НАШІ ПРОФЕСІЇ
Особливості навчання в нашому ліцеї

Для практичної підготовки електромонтерів в ліцеї є спеціальна майстерня, укомплектована необхідним обладнанням, інструментами і матеріалами. Для теоретичних занять є аудиторія, оснащена різноманітними демонстраційними матеріалами та електронної інтерактивною дошкою, що робить навчання більш насиченою та цікавою.

Електромонтажна майстерня


Робота електромонтера пов'язана з вирішенням складних завдань, що випливають із специфіки його діяльності, наприклад, наладка напівпровідникових пристроїв релейного захисту вимагає великої попередньої підготовки. Електромонтер повинен вільно розбиратися в електронних схемах налагодження пристроїв і свідомо підходити до вибору необхідної випробувальної апаратури. Тому перед такою роботою він повторює теоретичний матеріал, виконує розрахунки, готує таблиці, прилади і випробувальне обладнання. Якщо необхідно, становить спеціальні програми, де, крім опису послідовності виконання робочих операцій, передбачає заходи з їх безпеки.

При аварійних ситуаціях ж електромонтер має швидко виявити осцилограми, розшифрувати їх, проаналізувати , зробити висновок про правильність роботи захисту, характер і місце пошкодження електрообладнання.

Виробниче навчання 24 групі електриків


Уміючи логічно мислити і знаючи основні методики пошуку несправностей, робочий швидко виявляє і усуває несправність релейної апаратури. Електромонтер з релейної апаратури повинен володіти навичками годинникового майстра при виконанні складних механічних регулювань, монтажника і наладчика при реконструкції і введенні нових пристроїв релейного захисту, виконувати токарні та слюсарні роботи, вміти паяти і обробляти фотоматеріали.

Яндекс.Метрика