НОВИНИ


ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ! Шановні випускники 2022-го року! Вступна кампанія до нашого закладу освіти триває! Професію людина вибирає на все життя і щоб кожного ранку хотілося йти на роботу, виберіть майбутнє по душі! Запрошуємо на навчання в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича"!
04 серпня 2022

«КАРІТАС» ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В ЛІЦЕЇ

Із самого початку війни росії проти України, свою активну діяльність в нашій державі здійснює представництво місії «Карітас» Чеської Республіки. Кредо місії - допомагати потребуючим людям. Тож в умовах сьогодення, благодійний фонд готовий прийти на допомогу людям, які рятуються від війни в Україні.
28 липня 2022
20 липня 2022

18 липня 2022

ДОПОМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН!

Починаючи з 15 липня, наш Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича, силами власних працівників та внутрішньо переміщених осіб, виготовляє плетені маскувальні сітки для наших збройних сил!

Все буде Україна!


28 червня 2022

28 червня 2022

УСПІХІВ ВАМ У ДОРОСЛОМУ ЖИТТІ, ВИПУСКНИКИ!

28 червня 2022 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулись урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників. В цей день атестати про середню освіту та дипломи отримали 140 учнів з професій:
22 червня 2022

Державну кваліфікаційну атестацію складено успішно.

В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» стартували іспити на підтвердження здобутої кваліфікації 22 червня 2022 року двадцять вісім випускників 32 групи слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів пройшли ДКА – 23 в стінах рідного ліцею, 5 здобувачів освіти складали іспит онлайн.
30 травня 2022

В ЛІЦЕЇ ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНО – ПОЛЬОВІ ЗБОРИ (ДИСТАНЦІЙНО)

Згідно затвердженого директором ліцею плану, в період з 25.05 по 27.05.2022р. викладачі предмету «Захист України» Олександр Кумечко та Едуард Дуда провели з випускниками ліцею 2022 року навчально – польові збори (дистанційно). В ході зборів розглядалися та вивчалися питання тактичної, вогневої та домедичної підготовки.
27 травня 2022

ШАНУЙМО ХЛІБ!

27 травня 2022 року, згідно з планом виховної роботи ліцею, відбулася виховна година зі здобувачами освіти в дистанційному форматі за єдиною темою: «Хвала рукам, що пахнуть хлібом!»
26 травня 2022

ГУРТКІВЦІ СТВОРЮВАЛИ ПАЗЛИ ВІКТОРИНИ

Існує декілька стратегій, щоб зробити процес навчання більш легким та привабливим. Вікторина - це простий і швидкий метод, який використовується для перевірки знань викладачами і навіть самими здобувачами освіти. Відповідаючи на запитання вікторини, вони можуть перевірити свої знання, розуміння, підкріпити ключові поняття, надати зворотній зв'язок.
24 травня 2022

З днем слов'янської писемності і культури

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов’янської писемності. В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004.
20 травня 2022

20 травня 2022 року Петрові Скунцю виповнилося б 80.

Сьогодні в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» відзначили ювілей Петра Скунця. Аби вшанувати пам’ять нашого земляка, поета, журналіста, редактора, перекладача, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, викладачка української мови і літератури Дудаш Марія Василівна провела онлайн-конференцію «Поет на границі епох».
19 травня 2022

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначається Всесвітній день вишиванки. Головним атрибутом цього свята є вишивана сорочка як символ ідентифікації українців. Долучився до цього свята і ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».
18 травня 2022

ЕКСКУРСІЯ В ЗАМОК ПАЛАНОК

Мукачівський замок Паланок – один із найвідоміших і найпопулярніших в Україні. Кожен, хто під’їжджає до Мукачева, бачить замок відразу та прагне побувати в ньому: в його затишних дворах, помилуватися з висоти пейзажами міста, послухати цікаві розповіді екскурсоводів.
12 травня 2022

У СВІТІ ПРЕКРАСНОГО. МУКАЧІВСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР

11 травня 2022 року, за ініціативи дирекції ліцею, внутрішньо переміщені особи, які тимчасово розміщені в нашому навчальному закладі, в затишній залі Мукачівського драматичного театру переглянули виставу незалежного проекту "Театральна біржа" з Києва "Шукаю людину".
10 травня 2022

Представники ООН в гостях у ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

Давно відомо, що профтехосвіта підтримує реальну зайнятість населення, розвиває бізнес, а отже, стимулює розвиток економіки, що важливо в мирний час і чи не найважливіше під час війни та після неї.
09 травня 2022

Сучасні освітні технології під час дистанційного навчання в ДПТНЗ "МПАЛ ім. М.Данканича": обмін досвідом.

Безумовно, науково-технічний прогрес прискорює розвиток нових засобів навчання, які формуються на базі інформаційно-комунікаційних технологій, технологій дистанційного навчання. Дедалі більше педагогів ДПТНЗ "МПАЛ ім. М.Данканича" використовують електронний контент у своїй професійній діяльності. Ще в лютому місяці 2022 року в навчальному закладі було оголошено конкурс "Мій найкращий онлайн-урок", в якому взяли участь 10 викладачів:
09 травня 2022

МИ - ДЛЯ ЄВРОПИ, ЄВРОПА - ДЛЯ НАС

9 травня вчителем історії Нелею Далекорей проведено онлайн презентацію для здобувачів освіти ліцею на тему: “Ми - для Європи, Європа - для нас”. В ході заняття педагог підкреслила, що в Україні завжди відзначали це свято у третю суботу травня. Але нині, коли Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення та враховуючи ситуацію в нашій країні, є дуже символічним, що саме 9 травня 2022 року, Україна буде відзначати День Європи як і весь європейський континент.
07 травня 2022

УРОК ЗВИТЯГИ НА ТЕМУ: “НІКОЛИ ЗНОВУ!”
Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. У 1939 році почалася найстрашніша та найкривавіша в історії людства – ІІ світова, вона стала такою, що визначила майбутнє Європи та світу на багато десятиліть. Але, без величезних втрат, нацистів було не зупинити...
06 травня 2022

НМТ у 2022 році: пробуємо свої сили

5 травня в нашому ліцеї було проведено підготовку до НМТ. Так, як тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО та укладаються Українським центром оцінювання якості освіти — це прекрасна можливість особисто відчути те, як проходитиме сама процедура.
06 травня 2022

Виставка методичних розробок “Аукціон педагогічних ідей”

Згідно з річним планом методичної роботи ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» 4 травня 2022 року пройшла виставка-огляд методичних матеріалів педагогічних працівників «Аукціон педагогічних ідей». Метою проведення заходу є показ напрацювань педагогічних працівників, пропаганда їх творчих досягнень у освітньому процесі та науково-методичній діяльності; презентація сучасних педагогічних технологій, інноваційних методів навчання, навчальних та практичних матеріалів.
27 квітня 2022

«Чорнобиль – біль і трагедія українського народу»

Екологічною катастрофою світового рівня стала аварія на Чорнобильській АЕС в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року. 26 квітня 2022 року викладачами історії Бобинець М.Т. та Далекорей Н.І. було проведено усний журнал на тему: «Чорнобиль – біль і трагедія українського народу».
26 квітня 2022

“ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ” КОНСУЛЬТУВАЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

“Лікарі без кордонів” (MSF) - міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну медичну допомогу населенню, яке опинилося в гострій кризовій ситуації в будь-якому кутку нашої планети. Сьогодні в фокусі уваги цієї організації - Україна.
24 квітня 2022

АТМОСФЕРА СВЯТА ГОСПОДНЬОГО ВОСКРЕСІННЯ

24 квітня, день світлого свята Воскресіння Христового, за ініціативи директора ліцею Василя Ковбаско, внутрішньо переміщені особи, які знайшли порятунок від війни та тимчасовий прихисток в нашому навчальному закладі, змогли відзначити в затишній і теплій атмосфері.
24 квітня 2022

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

Дорогі друзі, освітяни, військові! Сердечно вітаємо всіх вас з найвеличнішим святом - Великоднем! Хай Бог дасть нам миру та спокою, здоров'я та перемоги! Христос Воскрес! Воскресне Україна!
22 квітня 2022

"Готуємось до Великодня".

Протягом 3-х останніх років в нашому ліцеї працює учнівська арт-студія "Спектр". В доробку талановитої молоді нашого закладу освіти є чимало цікавих фото-, відеоробіт, малюнків, писанок, витинанок тощо. На наш погляд одна із найбільш вдалих робіт - "Готуємось до Великодня".
20 квітня 2022

ДБАЄМО ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!

До весняної толоки в ліцеї долучилися кияни, харків'яни, запоріжці, сумчани, криворожани, миколаївці, чернігівці, кропивничани, донеччани, херсонці. Словом усі ті, хто через війну, знайшли свій тимчасовий прихисток у стінах нашого навчального закладу. Тож всі охочі мали можливість використати сприятливі погодні умови, вільну хвилину, щоб причепурити подвір'я ліцею, висадити молоді дерева та кущі, впорядкувати клумби.
16 квітня 2022

ДОВІРЯЄМО ЛИШЕ ОФІЦІЙНІЙ ІНФОРМАЦІЇ

В Україні триває 52-га доба неоголошеної війни російської федерації проти нашої Батьківщини. Ворог несе величезні, безпрецедентні втрати в живій силі та техніці з часів ІІ світової війни.
15 квітня 2022

ПЕРША ВЕСНЯНА ТОЛОКА В ЛІЦЕЇ

Сьогодні педагоги, здобувачі освіти та працівники ліцею вийшли на традиційну весняну передвеликодню толоку. Вона має в собі чудову рису - допомагає єднатися навколо спільної справи. На території навчального закладу наводили лад, прибирали, саджали дерева, квіти, обрізали кущі, виконували інші сезонні роботи. Українцям завжди було притаманне цінувати затишок, чистоту та комфорт в тих місцях, де вони живуть, працюють та відпочивають. Та сьогодні все це сприймається значно гостріше. Адже в умовах війни змінюється ставлення до багатьох речей.
15 квітня 2022

Світлої пам’яті Варваринця Володимира Васильовича

Педагогічний колектив ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» з сумом повідомляє, що 15.04.2022 року після важкої хвороби на 51-му році життя відійшов у вічність, майстер виробничого навчання Варваринець Володимир Васильович. Колектив ліцею висловлює щирі та глибокі співчуття родині з приводу смерті Володимира Васильовича, який за час 25-ти річної роботи в навчальному закладі досяг високого професіоналізму у роботі, зарекомендував себе як досвідчений та відповідальний працівник. Він користувався заслуженим авторитетом освітян, молоді, учнівського колективу, громадськості.14 квітня 2022

МУКАЧЕВО – МІСТО ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ

Мукачево. Це коротке слово, за яким стоїть тисячолітня історія. Побачити місто над Латорицею таким, яким воно є зараз: старовинним і водночас надзвичайно модерним містечком, якому притаманний неповторний європейський шарм, мають можливість внутрішньо переміщені особи, які через війну, розв’язану проти України росією, були вимушені покинути свої помешкання в різних куточках сходу та центру України.
07 квітня 2022

Всесвітній день здоров’я в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Щороку, 7 квітня відзначаємо Всесвітній день здоров’я, який в 1948 році започаткувала Всесвітня організація охорони здоров’я з метою пропаганди здорового способу життя. Профілактика та увага до здоров’я учасників освітнього процесу в ДПТНЗ «МПАЛ ім..М.Данканича» на належному рівні. Впродовж навчального року турбота про здоров’я учнівського та педагогічного колективу є способом життя: «Головне бути здоровими, сильними та загартованими», висновком пролунали слова усного журналу, який провела викладачка фізкультури Шендрик А.В. для колег та учнів. Усний журнал «Головне бути здоровими, сильними та загартованими»
05 квітня 2022

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В УМОВАХ ВОЄННОЇ АГРЕСІЇ

Торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
04 квітня 2022

Музика допомагає жити…

З метою психологічної підтримки та збереження психічного здоров'я учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, їхніх батьків, освітян), підтримки їх морального духу, творча група ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» підготувала перелік пісень рекомендованих для прослуховування:
01 квітня 2022

Виховуємо екологічну культуру

З метою виховання екологічної культури викладач ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» М.Й. Лендєл підготував онлайн усний журнал для здобувачів освіти на тему «Охороняй і бережи пташину, піклуйсь і допоможи в скрутну хвилину».


31 березня 2022

ЯК ПОДОЛАТИ СТРЕС І ТРИВОГУ ПІД ЧАС ВІЙНИ? ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ

«Тривога, паніка та недосипання. Нерви вже на межі. Новини, як один неперервний потік. Вони по телевізору, у телефоні та від знайомих. Ми щодня бачимо, як мерзотники-рашисти знищують Маріуполь, як через ворожі обстріли горять житлові квартали Харкова, Чернігова та Сум. Ігнорувати такі новини просто неможливо. З ними треба якимось чином впоратися.
29 березня 2022

ХАЛІЛОВ Насрулла Рамазан Огли.

На 61-у році життя раптово і передчасно пішов з життя керівник фізичної культури ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» ХАЛІЛОВ Насрулла Рамазан Огли.
23 березня 2022

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА. ЯКІ БУВАЮТЬ СИРЕНИ ТА СКІЛЬКИ Є ЧАСУ, ЩОБ СХОВАТИСЯ?

