

Учні проходять виробничу практику на автосервісі ТОВ «Транзит»


Наш навчальний заклад забезпечує підготовку кваліфікованих робітників з даної професії з 2000 року. Ліцей готує фахівців на основі базової середньої загальної освіти з строком навчання 3 роки. Випускники набувають інтегровану спеціальність і отримують диплом кваліфікованого робітника з професії слюсар з ремонту автомобілів та посвідчення водія автотранспортних засобів категорії «C». З цього часу в ліцеї підготовлено понад 250 спеціалістів.

Для проведення навчальних занять та практичної професійної підготовки учнів створена навчально-матеріальна база. Відповідно до вимог обладнані:

  • навчальні кабінети з спецтехнології, охорони праці, технічного креслення, правил дорожнього руху і безпеки руху та будови автомобіля;
Урок з предмету «Будова автомобіля» в групі автослюсарів


  • лабораторія з будови автомобіля;
  • майстерні з слюсарної справи та ремонтна;
  • пункт технічного обслуговування та ремонту автомобіля.
Виробниче навчання в лабораторії будови автомобілів


Теоретично-професійну підготовку учнів забезпечують висококваліфіковані викладачі спецдисциплін Ковач Василь Михайлович,Райчинець Володимир Юрійович,які мають педагогічне звання «Старший викладач», Футуйма Руслан Володимирович — спеціаліст I категорії та досвідчені майстри виробничого навчання Неспляк Юрій Антонович, Яцик Микола Олександрович.

Майстер в/н Неспляк Ю.А ділиться досвідом з молодим спеціалістом Кішш О.О.


Виробничу практику учні проходять на базі підприємств міста та району, зокрема:

  • ТзОВ «Закарпат-Авто»
  • ТОВ «ЗакарпатЭвроТранс»
  • ДП «Трейд Лайн»

Щороку серед учнів випускних груп проводяться конкурси професійної майстерності «Кращій з професії». Кращі учні показують рівень знань теоретичного курсу та демонструють набутті практичні навички.

Конкурс професійної майстерності (теорія)


Високу теоретичну підготовку і професійну майстерність неодноразово наші учні мали можливість проявити на обласних конкурсах професійної майстерності.

На досягнутому випускники ліцею не зупиняються…
Успішно продовжують навчання у транспортних вузах України

Яндекс.Метрика