Все частіше керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, поліції, ДСНС та засоби масової інформації закликають людей не ігнорувати сирени повітряної тривоги. Нагадуємо правила поведінки під час повітряної тривоги.
21 березня 2022

Навчання без меж

Закінчився перший тиждень освітнього процесу після двотижневих канікул. В зв’язку з оголошенням воєнного стану на території України в навчальному закладі є здобувачі освіти, які разом з батьками виїхали за кордон, але не зважаючи на відстань більше, як тисячу кілометрів вони дистанційно опановують компетенції, в цьому допомагають їм викладачі ліцеї.
21 березня 2022

19 березня 2022 року Ліні Костенко виповнилося 92 роки…

19 березня 2022 року Ліні Костенко виповнилося 92 роки… Ліна Василівна – це маяк епохи, потужний інтелект , поетичний геній, голос правди…. ЇЇ вважають залізною жінкою та живою легендою, а її життя є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості.
18 березня 2022

Всеукраїнська хвилина мовчання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

Вшановуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових та цивільних. Дорослих та дітей. Людей, які могли б ще жити, якби росія не розпочала цієї війни…

Вічна пам’ять!

17 березня 2022

Як не стати жертвою торгівлі людьми.

В зв’язку з війною, що веде рф проти України, багато українців залишають свої домівки в пошуках безпечних місць, в т.ч. за кордоном. Перебуваючи у відчаї і паніці, оперативно виїжджаючи за межі рідного міста, саме в такому стані і в такий період часто можна стати жертвами торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини для отримання прибутку через контроль та експлуатацію інших людей. Як цьому запобігти:
10 березня 2022

«Твори добро, бо ти людина!»

На підставі наказу № 1 від 03.03.2022 р. Закарпатської обласної військової адміністрації, департаменту освіти і науки, молоді та спорту «Про тимчасове розміщення евакуйованого населення у закладах, які фінансуються з обласного бюджету», з метою організації тимчасового проживання, харчування та утримання евакуйованих осіб на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» створено умови для більше сотні евакуйованих осіб, які заселені в гуртожиток та харчуються в їдальні навчального закладу.
09 березня 2022

Пророк Нової України: Тарас Григорович Шевченко

Щороку весна нагадує нам про Тараса Шевченка, про незбагненну суть його слова. Березневий розвій у природі спонукає до філософських роздумів. В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою шаною передає із покоління в покоління. Є таке ім’я і в українського народу – Тарас Шевченко. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Значення його творчості – колосальне.
03 березня 2022

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА. ЯК ГОВОРИТИ ЗДІТЬМИ ПРО ВІЙНУ

24 лютого 2022 року, близько 5 години ранку, росія розпочала війну проти України. Під час воєнних дій діти є однією з найбільш вразливих категорій і потребують психологічної підтримки. Діти... Вони приїхали в наш ліцей відразу, як тільки в Україну полетіли перші ракети, бомби, снаряди. Приїхали з Києва, Харкова, Сум, Ірпеня, Броварів, Чернігова, Миколаєва, Кривого Рога, Донеччини, Дніпропетровщини, Херсонщини. Втомлені, налякані, відірвані від рідних осель.
01 березня 2022

Активно працюємо під час дистанційного навчання

Метою дистанційного навчання є надання освітніх послуг шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти; за програмами підготовки громадян до вступу у навчальні заклади.
28 лютого 2022

КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА!

Указом Президента України Володимира Зеленського встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого. Мета - вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території. Це - пам'ятна дата з нагоди проведення в 2014 році мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.
25 лютого 2022

«Леся Українка – зразок мужності і праці для народу».

25 лютого весь світ згадує надзвичайно вільну, безмежно талановиту, сучасну,ту, яка наблизила нас до європейських цінностей і шедевральні твори якої ніколи не втратять актуальності, - Лесю Українку. Не забули про неї і ми – ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича». Викладачка української мови провела усний журнал «Леся Українка – зразок мужності і праці для народу».
22 лютого 2022

2022 - РІК СТОРІЧЧЯ ІВАНА ЧЕНДЕЯ

Іван Михайлович Чендей - український письменник, кіносценарист, лауреат Шевченківської премії. Автор сценарію художнього фільму «Тіні забутих предків». Народився у селищі міського типу Дубове на Тячівщині. Творчість Івана Михайловича присвячена соціальним, духовним і моральним проблемам історії Закарпаття. За оцінкою літературної критики його назвали «Верховинський Король Лір». Наша учнівська арт-студія «Спектр» та викладачі ліцею пропонують відеофільм про творчість нашого відомого земляка.
21 лютого 2022

Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій.

Кожного року 21 лютого ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відзначає Міжнародний день рідної мови. Не дивлячись на те, що це свято досить молоде, для нас воно є надзвичайно значущим. Викладачка української мови та літератури Дудаш М.В. провела усний журнал «Ми – українці, доля в нас така».
21 лютого 2022

Успіх – новий імпульс для зростання

21 лютого 2022 року здобувачі освіти навчального закладу, 219 група за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів
21 лютого 2022

ПРОЩАВАЙ, РІДНИЙ ЛІЦЕЙ!

21 лютого 2022 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 29-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Державну кваліфікаційну атестацію склали здобувачі освіти 219 груп трактористів
19 лютого 2022

Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні!

Сьогодні Україна відзначає День пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Вони змінили історію країни!

Це реальнісь - свідомість та освідченість Героїв Небесної Сотні змінили майбутнє нашої держави! Герої не вмирають, доки живе пам'ять про них!

Пам'ятаємо!!!

Шануємо !!!

19 лютого 2022

Сьогодні Україна відзначає 30-річний ювілей Тризуба - малого Державного Герба! Він - символ свободи, символ волі! Український тризуб уособлює зв'язок поколінь, прагнення народу до власної державності! Тризуб - наша Гордість і Слава!

18 лютого 2022

ДЕБАЛЬЦЕВО. СІМ РОКІВ ПО ТОМУ…

Зимові Бої за Дебальцеве, або за Дебальцівський плацдарм тривали в період 21 січня - 18 лютого 2015 року. Дебальцеве - місто з важливим залізничним вузлом, воно також лежить на перехресті двох автошляхів міжнародного значення: Харків - Бахмут - кордон РФ до Ростова-на-Дону та Луганськ - Донецьк.
17 лютого 2022

У СКАРБНИЧЦІ НАШОЇ КОМАНДИ В ПЕКІНІ - ПЕРША ОЛІМПІЙСЬКОЇ МЕДАЛЬ!

Під керівництвом випускника нашого ліцею 1997 року, головного тренера збірної України з фрістайлу Енвера Аблаєва, Олександр Абраменко став срібним призером зимової Олімпіади в Пекіні в лижній акробатиці. Він ризикнув. Раніше Олександр не виконував на змаганнях стрибок на три оберти з п’ятьма гвинтами. Але він зміг його виконати!
16 лютого 2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

14.02.2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, Президент України Володимир Зеленський видав Указ за №53/202 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».
14 лютого 2022

УРОК ЗВИТЯГИ: “ УКРАЇНСЬКИЙ ДОБРОВОЛЕЦЬ - ВЗІРЕЦЬ ПАТРІОТИЗМУ!”

Не заради орденів, а за покликом сердець взялися у 2014 році за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза. Вони стоять на смерть заради перемоги сьогодні… Разом ми нездоланна сила.
11 лютого 2022

«ЄПІДТРИМКА» ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

Інформуємо, що 02 лютого 2022 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1272 2 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка», якими розширено перелік отримувачів допомоги, зокрема фізичним особам - громадянам України віком від 14 років.
09 лютого 2022

Звітують педпрацівники, що атестуються

8 лютого 2022 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося розширене засідання методичних комісій, на якому педпрацівники, що атестуються у 2021-2022н.р. у формі презентацій представили роботу за міжатестаційний період. Викладачка історії Далекорей Н.І. ділилася досвідом з формування патріотичних цінностей у здобувачів освіти на уроках історії та у позаурочний час. Вона наголосила, що виховання почуття патріотизму і реалізація ідеї патріотичного виховання набуває в сучасному українському суспільстві особливого значення.
08 лютого 2022

РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Викладач «Інформатики» Іван Чернієвський саме цій темі присвятив урок в режимі он-лайн, в ході якого підкреслив: «Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.
05 лютого 2022

«Скринька знань» для педагогів

Однією з форм роботи з молодими викладачами в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» є їх активне залучення адміністрацію ліцею до проведення семінарів-практикумів. Традиційно в межах роботи Школи молодого педпрацівника за окремим графіком проходить тиждень ініціативи і творчості молодих педпрацівників, у якому беруть участь усі охочі молоді колеги. Заступник директора з НР Шпеник С.І., яка курує цей напрям роботи, планує відкриті уроки, які проводять молоді педагоги й відвідують у своїх колег, дають їм змогу показати і побачити на практиці особливості використання форм і методів роботи на уроці, ознайомитись із сучасними технологічними й інтерактивними методами.
05 лютого 2022

КРІСТІАН ПЕНЗЕЛИК – ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З БОКСУ!

28-30 січня 2022 року в спортивному залі Мукачівського спортивного клубу «Рукавичка» відбувся Чемпіонат Закарпатської області з боксу серед молоді 2006-2007 років народження. Серед призерів чемпіонату – здобувач освіти нашого ліцею першокурсник Крістіан Пензелик, який провів два поєдинки і став бронзовим призером турніру.
29 січня 2022

ПЕРШІ УКРАЇНСЬКІ «КІБОРГИ» – ГЕРОЇ КРУТ

Сьогодні, 29 січня, в Україні відзначають День пам’яті українських вояків, які загинули в бою під Крутами 1918 року. 104 роки тому декілька сотень українських добровольців - молодих юнаків затримали більшовицький наступ на Київ та врятували українську державність.
24 січня 2022

МИ – ЦЕ УКРАЇНА

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними, доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.
19 січня 2022

ГОДИНА НАРОДОЗНАВСТВА «ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ»

19 січня вихователь Ольга Папп провела годину народознавства для здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку ліцею на тему: «Свято Водокреща». Цей виховний захід був присвячений однму із найбільших релігійних свят, адже саме в цей день Іоанн Предтеча охрестив Ісуса Христа в ріці Йордані.
05 січня 2021

Формула емоцій

Емоції відіграють величезну роль у нашому житті. А інколи навіть керують ним. Адже від того, як ми переживаємо певні ситуації, залежить і наш загальний стан. Під час тренінгового заняття в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», яке провела практичний психолог Варга Л.В., 05 січня 2022 р. для педколективу з метою навчитися прийомів психологічного розвантаження та саморегуляції емоційних станів заради збереження власного фізичного і психологічного здоров’я, присутні виконували певні завдання, а саме:
04 січня 2021

«Розвиток професійної компетентності педагогів – важлива складова якісної професійної освіти»

Тема, яку обговорювали педпрацівники навчального закладу на зимових педагогічних читаннях.
17 грудня 2021

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ – ЧУДОТВОРЕЦЬ

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дорослих і дітей! Чому? Бо саме взимку – найбільше свят, подарунків, приємних зустрічей з близькими та рідними.
16 грудня 2021

«Якісні реакції на деякі іони» на уроках хімії в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»

Грудень місяць багатий на «відкриті» уроки в ДПТНЗ «МПАЛ» імені М.Данканича. Відкритий урок з предмету «Хімія» в 32 групі слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «С») провів досвідчений викладач природничо-математичних дисциплін Лендєл М.Й.
15 грудня 2021

Демократичні цінності в основі громадянської освіти.

15 грудня 2021 року в навчальному закладі відбувся відкритий урок в 14 групі електромонтерів з предмету: «Громадянська освіта», який провела молодий викладач Вансович Т.С. Темою відкритого уроку «Демократична держава».
14 грудня 2021

ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦЕЮ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ

У відповідності до плану проведення Всеукраїнського тижня права, 14 грудня 2021 року в ліцеї відбулася зустріч педагогів та учнів з керівницею ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції Мариною Ільтьо.
09 грудня 2021

Новітні технології навчання на уроках суспільних дисциплін

9 грудня 2021 року викладачка суспільних дисциплін Далекорей Н.І., яка підлягає атестації в 2022 році, провела відкритий урок з історії Україна на тему «УРСР у першій половині 1950-х р.р. Десталінізація» в 24 групі автослюсарів, рихтувальників.
09 грудня 2021

Контроль якості знань з практичного керування транспортним засобом категорії «С»

09 грудня 2021 року в навчальному закладі проведено відкрите заняття з практичного керування транспортним засобом категорії «С» на тему: «Перестроювання в рядах, обгін транспортних засобів» майстром виробничого навчання з практичного керування транспортним засобом Савка В.М.
06 грудня 2021

ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ!

6 грудня Збройним силам України виповнюється 30 років! З 1991 року збройні сили – це наша міць, слава, сила та гордість! Особливо це актуально саме зараз, в умовах воєнного протистояння на Сході України. 30-річчю нашої армії був присвячений урок мужності, який провів заступник директора ліцею з виховної роботи полковник у відставці Олександр Кумечко. Він розповів здобувачам освіти про новітню історії наших збройних сил, про їх створення та становлення, про особливості проходження військової служби та героїзм українських військових.
03 грудня 2021

МОЖЛИВОСТІ – ОБМЕЖЕНІ, ЗДІБНОСТІ – БЕЗМЕЖНІ!

У світі проживає приблизно один мільярд людей з інвалідністю (це близько 15% населення світу), і всі вони стикаються з фізичними, соціально-економічними та поведінковими бар'єрами, що виключають їх з повномасштабного, ефективного та рівноправної участі в житті суспільства.
02 грудня 2021

Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

Щороку, 2 грудня, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми.
02 грудня 2021

ВОЛОНТЕР - ЛЮДИНА ЧЕСТІ

Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку - один із міжнародних днів ООН. Присвячений особам, що займаються волонтерством та відзначається щороку 5 грудня. В нашому навчальному закладі педагоги, здобувачі освіти, активісти учнівського самоврядування взяли участь в проведенні заходів, з нагоди цього Дня. Так, в бібліотеці ліцею бібліотекарем Олександрою Карцевою та представниками учнівського самоврядування Евеліною Шершун і Томіславом Сідором підібрана література для книжкові виставки “Волонтер - людина честі”, випущено інформаційний бюлетень, а також розроблено сценарій години спілкування на тему: “Волонтери – люди доброї волі!”
01 грудня 2021

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ- ОБЕРИ ЖИТТЯ

1 грудня, починаючи з 1988 року, щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та Всесвітній день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я.
01 грудня 2021

Урок – усьому початок, усього результат

Відкритий урок з української мови на тему «Загальна характеристика іменника. Рід і число іменників (складні випадки узгодження роду іменників біль, нежить з іншими частинами мови)» провела молода викладачка Мучичка Г.А.
30 листопада 2021

Нові досягнення у спорті здобувачів освіти ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

Вітаємо збірну команду ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» за І місце в обласній Спартакіаді, що проходила 24.11.2021 р. на базі ВПУ № 3 м.Мукачева, з баскетболу 3х3 серед юнаків та ІІІ місце в загальнокомандному заліку.
27 листопада 2021

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

У ХХ столітті українці пережили три хвилі: у 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Згадаймо про мільйони українців, знищених голодоморами. Запалимо сьогодні, 27 листопада, о 16.00 свічку пам'яті у своєму вікні, вшануємо безневинно загиблих голодною смертю.
26 листопада 2021

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

26 листопада в рамках Тижня професійної (професійно-технічної) освіти в ліцеї відбулась навчально-практична конференція за темою: “Інноваційні технології як засіб вдосконалення навчально-виробничого процесу”. ЇЇ підготували та провели педагоги разом з обдарованими здобувачами освіти та активістами учнівського самоврядування.
26 листопада 2021

ВИПУСКНИКИ ТА УЧЕНЬ ЛІЦЕЮ ПІДКОРЮЮТЬ БОРЦІВСЬКИЙ КИЛИМ!

20-21 листопада в м.Харкові відбулися Всеукраїнські змагання "Кубок України" з греко-римської боротьби серед юніорів 2002-2004 року народження. На килим виходили 164 спортсмени. В умовах гострої конкуренції та безкомпромісної боротьби, переможцем та володарем Кубка став випускник нашого ліцею 2021 року Олег Халілов у ваговій категорії 63 кг.
26 листопада 2021

ЕКСКУРСІЇ УЧНІВ НА ПІДПРИЄМСТВА

Днями учні ліцею разом з майстрами виробничого навчання 14 групи електромонтерів Тіберієм Земком та Василем Софілканичем відвідали одне з найстаріших підприємств Закарпаття - ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад». Завод спеціалізується на наданні послуг, пов'язаних із серійним виробництвом OEM-одиниць, пасивних електричних компонентів та готових товарів широкого споживання.
25 листопада 2021

МАЙСТЕР-КЛАСИ ПЕДАГОГІВ ЛІЦЕЮ

25 листопада педагоги ліцею, викладач спецдисциплін, керівник гуртка “Академія гостинності” Мирослава Чорій, майстер виробничого навчання 223 групи барменів Мар’яна П’ятак та керівника гуртка “Я - патріот” Неля Далекорей провели передноворічні майстер-класи “Сервірування святкового столу” та “Новорічна витинанка”.
25 листопада 2021

В ЛІЦЕЇ ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

«Ви мрієте про успішне майбутнє? Ви прагнете бути фахівцем, якого поважають? Ви у роздумах яку професію обрати?» Такими словами 25 листопада в рамках Всеукраїнського Тижня професійної (професійно-технічної) освіти мобільна група ліцею на чолі з практичним психологом Ліаною Варгою розпочала профорієнтаційний тренінг в Новодавидківській ЗОШ І-ІІІ ст. В цій школі в поточному навчальному році подібний тренінг був проведений вперше.
25 листопада 2021

ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ методичної комісії з професії офіціант, бармен

Вже традиційно у листопаді в ДПТНЗ “МПАЛ ім. М. Данканича” було проведено предметний тиждень методичної комісії педагогічних працівників з професії ресторанного господарства за спеціальністю "Офіціант, бармен". Протягом тижня було проведено ряд заходів. Метою їх проведення стало підвищення та поглиблення теоретичних і практичних знань учнів по професії офіціант, бармен. Крім того, допомогти учням стати більш упевненими, проявити особистісні властивості свого характеру.
24 листопада 2021

Відкритий урок з англійської мови на тему: «Професії».

22.11.2021 р. викладач О. В. Саморига провела відкритий урок з англійської мови на тему: «Професії». Метою уроку було розширити уявлення учнів про світ професій, розвивати навички усного, писемного, діалогічного мовлення, творчого мислення, удосконалювати уміння учнів в читанні тексту та аудіюванні відеоролика, спонукати до свідомого вибору професії, виховувати повагу до різних професій. Мета, яка була поставлена викладачем, повністю досягнута.
24 листопада 2021

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ В ЗОШ І-ІІІ СТ. №7 м. МУКАЧЕВО

В рамках Всеукраїнського Тижня професійної (професійно-технічної) освіти, 24 листопада 2021 року, в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 з учнями 9 та 11 класів (87 учнів) педпрацівниками ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» Ліаною Варгою, Вікторією Маркович та Тетяною Орел проведені профорієнтаційні тренінги «Твій вибір – твоє майбутнє».
24 листопада 2021

ЯК ВДАЛО НАПИСАТИ РЕЗЮМЕ ТА ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ?

Саме цій темі був присвячений тренінг з випускниками нашого ліцею наступного року, який провела провідний фахівець з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Оксана Коваленко в рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти. Які навички розвивати в собі задля професійного успіху у майбутньому? Які професії користуються найбільшим попитом на регіональному ринку праці? На усі ці запитання можна було отримати вичерпні відповіді.
23 листопада 2021

ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ТИЖНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ.

Згідно плану проведення Тижня професійної (професійно-технічної) освіти на зустріч з педагогами та здобувачами освіти 23 листопада до ліцею завітали гості:

- Переста Олександр Михайлович - випускник ліцею 1986 року, депутат Мукачівської міської ради, Директор ТОВ «Ідеал, роботодавець;

- Іванов Володимир Борисович – заступник директора ТОВ «Тиса-Агро» з виробництва;

- Симканич Валерій Васильович – директор ТОВ «Іршавський завод продовольчих товарів», роботодавець;

- Бабінець Василь Михайлович - приватний підприємець, роботодавець.

22 листопада 2021

В ЛІЦЕЇ ВІДКРИТО ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

22 листопада 2021 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича" відбулося відкриття Тижня професійної (професійно-технічної) освіти. В ході загальноліцейної лінійкі педагоги та здобувачі освіти були ознайомлені з планом Тижня, його метою та порядком проведення.
19 листопада 2021
РІДНА МОВА ЧИСТА, ЯК РОСА
Сучасна українська мова є багатовіковим надбанням українського народу. Вона створена зусиллями багатьох поколінь. Український мовознавець професор Іван Огієнко писав: "В мові наша стара й нова культура, ознака нашого національного визнання... І поки живе мова - житиме й народ, як національність... ".

19 листопада 2021

ФОТОРОБОТА “ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ: 30 РОКІВ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!”

Цього року преможцем ІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему “Захисники України: історія і сьогодення”, який проводився в ліцеї 16 -17 листопада, став член учнівської ради ліцею, староста 13 групи автослюсарів-рихтувальників Юрій Пап з фотороботою “Захисники та захистниці: 30 років Збройним силам України!”. Тепер фоторобота, яку ми публікуємо на сторінці, буде презентувати наш навчальний заклад на ІІІ етапі обласного Конкурсу. Тож побажаємо Юрію перемоги!
17 листопада 2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Що таке толерантність? Насамперед це - чесність… Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви з ними не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Водночас толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу.
12 листопада 2021

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»

З метою виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу 11 листопада 2021 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця.
09 листопада 2021

День української писемності та мови в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

День української писемності та мови 9 листопада 2021 року відзначали написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Це найбільший флешмоб, до якого долучаються тисячі людей, які прагнуть продемонструвати любов і пошану до рідної мови. Приєдналися до написання радіодиктанту і ми: здобувачі освіти І-ІІІ курсів, педагоги, адміністрація ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».
09 листопада 2021

І етап Міжнародного конкурсу імені П.Яцика в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, наша держава відзначає День української писемності і мови, свято яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду.
02 листопада 2021

Атестуються автослюсарі

З 22 вересня по 29 жовтня 2021 року учні 23 групи автослюсарів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» проходили виробничу практику на кращих підприємствах транспортної галузі області. Для проходження поетапної атестації на присвоєння кваліфікації «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 2-го розряду» учні виконували тестові завдання, використавши освітній проект «На Урок», рекомендовані МОН України.
01 листопада 2021

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Впродовж жовтня 2021 року в навчальному закладі проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів загальноосвітньої підготовки.
22 жовтня 2021

19 ЖОВТНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку у день народження професора Богдана Гаврилишина, автора “Декларації відповідальності людини” (2014). У 15-ти пунктах Декларації відображено різні рівні відповідальності, які можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей.
18 жовтня 2021

Участь здобувачів освіти ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» у віртуальному навчальному турі до закладу Омнія, Фінляндія

В рамках проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» з 4 по 14 жовтня 2021 року здобувачів освіти навчального закладу брали участь у віртуальному навчальному турі до закладу Омнія, Фінляндія.
14 жовтня 2021

ДНЮ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

13 жовтня в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” класні керівники провели виховну годину за єдиною темою: “Пам’ятаємо чиї ми сини, пам’ятаємо, що ми – українці!”, присвячену Дню захисників та захисниць України. В ході виховної години педагоги підкреслили, що День захисника та захисниць України – це свято, яке єднає всіх українців: і тих, хто зі зброєю в руках захищав та захищає свою державу, і тих, хто мирною працею чи волонтерською діяльністю підтримує обороноздатність нашої Батьківщини, її науково-технічний та економічний потенціал.
13 жовтня 2021

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ФІНЛЯНДІЇ ВІРТУАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ТУР

Унікальна нагода ознайомитися з П(ПТ)О в закладі Омнія (Фінляндія)
12 жовтня 2021

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ – 2021

12 жовтня в переддень Дня захисників і захисниць України в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулось спортивно-патріотичне свято «Козацький гарт - 2021». Такі змагання серед здобувачів освіти ліцею вже давно стали традиційними.
11 жовтня 2021

Стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» з 1 жовтня 2021 р. стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
07 жовтня 2021

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ СПОРТИВНИХ ІГОР!

6 жовтня 2021 року на базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» в рамках обласних Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбувся легкоатлетичний крос в залік Закарпатської обласної спартакіади.
04 жовтня 2021

СТОП, БУЛІНГ!

З 27 вересня по 1 жовтня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» пройшов тиждень протидії боулінгу «Стоп, боулінг!». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про булінг (цькування) та його види, про адміністративну відповідальність за його вчинення. Учні почули інформацію про те, чим булінг відрізняється від звичайного конфлікту.
01 жовтня 2021

День працівників освіти

30 вересня 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. Віддаючи данину поваги бібліотечній справі, щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято було засноване указом Президента України в 1998 році.
30 вересня 2021

БАБИН ЯР: 80 РОКІВ ТРАГЕДІЇ. ПАМ’ЯТАЄМО…

З метою висвітлення однієї з найтрагічніших сторінок історії ХХ ст. -розстрілів у Бабиному Яру, які відбулися 29-30 вересня 1941 року, - та вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» 28 та 29 вересня 2021 року проведені уроки пам’яті до 80-ї річниці цих жахливих подій.
28 вересня 2021

Благодійна акція «Монетки дітям»

Наше учнівське самоврядування долучилося до проведення благодійної акції «Монетки дітям». Зібрані добровільно 292 монети номіналом 25 копійок для допомоги онкохворим дітям, віднесені в Мукачівське відділення банку ПУМБ. Хай не так багато. Але як шляхетно!!!
24 вересня 2021

ВИСТАВКА-КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ДАРИ ОСЕНІ - 2021»

Осінь - пора достиглих овочів і фруктів. А ще восени природа дарує нам безліч матеріалу, який в умілих руках стає справжнім витвором. 23-24 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проводилася виставка-конкурс творчих робіт «Дари осені – 2021». Учні разом з педагогами та батьками мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. При цьому практично усі учасники підготували різноманітні та цікаві композиції з чудових осінніх дарів: овочів, фруктів, ягід, яскравого листя.
24 вересня 2021

КОМАНДА НАШОГО ЛІЦЕЮ ПЕРЕМОГЛА В XXІХ ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ НА КУБОК МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА

24 вересня 2021 року на стадіоні «Локомотив» у м.Мукачеві відбувся XXІХ футбольний турнір на Кубок Михайла Данканича серед футбольних команд навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, присвячений пам’яті нашого земляка, талановитого педагога, колишнього директора Мукачівського професійного аграрного ліцею Михайла Данканича.
20 вересня 2021

МИ – ЄДИНІ! МИ – ЗА МИР!

В Україні завжди поважали мир. Це підтверджується у тому числі й практикою високих державних ініціатив. Наприклад, відмовою від ядерної зброї, яка з легкістю зрівнювала шанси в разі нападу на країну будь-якого агресора. Люди не хвилювалися, адже територіальну цілісність і суверенітет держави гарантували найпотужніші і розвинені країни світу: США, Великобританія, Росія, Китай.
13 вересня 2021

НАШ ЛІЦЕЙ – МОЯ ГОРДІСТЬ!

Осінь цього року традиційно подарувала багато приємних хвилювань колективу ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича». 12 вересня 2021 року нашому ліцею виповнилось 67 років. Заступники директора ліцею з навчальної роботи Світлана Шпеник та з виховної роботи Олександр Кумечко, староста 222 групи трактористів Ерік Смірницький наступного дня провели урочисту лінійку, присвячену цій події.
12 вересня 2021

РІДНОМУ ЛІЦЕЮ - 67 РОКІВ!

Сьогодні в цей прекрасний сонячний день нашому рідному ліцею виповнилось 67 років!!! Щиро вітаємо з днем народження всіх, хто в різні роки навчався та працював в ліцеї (училищі), хто працює та навчається в нашому навчальному закладі сьогодні!!! Бажаємо міцного здоров'я всім, щастя, позитиву та многіх літ!!
11 вересня 2021

ОНОВЛЕНА УЧНІВСЬКА РАДА РОЗПОЧАЛА РОБОТУ

11 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись збори лідерів учнівських колективів. На зборах було відрекомендовано новообраних старост груп перших курсів. Було обрано голову учнівської ради ліцею. Ним став один із кращих учнів навчального закладу, стипендіант стипендії імені Михайла Данканича, учень 24 групи автослюсарів-рихтувальників Габовда Станіслав.
08 вересня 2021

В ЛІЦЕЇ ОБРАНО РАДУ ГУРТОЖИТКУ

8 вресня 2021 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися збори учнів, які проживають в гуртожитку. Особливу увагу було приділено першокурсникам, яким необхідно якомога швидше адаптуватися до нових для себе умов. В ході зборів було проведено вибори складу ради гуртожитку.
01 вересня 2021

З ДНЕМ ЗНАНЬ – 2021!

1 вересня 2021 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» проведено урочисте свято з нагоди Дня знань. Адже початок нового навчального року для кожної людини є одним із найбільших свят, які пов'язані з надіями та сподіваннями бо практично у кожній родині були, є і будуть учні.
24 серпня 2021
23 серпня 2021

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Для кожної країни прапор - символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор - священний. За нього віддавали життя і проливали кров. Повага до прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій.
27 липня 2021

Троє закарпатців вибороли золото всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби і візьмуть участь у Чемпіонаті світу.

Троє закарпатців вибороли золото всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби і візьмуть участь у Чемпіонаті світу. Вже наступного місяця наші спортсмени виступлять на масштабних міжнародних змаганнях. Нещодавно відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів, на якому троє закарпатців вибороли “золото”.
02 липня 2021

Звіт директора ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» Ковбаско В.В. за звітній період (2020-2021 р.)

В 2020–2021 навчальному році педагогічний колектив ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” працював над вдосконаленням форм та методів навчально-виховного процесу та підвищенням якості підготовки висококваліфікованих робітників. Основні завдання, які стояли перед колективом:
29 червня 2021

ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!

29 червня 2021 року в святковій атмосфері, з гарним настроєм та позитивними емоціями 140 випускників ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» отримали дипломи кваліфікованого робітника за професіями:
26 червня 2021

Звіт директора ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» В.В.Ковбаско про пророблену роботу за звітній період – високо оцінено!

В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» 26 червня 2021 року відбувся звіт директора В.В.Ковбаско, який прозвітував зборам трудового колективу про роботу його, як директора навчального закладу, за звітній період.
17 червня 2021

Педпрацівники ліцею перевірили рівень цифрової грамотності

Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України запустило на порталі Дія. Цифрова освіта. національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм для вчителів», щоб кожен педагог міг оцінити власний рівень цифрової грамотності та вдосконалити цифрові навички.
16 червня 2021

ЗАОХОЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Фізична культура та спорт є невід’ємною частиною навчального процесу, а виховання чемпіонів та призерів різноманітних спортивних змагань, у тому числі міжнародних, є доброю традицією нашого ліцею.
7 червня 2021

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного.

Спорту та фізичній культурі приділяється багато уваги в кожному навчальному закладі, а в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» - на високому рівні. Директор ліцею Ковбаско В.В., постійно дбає про здоровий спосіб навчання учнів та їх дозвілля в позанавчальний час. Василь Васильович часто цитує П.Анохіна «У масовому розвитку фізичної культури і спорту я бачу один із кращих варіантів у боротьбі за здоров’я людини, її творчу активність і довголіття».
7 червня 2021

Родзинка он-лайн навчання

Зваживши всі «за» і «проти» організації дистанційного навчання в навчальному закладі сформовано дистанційний актив викладачів. Дистанційний актив в ліцеї організовано за методичними комісіями відповідного напрямку. В кожній методичній комісії було призначено відповідальних осіб, які пройшли спеціальні курси та опанували базові технології для організації дистанційного навчання (курси проводила методистка НМЦ ПТО в Закарпатській області Палош Н.М.), а саме: Гуледза Р.І., Далекорей Н.І., Ціпф О.І., Саморига О.В., Джуган Т.П., Очеретяна Н.М., Лендєл М.Й., Синяк М.М., Вансович Т.С., Мучичка Г.А., Шендрик А.В.
6 червня 2021

Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм для вчителів», щоб кожен учитель міг оцінити власний рівень цифрової грамотності та вдосконалити цифрові навички.

1 червня 2021

МІНІ-МАРАФОН

1 червня 2021 року на території ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся щорічний міні-марафон серед здобувачів освіти на першість навчального закладу.
28 травня 2021

ПОДЯКА ВІЙСЬКОВИХ ЗА СПІВПРАЦЮ І ПІДТРИМКУ

Протягом декількох десятків років триває тісна взаємодія та співпраця педагогічного колективу нашого ліцею та особового складу військових частин, розташованих на теренах Закарпаття. Прикладів такої взаємодії існує багато.
24 травня 2021

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО

В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича вже більше, ніж півстоліття проводиться підготовка водіїв автотранспортних засобів. Тому вже традицією стало проводити в навчальному закладі Тиждень безпеки дорожнього руху. Цього навчального року такий Тиждень проводився з 17 по 22 травня в рамках Всеукраїнського тижня безпеки руху та мав на меті формування навичок безпечної поведінки здобувачі освіти на дорогах, їх адаптацію до транспортного середовища.
20 травня 2021

СВЯТО ВИШИВАНКИ

20 травня в Україні відзначається Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
18 травня 2021

КАЛЕЙДОСКОП ВИЗНАЧНИХ ТА ПАМ’ЯТНИХ ДАТ

14 травня – День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни 15 травня – Міжнародний день сім’ї; День Європи 16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій 18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
17 травня 2021

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» з 17 по 23 травня 2021 року
14 травня 2021

День сім'ї

11 травня 2021

СВЯТО НАЙГОЛОВНІШОЇ ЛЮДИНИ ДЛЯ ДІТЕЙ

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті небес пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить одне із найзворушливіших свят - День матері. У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році.
07 травня 2021

УРОК ЗВИТЯГИ НА ТЕМУ: “ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!”

7 травня в ліцеї був проведений урок звитяги на тему “Пам’ятаємо! Перемагаємо!”, присвячений Дню пам’яті та примирення 8 травня, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в пам'ять жертв Другої світової війни та Дню перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні 9 травня.
06 травня 2021

«Урок звитяги» в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 р. № 286/2019 та Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України затвердженої наказом МОНУ від 29.07.2019 р. № 1038, на виконання плану роботи педагогічного колективу ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» на 2020-2021 н.р. викладач-методист Бобинець М.Т. 06.05.2021 р. «Урок звитяги» в 22 групі автослюсарів, де наскрізною темою відображено День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


02 травня 2021

Шановні колеги, учні, випускники нашого ліцею різних років!!! Щиро вітаємо вас зі світлими Пасхальними святами!!!Великодніх радощів, добра та щастя вам!!! Втілення всіх задумів прекрасних!!! Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна!!! Христос воскрес!!!

30 квітня 2021

ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩУ ВЕЛИКОДНЮ КОМПОЗИЦІЮ

30 квітня в фойє адміністративного корпусу ліцею відбувся огляд-конкурс (далі-Конкурс) на кращу Великодню композицію. Учнівські колективи активно долучилися до участі в Конкурсі та представили, виготовлені у різних техніках, писанки, серветки, рушники, великодні композиції.
29 квітня 2021

ПАСХАЛЬНА ВИСТАВКА ПИСАНОК В УЖГОРОДІ

29 квітня 2021 року команда ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» взяла участь в розгортанні виставки святкових композицій Великодньої тематики на площі Народній в м.Ужгороді.
28 квітня 2021

Кращий за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування у ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

28 квітня 2021

„Кращий з професії”

Щороку в Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів різних професій. Чи міцними є теоретичні знання учнів з професійно-теоретичної підготовки? Чи вміють вони застосовувати набуті теоретичні знання при виконанні практичних завдань? Чи вміють творчо підходити до виконання роботи? На ці та інші питання хочуть отримати відповіді члени ліцейного журі під час проведення конкурсів професійної майстерності.27 квітня 2021

27 квітня 2021
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ!

23-24 квітня 2021 року в місті Тернополі проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів віком до 21-го року. З чотирьох спортсменів із Закарпаття, наш ліцей представляли троє учнів, які стали призерами чемпіонату. Так, у ваговій категорії 55 кг чемпіоном України став Василь Мишанич, у ваговій категорії 63 кг перше місце посів Олег Халілов, а Іван Чмир виборов бронзову медаль чемпіонату у ваговій категорії 72 кг.

26 квітня 2021

ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ 128 БРИГАДИ

26 квітня в ліцеї відбулась знакова подія. Військовослужбовцям 128-ї закарпатської гірсько-штурмової бригади, в переддень Великодніх свят, було передано продуктові набори: солодощі, писанки, консерви та інші продукти, зібрані, педагогами та учнями.
23 квітня 2021
Кращий за професією бармен у ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данкаанича»
22 квітня 2021р в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича" було проведено конкурс фахової майстерності з професії бармен. Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованих учнів ліцею, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, сприяння розвитку творчої активності учнів, визначити рівень кваліфікації здобувачів освіти та виявити кращого за професією «Бармен».
23 квітня 2021
В ЛІЦЕЇ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
23 квітня в нашій державі відзначається одне з надзвичайних і позитивних свят - Всеукраїнський день психолога. А в цьому році ще й 30-річчя психологічної служби системи освіти України. З нагоди цього, в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” практичний психолог навчального закладу Ліана Варга підготувала для учнів низку цікавих заходів і разом з членами учнівсьої ради ліцею Антоніною Лакатош та Василем Пилипівим провела день психології. Девізом дня стало: «Хорошій настрій починається з душі, а не з ноги, з якої Ви зранку встали»

23 квітня 2021
ВІДЗНАКА ЗА АКТИВНІСТЬ В АКЦІЇ "ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ”

Відомо, що 10 квітня 2021 року, колектив нашого ліцею активно долучився до міжнародного проєкту "Greening of the Planet", посадивши на території навчального закладу 529 саджанців молодих дерев. Ця робота триває й нині. Кількість посаджених дерев вже перевищила позначку в 1000 одиниць. Сьогодні до ліцею завітала пані Світлана Самойлюк, координаторка акції в Мукачеві, і вручила Подяку директору ліцею Василю Васильовичу Ковбаско за вагомий внесок у справу озеленення України.

23 квітня 2021
ШАНА АВТОРАМ І КНИГАМ
Починаючи з 1995 року., 23 квітня майже у 200 країнах світу святкується Всесвітній день книги і авторського права. Саме цей день, за пропозицією Міжнародної асоціації книговидавництв, був обраний Генеральною конференцією ЮНЕСКО Всесвітнім днем книги. Своїм святом цей день вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі та всі, хто причетний до книжкової справи.
22 квітня 2021
Змагаються найкращі з професії
Змінюються цілі та завдання освіти, з’являються нові засоби навчання, але важливим чинником у підготовці компетентних кваліфікованих робітників є набуття навичок з професії, практичного досвіду та розвитку професійного мислення. Саме на розуміння й сприйняття майбутньої професії, забезпечується можливість перевірити знання на практиці, оцінити рівень своєї професійної підготовки та компетентності під час вирішення тих чи інших виробничих питань.
14 квітня 2021
Шлях до досягнення мети.
За оцінками економістів, найближчим часом на підприємствах України все більше буде використовуватися праця висококваліфікованих робітників. Вже зараз на будівництві та у сільському господарстві домінує потреба у висококваліфікованих робітниках. З інформацією про професії актуальні на місцевому ринку праці на даний період в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» завітали начальник відділу активної підтримки безробітних Галина Володимирівна Улинець та провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних, фахівець з профорієнтації Оксана Володимирівна Коваленко, які провели тренінг для випускників ліцею на тему: «Прийоми само презентації», «Співбесіда з роботодавцем», «Оформлення резюме».


13 квітня 2021
ПОСАДИ ДЕРЕВО! ОЗЕЛЕНИ БАТЬКІВЩИНУ!
В суботу, 10 квітня 2021 року, дирекція, педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича", а також випускник ліцею, депутат Мукачівської міської ради Олександр Переста взяли активну участь у проведенні Всеукраїнської екологічної акції "Озеленення України".

07 квітня 2021
Вчитися ніколи не пізно!
Викладачі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» 07.04.2021 р. взяли участь у навчальному тренінгу з користування додатком Google Classroom для організації дистанційного навчання, який кваліфіковано провела Палош Н.М. – методист НМЦ ПТО в Закарпатській області, в режимі он-лайн, з використанням сервісу Zoom.

02 квітня 2021
Дистанція – не перешкода!
Адміністрація та педагогічний колектив, на основі отриманих результатів можуть з упевненістю сказати: «Дистанція – не перешкода!», адже існує достатня кількість простих сервісів, які можуть бути використані для організації та підтримки навчального процесу. Отже, застосування електронних ресурсів дозволяє нашим педагогічним працівникам дистанційно надавати здобувачам освіти достатній рівень знань без скорочення навчальних тем, тому карантинні заходи не стали на заваді освітнього процесу в підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.


24 березня 2021

День відкритих дверей (відео версія)


19 березня 2021
Вміння педагогічного колективу впроваджувати нові ідеї та технології в навчальний процес – дало свої позитивні результати.
Головним завданням дистанційного навчання в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» є розвиток інтелектуальних та творчих здібностей здобувачів освіти за допомогою використання освітніх ресурсів, програм, включно з наявними в інтернеті. Питання дистанційного навчання викликало багато суперечок серед педагогів, учнів та їх батьків. Як прихильники, так і їхні опоненти, що абсолютно не сприймають такий підхід, усі вимушені були через епідемію COVID-19 тривалий час працювати в нових умовах, навчаючи учнів дистанційно: опановувати новітні інформаційні технології, витрачали чимало часу на підготовку дистанційних уроків. Для педагогічного колективу ліцею було важливо знайти ті інструменти для роботи, які допоможуть працювати ефективно, цікаво та творчо.


15 березня 2021
УРОК ЗВИТЯГИ НА ТЕМУ: “ГЕРОЙ УКРАЇНИ АВГУСТИН ВОЛОШИН І КАРПАТСЬКА УКРАЇНА”
Створення Карпатської України збіглося з гострою політичною кризою в Центральній Європі напередодні Другої світової війни. Закономірно, що суспільно-політичні процеси, які відбувалися в Європі взагалі та в Чехословаччині зокрема, складовою частиною якої з 1919 р. було Закарпаття, наклали свій відбиток на події в краї. Його доля розглядалася на Мюнхенській нараді чотирьох держав Європи, що визначила долю Чехословач-чини. Цими державами були Великобританія, Франція, Італія та Німеччина.


12 березня 2021
УРОК ЗВИТЯГИ НА ТЕМУ: “ДЯКУЄМО ЗА ВІДВАГУ ТА ПАТРІОТИЗМ!”
Однією із найважливіших новітніх історичних дат березня є День українського добровольця – свято героїв та справжніх патріотів своєї землі. Завдяки добровольчому руху в 2014 році наша армія змогла дати відсіч зовнішній агресії з боку Російської Федерації, і наша держава вистояла.

8 березня 2021


3 березня 2021
Успіх – новий імпульс для зростання
Учнівський та педагогічний колектив пишається перемогою, яку здобув для навчального закладу здобувач освіти першого курсу Балаж Владислав, що навчається в 14 групі за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів – 2 березня 2021 року. в ІІІ (обласному) етапі он-лайн олімпіади з предмету «Охорона праці».

26 лютого 2021
День спротиву окупації автономної республіки Крим та міста Севастополь
26 лютого 2014 року в м.Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності України. Участь у мітингу взяли не лише кримські татари, яких тоді там була переважна більшість, а й представники різних національностей, що відстоювали територіальну цілісність України і висловлювали протест проти кремлівської інтервенції в Криму.
25 лютого 2021
Вшанування 150 річчя з Дня народження Лесі України в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
25 лютого 2021 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» викладачі-філологи спільно із здобувачами освіти провели он-лайн конференцію на вшанування 150 річчя з Дня народження Лесі Українки на тему «Леся Українка у вимірах національної та світової культури».

23 лютого 2021
ЩАСТИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!
23 лютого 2021 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 60-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

21 лютого 2021
Міжнародний день рідної мови!
Сьогодні - Міжнародний день рідної мови! Наша учнівська арт-студія "Спектр" підготувала невелике мотивуюче відео "Мову маєш муштрувати!" Вітаємо всіх зі святом!!!

20 лютого 2021
ВОНИ ПОМЕРЛИ, ЩОБ ЖИЛА УКРАЇНА.
22 листопада 2013 року заява влади призупинити підготовку до підписання угоди про Євроінтеграцію сколихнула народ України. В містах почали збиратися студентські протестні акції.

19 лютого 2021
Серце колективу
Діяльність психологічної служби навчального закладу позитивно впливає на соціально-психологічний клімат освітнього закладу.

19 лютого 2021
ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ
19 лютого в Україні відзначають День Державного Герба. Тризуб – символ волі, віри і держави. Тризуб – прадавній знак української державності. В нашому державному Гербі закодована сила української нації, її дух, традиції та століття боротьби за незалежність!

18 лютого 2021
ДЕБАЛЬЦЕВО. ПАМ’ЯТАЄМО!
18 лютого 2021 року - 6-та річниця боїв та виведення українських військ із Дебальцевого на Донеччині. Цього дня вся країна згадує військовослужбовців, які загинули під час захисту дебальцівського плацдарму.

12 лютого 2021
ТИ ВІЧНА БІЛЬ - АФГАНІСТАН…
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

12 лютого 2021
Творчий звіт педагога – аналіз наполегливої праці за міжатестаційний період
11 лютого 2021р в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося засідання атестаційної комісії спільно з НМЦ П(ПТ)О в Закарпатській області в режимі он-лайн.

11 лютого 2021
ЗУСТРІЧ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
10 лютого 2021 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” відбулась зустріч педагогів та здобувачів освіти-випускників цього року з військовослужбовцями Мукачівського прикордонного загону та Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

10 лютого 2021
Онлайн - синергія для найкращого інтернету
До Дня Безпечного Інтернету, 10 лютого 2021 року, учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» взяли участь у Всеукраїнському он-лайн уроці «Онлайн синергія для найкращого інтернету», який організували і провели Академія цифрового розвитку, компанія Google Україна, ГО «Центр демократичних реформ і медіа»

9 лютого 2021
Готуємо майбутніх водіїв, використовуючи новітні освітні технології
9 лютого 2021 року викладачем професійно-технічної підготовки Ковач Василем Михайловичем проведено відкритий урок з предмета «Правила дорожнього руху» на тему: «Інформаційно-вказівні знаки», в 21 групі трактористів.

6 лютого 2021
Mіжнародний день бармена

5 лютого 2021
Першокурсники показують рівень вмінь і навичок на уроках виробничого навчання
Технічне обслуговування колісних транспортних засобів: ЩТО, ТО-1, ТО-2 і сезонне ТО», 04 лютого 2021 року, під час відкритого уроку учні 14 групи слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальники кузовів показували рівень набутих вмінь і навичок з вищезазначеної теми.

4 лютого 2021
Знання про природничо-науковий світ н уроках фізики в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича»
Електроємність плоского конденсатора. З’єднання конденсаторів – тема відкритого уроку з предмета фізика, в 22 групі слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, який був проведений викладачем Росул В.В.

4 лютого 2021
Робітнича професія - шлях до успіху!

29 січня 2021
БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ
29 січня 2021 року в навчальних групах ліцею проведено виховні години за єдиною темою: “Бій за майбутнє України”, присвячені 103-й річниці бою під Крутами.

22 січня 2021
З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
102 роки тому, 22 січня 1919 року відбулося офіційне об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу.

21 січня 2021
День соборності України (відео)


14 січня 2021
Підбиваємо підсумки роботи
13 січня 2021 року відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників з професій: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ", "Рихтувальник кузовів", "Водій автотранспортних засобів(категорія С)".

14 січня 2021
Сприяти професійному зростанню педагогів
13 січня 2021 року на засідання зібралися педагогічні працівники методичної комісії з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

5 січня 2021
«Педагогічні читання як можливість обміну досвіду інноваційної компетентності педагогів.
04 січня  2021 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Данканича»  методичною службою проведено педагогічні читання з метою покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, спрямовані на відкритий обмін досвідом  з навчання та виховання здобувачів освіти.

31 грудня 2020
Вітання 2021

22 грудня 2020
«ДЯКУЄМО ВАМ, ЗАХИСНИКИ!»
Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня 2020 року, на площі Народній в м.Ужгороді відбулось урочисте підбиття підсумків VI обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: „Захисники України: історія та сьогодення”. Слід зазначити, що цей Конкурс в нашому краї ініційований департаментом освіти і науки облдержадміністрації в особі його директора Ганни Сопкової.


18 грудня 2020
ІДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!
17 грудня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулось свято «Іде Святий Миколай!».


14 грудня 2020
ЧОРНОБИЛЬ - НАША ПАМ'ЯТЬ, НАШ БІЛЬ
11 грудня 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» класний керівник 32 групи трактористів Оксана Саморига провела відкриту виховну годину на тему: «Чорнобиль - наша пам'ять, наш біль».


8 грудня 2020
МИ – ПРОТИ НАСИЛЛЯ!
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Адже ця тема на сьогодні є актуальною. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.


7 грудня 2020
Виховний захід «Видатні математики»
4 грудня 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» викладачем математики Синяк Марією Михайлівною, відповідно до плану роботи навчального закладу, методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки 2020-2021 н.р. було проведено виховних захід освітнього характеру з математики на тему: «Видатні математики України»


4 грудня 2020
СВЯТО ДОБЛЕСТІ І МУЖНОСТІ. ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ - 29 РОКІВ!
4 грудня в переддень 29-ї річниці з дня створення Збройних Сил України в ліцеї відбулась зустріч педагогів та здобувачів освіти з військовослужбовцями 128 Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади. Зустріч відкрив заступник директора ліцею з виховної роботи, викладач предмету “Захист України” полковник у відставці Олександр Кумечко.


27 листопада 2020
КОНФЛІКТИ В НАШОМУ ЖИТТІ. ЯК ЇХ РОЗВ’ЯЗУВАТИ?
В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” 27 листопада керівник гуртка “Я та навколишній світ” Тетяна Вансович провела відкриту виховну годину на тему:“Конфлікти у різних сферах життя та побуту. Фази конфліктів. Шляхи їх розв’язання”.


26 листопада 2020
Активізація роботи молодих педпрацівників в між атестаційний період
26 жовтня 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбувся відкритий урок з виробничого навчання в 24 групі електромонтерів, на тему «Ремонт та монтаж схеми нереверсивного магнітного пускача, який провела молодий майстер в/н Швед В.І.


25 листопада 2020
Формування в учнів ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» правильного уявлення про оточуючі їх хімічні речовини на уроках хімії.
25 листопада 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбувся відкритий урок з предмета хімія, який провів викладач Лендєл М.Й., в 11 групі з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С».


23 листопада 2020
Упровадження елементів проєктного підходу в організації навчально-виховної роботи в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Проєктна технологія навчання і виховання вже кілька років застосовується педагогічними працівниками навчального закладу.


23 листопада 2020
ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Упродовж тижня, з 16 по 21 листопада, в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся Тиждень національно-патріотичного спрямування. Метою його проведення було виховання патріотичної свідомості учнів, бажання стати гідними громадянами України.


12 листопада 2020
Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
12 листопада 2020 року, відповідно до плану-графіка проведення відкритих уроків на 2020-2021 н.р. пройшов відритий урок з предмета «Фізична культура»


12 листопада 2020
І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
12 листопада 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка.


9 листопада 2020
XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 28.10.2020 р. № 1/9-600, листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 01-15/2592 від 29.10.2020 р. та з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури


9 листопада 2020
СЛОВА… У ВАС МУДРІСТЬ ВІЧНА І ЛЮБОВ ЖИВА
З метою популяризації української писемності та мови серед мультиетнічного населення Закарпаття, формування й реалізації мовної політики з консолідації спільних зусиль навколо ідеї українського національного відродження 6 листопада в ліцеї проведено відкритий виховний захід на тему: «Слова… У вас мудрість вічна і любов жива».


6 листопада 2020
Тиждень працівників сільськогосподарських професій
З 26 жовтня по 5 листопада в ДПТНЗ «МПАЛ ім.. М.Данканича» проходив тиждень працівників сільськогосподарських професій.


5 листопада 2020
Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб
Під таким гаслом до Дня української писемності та мови проведено усний журнал освітнього характеру молодою викладачкою української мови та літератури, Мучичкою Ганною Андріївною.


26 жовтня 2020
ДЕНЬ, ЯКИЙ МИ НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО!
28 жовтня в нашій державі національне свято - День вигнання фашистських загарбників з України. Це 76-тий рік відколи українці відзначають цю подію. Офіційно в календарі свят дата з'явилась у 2009 році.


23 жовтня 2020
ІНТИМНІ СЕЛФІ В ІНТЕРНЕТІ – ЖАРТ ЧИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РИЗИК?
22 жовтня 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” керівник гуртка Тетяна Вансович провела для педагогів і учнів відкритий урок на тему: “Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?”


19 жовтня 2020
СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
Традиційно в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій та спортивній роботі. Адже здоров'я – це сукупність фізичних і духовних якостей людини, які є необхідною передумовою успішної навчальної та трудової діяльності.


15 жовтня 2020
Рейтинг кандидата на посаду директора ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” – визначено!
15 жовтня 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” відбулися збори трудового колективу, на яких визначився рейтинг кандидата на посаду директора навчального закладу.


15 жовтня 2020
"Стартували відкриті уроки в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”"
Відповідно до плану роботи навчального закладу, в жовтні 2020 року стартували відкриті уроки молодих педагогів та їх наставників під гаслом: «Головне – любити те, що робиш. Тільки так можна досягти успіху».


15 жовтня 2020
ШАНА ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!
День захисника України - свято, що відзначається в нашій державі 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.


12 жовтня 2020
В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» стартував І етап Всеукраїнських олімпіад
ПЗ метою виявлення здібної молоді, розвитку природних обдарувань здобувачів освіти та підвищення інтересу до вивчення базових дисциплін у ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» стартував І етап Всеукраїнських олімпіад.


9 жовтня 2020
Профтехосвіта - це круто!(відео)
Професійна (професійно-технічна) освіта сьогодні – це дуже актуально! Її переваги:


5 жовтня 2020
ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД УЧНІВСЬКОЇ РАДИ
2 жовтня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича відбулось засідання учнівської ради. В засіданні взяли участь члени учнівської ради, новообрані старости учнівських груп та обдаровані учні.


2 жовтня 2020
НАША ШАНА, ВАМ, ВЕТЕРАНИ!
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.


2 жовтня 2020
Вітання з Днем працівника освіти
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.


1 жовтня 2020
30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК
Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек.


28 вересня 2020
ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ «ДАРИ ОСЕНІ»
Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси, вона приносить нам щедрий урожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. 25 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.данканича» проводилася виставка творчих робіт «Дари осені – 2020».


25 вересня 2020
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Педагогічний колектив ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» сердечно вітає директора навчального закладу Василя Васильовича Ковбаско з днем народження!


25 вересня 2020
Моніторинг рівня навчальних досягнень здобувачів освіти
Моніторинг рівня навчальних досягнень здобувачів освіти, які розпочали навчання у ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» у 2020/2021


21 вересня 2020
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИСТОТИ В ЛІЦЕЇ
Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» для учнівської молоді долає простір і час. Цьогоріч вона тривала з 1 по 19 вересня. В ці дні педагоги та учні ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”, з дотриманням карантинних норм, вийшли на прибирання території навчального закладу та прилеглих до нього вулиць.


14 вересня 2020
Оголошення конкурсу, Державний професійно-технічний навчальний заклад „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного професійно-технічного навчального закладу „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”


10 вересня 2020
НАШ ДІМ - ГУРТОЖИТОК
9 вересня відбулись загальні збори учнів ліцею, які проживають в гуртожитку. На зустріч з учнями прибули заступник директора ліцею з виховної роботи Олександр Кумечко, методист Ліана Варга, вихователь Віталія Халілова, медична сестра Марина Пічугіна, голова профспілкового комітету Андрій Тимко, майстри виробничого навчання, викладачі.


8 вересня 2020
Аналіз та планування діяльності методичної служби навчального закладу
Головним у методичній роботі є надання реальної, дієвої допомоги педпрацівникам у процесі розвитку їхньої майстерності.


1 вересня 2020
В ЛІЦЕЇ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК
Цього року 1 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» - особливе. Адже заходи з нагоди Дня Знань відбулися в складі навчальних груп з додержанням протиепідемічних правил. Тож привітання на адресу учнів і викладачів, дарування квітів та святкових листівок відбувалось у форматі класу.


30 червня 2020
ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ!
30 червня 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбувся особливий випуск кваліфікованих робітників. Причиною цього стали не дуже приємні обставини, повязані з пандемією коронавірусу. І педагогам, і випукникам, і їх батькам хотілось би, щоб це свято відбулося по-іншому. Проте прийшлося обійтись без традиційних урочистостей, з додержанням запобіжних заходів, аби не ризикувати здоров’ям людей.

19 червня 2020
«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» в рамках програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у навчальному закладі 19 червня 2020 року відбувся навчальний тренінг.

18 травня 2020
“ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ - 2020”
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та Європейський Союз (ЄС) єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з пандемією коронавірусом, святкування в Україні відбуваються в онлайн-форматі.

18 травня 2020
18 ТРАВНЯ 1944 РОКУ. НЕ СТЕРТИ ПАМ’ЯТІ НАРОДУ
18 травня в Україні встановлено День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та день боротьби за права кримськотатарського народу.

11 травня 2020
МАМО МОЯ РІДНА ТА ЄДИНА
У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято – День матері – встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією

8 травня 2020
8 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В УКРАЇНІ
8 травня щороку в Україні відзначається проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Так, у відповідній резолюції цієї міжнародної організації, яку було ухвалено 22 листопада 2004 року, пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відзначати один чи обидва дні (8 і 9 травня) як день пам'яті всіх жертв Другої світової війни.

#Журавлі_пам'яті


5 травня 2020
#Я навчаюся онлайн!


10 квітня 2020
Великодне відео "Воскресни писанко!"

19 березня 2020
Трансляція курсів з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час карантину на телеканалі «РАДА» та YouTube-каналі Міністерства освіти України.
Стартує трансляція курсів з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час карантину...

12 березня 2020
Наказ "Про встановлення карантину в ДПТНЗ "МПАЛ ім. М.Данканича"
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211

11 березня 2020
«Творчий предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
З 6 по 11 березня 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проходив предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

11 березня 2020
“ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ В ЗОШ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ”
3 та 6 березня 2020 року в рамках взаємодії з Мукачівським міськрайонним центром зайнятості, методистом Мукачівського ДПТНЗ МПАЛ ім.Данканича Варга Л.В. та активістами учнівського самоврядування проведено профорієнтаційні заходи – «Світ професій - і твій вибір»

28 лютого 2020
“ТВОЄ МАЙБУТНЄ В ТВОЇХ РУКАХ”
27 лютого 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся профорієнтаційний захід “Твоє майбутнє в твоїх руках” для випускників Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Т.Г.Шевченка

27 лютого 2020
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ В ЗОШ М. МУКАЧЕВО
26-27 лютого 2020 року в Мукачівському НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №11 з учнями 9-11 класів (180 учнів) та в Мукачівській ЗОШ І-ІІ ст. №14 з учнями 8-9класів (45 учнів) педпрацівниками ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проведені профорієнтаційні тренінги «Карта життя: самостійний вибір майбутньої професії».

25 лютого 2020
ЗУСТРІЧ З ХУДОЖНИКОМ, ДИЗАЙНЕРОМ, ФІЛОСОФОМ ОЛЕКСАНДРОМ МОНДИЧЕМ
24 лютого з ініціативи директора ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Василя Васильовича Ковбаско в навчальному закладі відбулась зустріч педагогів та учнів з мукачівським митцем, учасником міжнародних та регіональних пленерів та виставок Олександром Михайловичем Мондичем.

25 лютого 2020
На континентальний кубок у Потругалію їде учень ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Сергій Перевозніков
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» велика увага приділяється здоровому способу життя, урокам фізкульутри та заняттям в спортивних гуртках, їх в ліцеї є три.

24 лютого 2020
Використання інноваційних методів викладання на уроках природничо-математичних дисциплін.
В період з 17 по 21 лютого 2020 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.


21 лютого 2020
Найліпший шлях отримання професійної освіти – це шлях навчання в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.
21.02.2020 року, першу путівку в доросле життя отримали 27 випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», « А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).


21 лютого 2020
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ В КОПИНІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ
20 лютого 2020 року методистом ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» Ліаною Варгою, представниками учнівського самоврядування ліцею та провідним фахівцем профорієнтації відділу активної підтримки Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Коваленко проведений профорієнтаційний тренінг «Світ професій і твій вибір»у Копинівській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 8-9 класів.


21 лютого 2020
Міжнародний день рідної мови
У рамках відзначення 21 лютого Міжнародного дня рідної мови, який щороку відзначають представники 130 національностей, носії рідних мов, які проживають на теренах нашої держави, директор ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Василь Васильович Ковбаско організував зустріч педагогічного та учнівського колективу з українським актором, режисером, народним артистом України В.Д.Талашко, героєм фільму «В бій ідуть одні «старики».


20 лютого 2020
ДЕБАЛЬЦІВСЬКА РАНА
З нагоди п'ятої річниці боїв за Дебальцівський плацдарм у ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся відкритий урок пам'яті, участь в якому взяв військовослужбовець 128 Закарпатської гірсько-штурмової бригади старшина Олександр Гієвий.


20 лютого 2020
«ВДЯЧНІ ЗА ГІДНІСТЬ, СВОБОДУ, МАЙБУТНЄ!»
20 лютого ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за новий шанс для кожного українця побудувати країну своєї мрії, за можливість кожному мати свободу вибору.


18 лютого 2020
Ми пам’ятаємо біль Афганістану
18 лютого 2020 р. учні-активісти навчального закладу, разом з бібліотекарем ліцею Конусіковою Л.І. взяли участь у заході вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів.


17 лютого 2020
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено згідно Указу Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004 на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.


14 лютого 2020
Охорона праці в навчально-виробничому процесі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Для створення безпечних умов праці на кожному робочому місці й запобігання нещасним випадкам учнів у навчальному закладі розроблено «Золоті правила безпеки», встановлено відповідні плакати, знаки безпеки, плани евакуації, плакати щодо правил безпечної поведінки.


12 лютого 2020
«РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ»
11 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась відкрита година спілкування на тему: «Разом для найкращого інтернету».


10 лютого 2020
Підвищують кваліфікацію педагоги ЗП(ПТ)О області
На базі нашого ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» курсову підготовку проходять 38 педагогів ЗП(ПТ)О області, в період з 10 по 13 лютого 2020 року. Курсову підготовку педпрацівників здійснюють методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.


10 лютого 2020
Інтерактивні методи навчання на уроках англійської мови в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Вивчаючи роботу учнів на уроках англійської мови можна сказати, що в урочній роботі здебільшого застосовуються такі прийоми навчання, які сприяють підтриманню цікавості учнів до іноземної мови, допомагають залучити всіх учнів до мовленнєвої діяльності, підвищують ефективність уроку.


7 лютого 2020
Вітаємо з черговою, Почесною нагородою!
Президія Української Технологічної Академії присвоїла вчене звання Професора по відділенню соціально-гуманітарних технологій Ковбаскові Василю Васильовичу, директорові ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”


4 лютого 2020
Фізичне виховання - важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
В ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” 4 лютого 2020 року викладачами предмета "Фізична культура" Вдовенко А.М. проведено відкритий урок з учнями 23 групи автослюсарів на тему: "Волейбол. Прийом та передача м’яча"


3 лютого 2020
Міжнародне співробітництво
3 лютого 2020 року в ліцей завітали з робочим візитом директор Studu, work, travel s.r.o. Іван Гіряк із Словакії та його партнерка Алла Мідяник, які запропонували співпрацю - випускники ліцею можуть бути працевлаштовані в Словакії, а учні які не завершують навчання успішно пройти виробничу практику на новій техніці, з новим обладнанням та гідними умовами оплати.


3 лютого 2020
Готуємось до ЗНО
Контроль – процес, який забезпечує досягнення організацією поставлених цілей. Процес контролю складається з визначення стандартів, вимірювання фактично досягнутих результатів і проведення корекції в тому випадку, якщо досягнуті результати суттєво відрізняються від установлених стандартів


30 січня 2020
Навчальний семінар з охорони праці
30 січня 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” провідним інспектором Мукачівського МРВ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Машкола Я.І. здійснено плановий семінар для учнів та педпраціників з питання правових та організаційних основ охорони праці, основних законодавчих актів з охорони праці.


30 січня 2020
102 РОКИ БОЮ ПІД КРУТАМИ. ЯК ЮНАКИ ЗАХИЩАЛИ КИЇВ
29 січня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» відбулась відкрита виховний година памяті на тему: “102 роки бою під Крутами. Як юнаки захищали Київ”. Класний керівник 11 групи трактористів Руслана Іванівна Гуледза та члени учнівської ради ведучі Світлана Янцо та Василь Мартин розповіли присутнім в конференц-залі ліцею про бій, який відбувся між київськими студентами і більшовиками 102 роки тому, де студенти полягли в нерівній боротьбі з більшовицьким військом, яке вдесятеро перевищувало чисельність юних українців.


29 січня 2020
НЕ БУДЬ СОБІ ВОРОГОМ
29 січня в гуртожитку ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проведено відкритий виховний захід на тему: «Не будь собі ворогом».


23 січня 2020
День соборності України
22 січня 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» викладач Бобинець М.Т. провела годину спілкування з учнями навчального закладу на тему: «Єдина соборна Україна». Мета заходу – виховання національної свідомості учнів і людської гідності, формування рис громадянина Української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення.


16 січня 2020
ПОДЯКА ЗА ВИХОВАННЯ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА-ПРОФЕСІОНАЛА
10 січня 2020 року на ім’я директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» Василя Васильовича Ковбаско надійшов лист начальника факультету Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова полковника Андрія Амірова зі словами подяки за підготовку випускника ліцею 2017 року курсанта 3-го курсу інституту Максима Ховатова.


10 січня 2020
День цивільного захисту в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З метою належної організації та виконання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» заходів цивільного захисту 9 січня 2020 року було проведено День цивільного захисту, в ході проведення якого популяризувалася культура безпеки життєдіяльності серед учнів та дорослих.


9 січня 2020
Педагогічні читання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З метою виявлення та вивчення педагогічного досвіду, ознайомлення з ним широкого кола педагогічних працівників та сприяння науково-методичного вдосконалення професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання, на виконання плану роботи педпрацівників на 2019-2020 н.р. – 8 січня 2020р. в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено педагогічні читання у контексті методичної проблеми на тему «Сучасні педагогічні технології як невід’ємна складова педагогічної майстерності».


2 січня 2020
Починаємо працювати в Новому 2020 році!
Другий день Нового 2020 року в навчальному закладі розпочався з Новорічного привітання директором ліцею свого колективу, а потім виробнича нарада при директорові...


Архів новин
19 грудня 2019
Стежками добра, милосердя і любові
Свято Миколая – це свято родинного тепла, турботи, любові рідних, близьких, поваги колег і друзів, а також такий день коли кожен повинен допомогти в чомусь хворим, немічним людям, які втратили віру в себе, в можливість бути здоровим і щасливим.


16 грудня 2019
СВІТ ПРОФЕСІЙ І ТВІЙ ВИБІР
Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності


13 грудня 2019
Важлива роль у вивчення хімії належить хімічному експерименту
13 грудня 2019 року в навчальному закладі проведено відкритий урок з хімії, в 11 групі трактористів на тему: «Хімічні властивості насичених одноатомних спиртів. Одержання етанолу.»


13 грудня 2019
Всеукраїнський тиждень права в ДПТНЗ МПАЛ ім.М.Данканича
На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 232 від 07.10.2019 р.; наказу директора навчального закладу № 208 від 25.11.2019 р. "Про проведення Всеукраїнського тижня права" та плану роботи ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича" на 2019-2020 р. в ліцеї з 9 по 13 грудня 2019 року проходив тиждень права.


6 грудня 2019
Готуючись до ЗНО з історії України
5 грудня 2019 року в навчальному закладі проводився тренінг «Готуючись до ЗНО з історії України», який підготувала і провела викладач суспільно-гуманітарної підготовки Бобинець М.Т.


6 грудня 2019
ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ - 28 РОКІВ!
5 грудня в переддень 28-ї річниці з дня створення Збройних Сил України в ліцеї відбулись, вже традиційні, спортивні змагання допризовників. Учні змагались у п’яти видах: віджиманні від підлоги, підтягуванні на перекладині на кількість разів, армрестлінгу, триманні кута у висі на час та киданні баскетбольного м’яча в кошик на влучність. Переможці цього року визначались в особистому заліку. Про запеклість та безкомпромісність боротьби свідчить те, що в окремих видах, суддям прийшлося для визначення переможця призначати додаткові спроби.


2 грудня 2019
"За Україну, за її волю, за народ!"
30 листопада 2019 року в обласному центрі Закарпаття - місті Ужгороді - відбулося святкове (до дня Збройних Сил України) підбиття підсумків п'ятого обласного конкурсу учнівських творчих робіт "Захисники України: історія і сьогодення".


28 листопада 2019
Молоді викладачі навчального закладу демонструють свою профкомпетентність під час проведення відкритих уроків.
«Степенева функція, її властивості, графік» – тема відкритого уроку з математики з 11 групі трактористів, який підготувала й провела молодий викладач математики Синяк М.М. 28 листопада 2019 року.


26 листопада 2019
Спортивна слава ліцею примножується…
Спортивна робота в навчальному закладі займає особливе місце. Адміністрація навчального закладу майже щомісяця нагороджує учнів-переможців спортивних змагань.


25 листопада 2019
ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
З метою виховання патріотичної свідомості учнів, бажання стати гідними громадянами України у ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” з 18 по 22 листопада проходив тиждень національно-патріотичного виховання. Згідно затвердженого плану педагогами, членами учнівської ради, гуртківцями було проведено низку змістовних і цікавих заходів. Так, в бібліотеці ліцею функціонували виставки літератури та інформаційні бюлетені “Моя країна – Україна”, до Дня Гідності і Свободи та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.


22 листопада 2019
Випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» запрошують до співпраці агропідприємства Словаччини та Німеччини
22 листопада 2019 р. завітали до навчального закладу керівник німецької агрофірми Петер Ліб та менеджер цієї ж агрофірми Алена Юрічкова, які зустрілися з дирекцією ліцею, педпрацівниками та учнями.


22 листопада 2019
Готуючись до ЗНО
22 листопада 2019 року учні-випускники третього курсу складали пробне ЗНО в навчальному закладі з української мови та літератури.


15 листопада 2019
Стартував І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка в ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича"
15 листопада 2019 р. було проведено І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка, який провела викладач української мови і літератури Джуган Т.П. із учнями, які виявили бажання брати участь у конкурсі.


12 листопада 2019
День української писемності в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
11 листопада 2019 року проведено брейн-ринг, в якому учні двох команд «Словограй» та «Мовознавці» позмагалися за краще знання граматики, лексики, фразеології та орфографії української мови.


12 листопада 2019
Перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, стартував
11 листопада 2019 року у ліцеї ДПТНЗ ім. М. Данканича відбувся перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу було виявити творчо обдарованих учнів, розвивати їх потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традиції.


11 листопада 2019
ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З МЕТАНЬ «4 ОБЕРТИ СЮЧА»»
В Мукачеві з 8 по 10 листопада 2019 року відбулись Всеукраїнські змагання з метань «4 оберти Сюча», присвячені пам’яті Євгена Сюча, відомого спортивного діяча, заслуженого тренера України, основоположника сучасної техніки метання молота з чотирьох обертів, яку він науково обґрунтував і практично впровадив в Україні, вперше в світі.


8 листопада 2019
День української писемності та мови в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, мову та прагне зберегти її для нащадків – виявили учні та педагоги ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», взявши участь у загальнонаціональній акції – 19-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.


6 листопада 2019
Семінар – тренінг "Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет"
проведений 5 листопада 2019 року методистом НМЦ ПТО в Закарпатській області Палош Н.М., дав можливість педпрацівникам ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”, які брали участь у семінарі - краще зрозуміти, що сучасний навчальний процес характеризується використанням активних та інтерактивних методів навчання, спрямованих на розвиток творчого мислення, формування відчуття самостійності, відповідальності, вміння гнучко адаптуватися у змінних життєвих ситуаціях.


28 жовтня 2019
Чесність починається з тебе
На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, та з метою розвитку в учнів вміння відрізняти погане від доброго, виховання бажання жити по совісті, в начальному закладі 25.10.2019 р. було проведено виховну годину на тему «Чесність починається з тебе». Саморига О.В., класний керівник 22 гр. трактористів провела цікаву подорож з учнями стежиною, добра, чесності, людяності, відповідальності, поваги, турботи, істини.


25 жовтня 2019
Відзначаємо День Автомобіліста і дорожника
В четвер 24 жовтня 2019 року з нагоди Дня автомобіліста і дорожника в ліцеї відбувся брейн-ринг на краще знання “Правил дорожнього руху” серед учнів 3-го курсу між командами “РЕГУЛЮВАЛЬНИК” і “СВІТЛОФОР”,у яких змагалися учні 31 групи трактористів і 32 групи автослюсарів.


22 жовтня 2019
Зустріч для душі
З метою посилення патріотичної та виховної функції через організацію змістовного дозвілля, на запрошення дирекції ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» завітав М.Я.Шушкевич, відомий поет і письменник.


21 жовтня 2019
Стан професійної підготовки в навчальному закладі – задовільний
На виконання наказу департаменту № 225 від 30.09.2019 р. в навчальному закладі було оцінено рівень роботи педколективу щодо стану організації та проведення виробничого навчання і виробничої практики учнів ліцею.


15 жовтня 2019
Високо оцінено матеріально-технічну базу та матеріально-технічне забезпечення ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З візитом завітав у навчальний заклад 10 жовтня 2019 року Президент Української Технологічної Академії Половніков Ігор Ігорович.


11 жовтня 2019
НА ЗАХИСТІ БАТЬКІВЩИНИ
10 жовтня в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” класний керівник 23 групи автослюсарів Руслан Футуйма провів відкриту виховну годину, присвячену Дню захисника України, який вшосте цього року відзначається разом із Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня.


7 жовтня 2019
ІІ Всеукраїнський урок доброти
На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА «Про проведення у закладах освіти ІІ Всеукраїнського уроку доброти» в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» було проведено вищезазначений захід класними керівниками 21 гр. трактористів, – Саморига О.В., 13 гр. автослюсарів, рихтувальників, – Джуган Т.П., на якому педагоги з учнями розглядали ситуації про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Цей захід був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначався в Україні 4 жовтня.


4 жовтня 2019
ЗІ СВЯТОМ, ВАС, ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!
4 жовтня, в переддень професійного свята, в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.


3 жовтня 2019
ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД УЧНІВСЬКОЇ РАДИ
3 жовтня в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича" відбулось засідання учнівської ради.


1 жовтня 2019
ДОБРОМ ЗАБУТЕ СЕРЦЕ ОБІГРІЙТЕ
Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений у 1991 році Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Людей похилого віку в Україні близько 2-х мільйонів.


1 жовтня 2019
30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК
30 вересня 2019 року у Всеукраїнський день бібліотек в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись заходи в рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Бібліотекар ліцею Людмила Конусікова ознайомила здобувачів освіти з книжковим фондом та новинками літератури, надала учням фахові консультації та запросила їх активніше використовувати друковані видання під час підготовки до занять і на дозвіллі.


30 вересня 2019
В ЛІЦЕЇ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
29 вересня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» відбулися загальноліцейні батьківські збори. Їх метою було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, а також інформування їх про стан навчання та виховання учнів. Проведенню зборів передувала виставка-конкурс учнівських композицій «Дари осені».


23 вересня 2019
XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича
20 вересня цього року на стадіоні «Локомотив» у м.Мукачеві відбувся XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича серед футбольних команд навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, присвячений пам’яті нашого земляка, талановитого педагога, колишнього директора Мукачівського професійного аграрного ліцею Михайла Данканича.


21 вересня 2019
МИ - ПРОТИ БУЛІНГУ!
В період з 16 по 20 вересня 2019 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканча” проведений Тиждень протидії булінгу. Адже від того, в якій атмосфері перебувають учні, залежить їх настрій, їх здоров’я, їх бажання вчитися, і врешті-решт бажання приходити до закладу освіти.


21 вересня 2019
МИ ЗА МИР НА ПЛАНЕТІ ЗЕМЛЯ!
20 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича», класний керівник 13 групи автослюсарів-рихтувальників Тамара Джуган провела відкриту виховну годину на тему: “Ми за мир на планеті Земля!”


18 вересня 2019
ГУРТОЖИТОК - НАШ РІДНИЙ ДІМ
17 вересня в ліцеї за участю вихователів, майстрів виробничого навчання та медичних працівників були проведені збори учнів, які проживають в гуртожитку.


13 вересня 2019
Співпраця ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» з Мукачівським державним університетом
12 вересня 2019 року викладач спецдисциплін Чорій Мирослава Василівна організувала майстер-клас для учнів ДПТНЗ "МПАЛ імені М. Данканича" з професії офіціант, бармен та студентів Мукачівського державного університету факультет-готельно-ресторанний бізнес.


12 вересня 2019
ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» святкує 65 славних років!
За свій довгий і водночас молодий вік – 65 років, ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» випустив з рідних стін чимало талановитих молодих людей, які понесли в широкий світ зерна добра,справедливості, професійних умінь та знань. І де б не були ці колишні учні, за їхніми плечима, стоїть навчальний заклад зі своїми мудрими порадами, доброю наукою, завжди відчувають вдячні учні батьківську підтримку наставників, гріють їхні серця теплі спогади про незабутні роки навчання.


11 вересня 2019
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ
День цивільної оборони проводився з метою формування в учнів властивостей свідомого, обов'язкового виконання поставлених правил безпеки в освітньому процесі, норм безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, навчання користуванню засобами індивідуального захисту.


4 вересня 2019
ВИПУСКНИКУ ЛІЦЕЮ ВІТАЛІЮ ГОПОНЬКУ ВРУЧЕНО НАГОРОДУ (ПОСМЕРТНО)
3 вересня з почесною місією до ліцею завітали військові. Наказом командувача оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України почесною відзнакою було нагороджено випускника ліцею 2007 року Віталія Гопонька, який в серпні 2014 року героїчно загинув у зоні антитерористичної операції на Донбасі.


2 вересня 2019
В ліцеї відзначили День знань
2 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися заходи з нагоди Дня Знань. Під урочисту мелодію Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України.


27 червня 2019
В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!
27 червня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулись урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників. В цей день атестати про середню освіту та дипломи отримали 134 учні


18 червня 2019
Методична робота – мотиватор розвитку майстерності та професійного успіху педагога в освітньому просторі
 В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» 18.06.2019 р. відбувся круглий стіл за участю заступників директора з навчально-виробничої роботи – Коструб Ю.П., з навчальної роботи – Шпеник С.І., методистів – Стрижак М.І., Балог Л.-З.В., голів метод комісій, творчих педагогів.


14 червня 2019
Підводимо підсумки плідної праці за звітній період
 Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту» ВІД 05.09.2017 р. № 2145-ХІІІ заклади освіти мають щороку складати звіт про власну діяльність та оприлюднювати його на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, ради та громадськості. Так, і в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 143 від 14.05.2019 р., пройшло звітування директора В.В.Ковбаско за період з 14.06.2018 р. по 13.06.2019 р.


20 травня 2019
Співпраця  ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”  з  корпорацією АСКО-УКРЕМ
 ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” проведено семінар з експлуатації стендів-макетів для навчально-виробничої діяльності учнями ліцею за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Корпорація АСКО-УКРЕМ люб’язно презентувала нашому навчальному закладу  стенди-макети


16 травня 2019
День вишиванки в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
  Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розвитку української культури.


16 квітня 2019
Вільний вибір – шлях у майбутнє
  16 квітня 2019 року в навчальному закладі відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені випускники шкіл міста та району, а також почесні гості, роботодавці, соціальні партнери.


6 квітня 2019
ПРАЦІВНИКИ ТА УЧНІ ЛІЦЕЮ ВИЙШЛИ НА СУБОТНИК
  6 квітня 2019 року в рамках проведення акції “Закарпаттю – чисте довкілля” в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” 374 педагогів та учнів, а також технічний персонал вийшли на традиційну весняну толоку.


5 квітня 2019
Складова підвищення якості професійно-практичної підготовки учнів ПТНЗ – конкурс фахової майстерності з професії
  4 квітня 2019 року на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, відбувся конкурс майбутніх трактористів, в якому взяли участь учні-випускники 31 групи трактористів – Фабрицій Юрій та Туряниця Павло, і двоє учнів з Виноградівського ВПУ-34 – Продан Іван та Соколовський Валентин.


29 березня 2019 року.
Тиждень методичної комісії електротехнічних дисциплін
  З 25.03 по 29.03.2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» проводився тиждень методичної комісії електротехнічних дисциплін. Планом було передбачено ряд різних цікавих, інноваційних заходів.


29 березня 2019 року.
Перемогла дружба і хороший настрій
  V тур у відкритій першості області з футзалу серед працівників освіти П(ПТ) НЗ, ліцеїв, ВНЗ І – ІІ, ІІІ, ІV р-а сезону 2018-2019 р.р. – нові досягнення педпрацівників ліцею


28 березня 2019 року.
Конкурс профмайстерності з професії водій автотранспортних засобів (категорії «С»)
  З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення професійних знань серед учнів випускних груп 27 березня проходив конкурс професійної майстерності з професії водій автотранспортних засобів (категорії «С»).


28 березня 2019 року.
Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
  27 березня 2019 року в м. Виноградів на базі Вищого професійного училища № 34 було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.


22 березня 2019 року.
ВОДА - ЦЕ ЖИТТЯ!
  Всесвітній день води відзначається щороку 22 березня. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН.В Україні цей день святкують з 1995 року. Найголовніший девіз цього свята: «Вода – це життя». Насправді, де вода, там вирує життя. Адже й організм людини на 2/3 складається з води. Тому якість питної води – найголовніша запорука здоров’я людини.


22 березня 2019 року.
Розвиток здоров’язбережної компетентності у навчальному закладі на уроках фізичної культури
  21 березня 2019 р. викладачем фізичної культури, тренером-викладачем з легкої атлетики, тренером-викладачем з фітнесу, інструктором лікувальної фізкультури Шендрик Г.В. було проведено відкритий урок з фізичної культури в 33 групі електромонтерів.


20 березня 2019 року.
Атестація педагогічних працівників ліцею – іспит на профкомпетентність.
  20 березня 2019 р. підсумкове засідання провела атестаційна комісія І рівня ДПТНЗ «МПАЛ ім.Данканича». Атестації підлягали в 2019 році 9 педпрацівників ліцею. Педпрацівники, що атестувалися, проводили відкриті уроки та заходи, брали участь у роботі творчих груп, готували творчі звіти.


18 березня 2019 року.
КАРПАТСЬКІЙ УКРАЇНІ – 80 РОКІВ!
  15 березня на Закарпатті відзначають 80-річчя з дня проголошення Карпатської України. Створення в 1939 році української держави (хоч і на короткий термін) з належною атрибутикою, протистояння агресорам, патріотизм та відчайдушність, відсутність підготовленого війська – історики проводять чіткі паралелі із сучасною Україною. І закликають не тільки вшановувати героїв Карпатської Січі, популяризувати важливу історичну дату, але й зробити практичні висновки з тогочасного процесу державотворення.


15 березня 2019 року.
Знову нові досягнення в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
  14 березня 2019 року на базі Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів, де учениця 214 групи барменів Хома Оксана зайняла почесне ІІІ місце.


14 березня 2019 року.
"В СІМ’Ї ВОЛЬНІЙ, НОВІЙ..."
  13 березня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича класний керівник 12 групи трактористів Оксана Саморига провела для педагогів і учнів відкритий виховний захід на тему: "В сім’ї вольній, новій..." присвячений вшануванню пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.


13 березня 2019 року.
ЖИВИ ВІЛЬНО
  Тема протидії торгівлі людьми знаходить відгук в серцях все більшої кількості людей із абсолютно різних сфер. 12 березня педагоги та учні ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” мали можливість поспілкуватись з координаторами з превентивної роботи міжнародної громадської організації “А-21” Катериною Яковенко та Валерією Павлюк.


12 березня 2019 року.
Від успіху до перемоги!
  11 березня 2019 року, учень 32 групи слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів Ларкін Дмитро – довів свої неординарні здібності з професійно-теоретичної підготовки, здобувши І місце в обласному етапі он-лайн олімпіади з предмета «Спеціальна технологія».


7 березня 2019 року.
У ЖІНЦІ ВСЕ ВІД БОЖОЇ ЛЮБОВІ…
  З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. В рамках святкування Міжнародного жіночого дня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» 7 березня відбувся конкурс на кращу стіннівку з привітаннями для прекрасної половини людства.


5 березня 2019 року.
Посилення заходів безпеки в повсякденному житті
  Події останнього часу в Україні, зокрема пов’язані з бойовим діями на сході держави, свідчать про вихід в розряд особливої ваги завдань антитерористичної діяльності. Адже за три останні роки в Україні зафіксовано понад 5 800 терористичних актів. Все частіше в нашому житті зустрічаються такі слова, як «тероризм», «терористичний акт», «терористична група», «боротьба з тероризмом», «заручники» тощо.


2 березня 2019 року.
Тиждень природничо-математичної підготовки в навчальному закладі
  З 25 лютого по 01 березня 2019 року у «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено предметний тиждень природничо-математичної підготовки. При плануванні заходів викладачі МК прийшли до єдиної думки, провести в межах тижня нетрадиційні уроки та позакласні заходи: урок-конкурс, брейнг-ринг, вікторину, усний журнал.


27 лютого 2019 року.
«ХТО НЕ ЖИВ ПОСЕРЕД БУРІ, ТОЙ ЦІНИ НЕ ЗНАЄ СИЛІ»
  26 лютого 2019 року в читальному залі бібліотеки ліцею було проведено літературні читання з нагоди 148-річниці від дня народження відомої української поетеси та письменниці Лесі Українки (1871-1913 р.р.) на тему: «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі». Метою читань ставилося розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, формувати вміння аналізувати віршовані твори, виховувати любов і повагу до творчості Лесі Українки


27 лютого 2019 року.
В ліцеї стартувала реєстрація на ЗНО – 2019
  Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Вже другий рік поспіль учні ІІІ курсу ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» проходитимуть ЗНО з української мови та літератури, а в 2019 році також з історії України або математики (на вибір). Результати ЗНО їм зараховується, як оцінка за державну підсумкову атестацію.


25 лютого 2019 року.
Кращий з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
  Виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, сприяння розвитку творчих здібностей учнів, підвищення творчої активності учнів, популяризація професії. Саме з такою метою був проведений 25 лютого 2019 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів, які здобувають професію електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. В конкурсі брали участь кращі учні випускної 33 групи електромонтерів.


22 лютого 2019 року.
ЩАСТИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!
  22 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 29-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Державну кваліфікаційну атестацію склали учні 211 групи трактористів.


21 лютого 2019 року.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
  21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це - відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло менше, ніж 20 років тому. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.


20 лютого 2019 року.
ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
  19 лютого в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» молодий педагог Олександра Савчин, разом з членами учнівської ради ліцею та гуртківцями гуртку «Я - патріот» Світланою Янцо, Валерією Гонак, Олександром Товтом (усі – учні 23 гр.електомонтерів) та Васильом Мартином з 11 гр.трактористів було проведено відкритий виховний захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який, починаючи з 20 лютого 2015 року, щороку відзначає Україна.


19 лютого 2019 року.
Формула успіху
  За час навчання в ліцеї учням слід не лише одержати знання, а й засвоїти нові соціальні ролі, моральні цінності і норми. Кожен учень потребує особистісного підходу, допомоги в побудові індивідуальної траєкторії розвитку. Розвивати природну обдарованість учнів прагнуть педагоги нашого навчального закладу і в них це виходить. В 2018-2019 н.р. в ліцеї створена мала академія наук, в якій займається 10 учнів, які мають нахили до пошукової, дослідницької, проектної діяльності.


18 лютого 2019 року.
Чергова нагорода за спортивні досягнення
  В період 15-17 лютого 2019 року в м. Мукачево відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, і призове ІІ місце в номінації «Метання молота» виборов учень 215 групи.


15 лютого 2019 року.
Готуючись до атестації – підводимо підсумки
  14 лютого 2019 р. на базі нашого навчального закладу визначався попередній рівень професійної компетентності педпрацівників, які підлягають атестації в 2019 році. Ладижець І.М. – заступник директора НМЦ ПТО в Закарпатській області дала узагальнену характеристику атестаційної кампанії в ліцеї за період 2016-2019 н.р. , вказала на раціональні шляхи покращення перебігу атестації педпрацівників навчального закладу.


15 лютого 2019 року.
ВИКОНУЮЧИ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ ОБОВ`ЯЗОК
  15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. І саме в цей день ми віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.


14 лютого 2019 року.
ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «МЕЛОДІЯ СЕРДЕЦЬ»
  День святого Валентина, який щорічно відзначають 14 лютого, здавна оповитий різними таємницями та легендами його походження. Одні прихильники свята закоханих надають романтичного значення цьому дню, інші ж – розцінюють його лише з комерційних поглядів. Проте все ж варто дізнатись, звідки ми можемо брати витоки та історію всім відомої дати.


11 лютого 2019 року.
Кращий з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
  11 лютого 2019 р. в ліцеї було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів з метою виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, а також сприяння розвитку творчої активності учнів, популяризації професії.


6 лютого 2019 року.
ЗУПИНЕМО БУЛІНГ РАЗОМ!
  6 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась зустріч педагогів та учнів з головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Ганною Пивовар, директором мукачівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомого Костянтином Молнаром та начальником відділу правопросвітн6ицтва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Мирославою Пилипчинець.


5 лютого 2019 року.
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
  5 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбувся відкритий виховний захід освітнього характеру на тему:«Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»


4 лютого 2019 року.
Популяризація української мови в ліцеї
  02 лютого 2019 року в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасником фінального етапу був учень ліцею (22 гр. а/с) Мирослав Різак – переможець ІІІ етапу конкурсу.


25 січня 2019 року.
ЗУСТРІЧ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ
  24 січня 2019 року офіцери поліції охорони майор поліції Федір Кормош та капітан поліції Сергій Дзямко в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича” зустрілися з учнями та педагогами навчального закладу.


23 січня 2019 року.
Україна – єдина родина! 100 років Акту Злуки!
  Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2017 року №871 щорічно 22 січня – в день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – відзначається День Соборності України. Цього ж дня, через 27 років, у 1946 році була утворена Закарпатська область у складі України.


17 січня 2019 року.
Організація роботи з обдарованою молоддю в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича».
  В навчальному закладі створено систему роботи з обдарованою молоддю, адже розвиток творчих здібностей відіграє важливу роль в особистісному й соціальному житті людини.


10 січня 2019 року.
Феєрія зимових заходів для педагогічних працівників ліцею.
  Зима – чудова пора року. Вона наповнена якоюсь романтикою і в душі кожного оживає маленька дитина, яка чекає довгоочікуваних Новорічних свят. Зимові канікули для учнів ліцею почалися за кілька днів до Нового року, а для педагогічних працівників разом із святкуванням Нового року та Різдва Христового запропоновано ряд січневих заходів.


9 січня 2019 року.
Педагогічний консиліум.
 Визначення реальних навчальних можливостей учнів.Розглядалися питання...


4 січня 2019 року.
Шляхи пошуку досягнення високих результатів.
  Для того, щоб досягти високих результатів у конкретній боротьбі, необхідно...


3 січня 2019 року.
Колектив в якому панує атмосфера доброзичливості та життєвої готовності прийти на допомогу.
  Вітаємо свій колектив з Новим 2019 роком та Різдвяними святами. Бажаємо всім нам здоров’я, миру, радості, достатку, нових успіхів у роботі.


28 грудня 2018 року.
З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!
  27 грудня в актовому залі ліцею відбулось свято “З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим”. До його проведення долучились вихователі гуртожитку Віталія Халілова та Ольга Папп, члени учнівського самоврядування, гуртківці, педагоги. Класний керівник 21 групи трактористів Неля Далекорей та керівник гуртка художньої самодіяльності Іван Крафчик разом з ініціативною групою розробили святковий сценарій.


20 грудня 2018 року.
"Зустріч святого миколая в ліцеї"
  19 грудня в ДПТНЗ “МПАЛ ім.М.Данканича” відбулась святкова літературно-музикальна композиція “Ой, хто, хто Миколая любить?”, яку підготували молодий педагог класний керівник 11 групи трактористів Далекорей Неля Іванівна, члени учнівської ради та гуртківці. Ведучі — Павло Портяник та Валерія Гонак розповіли присутнім про життя святого Миколая та його чудотворні справи.


2 грудня 2018 року.
"Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін"
  Згідно плану роботи методичної комісії з 10 по 14 грудня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Розпочався тиждень уроком з предмету «Громадянська освіта» на тему «Природа прав людини. Основоположні права і свободи людини», який провела викладач Бобинець М.Т.


17 грудня 2018 року.
"Всеукраїнський тиждень права"
  З 10 до 14 грудня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено тиждень права.


14 грудня 2018 року.
"Діти тим талановитіші та розумніші"
  Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо. О.Грединарова


05 грудня 2018 року.
"Ми чуємо тебе, Кобзарю…"
  Про творчість Тараса Григоровича Шевченка говорити складно, а розповідати – довго. Тому, вже дев’ятий рік поспіль серед навчальних закладів області проводиться один із відомих в Україні конкурс, який формує плеяду творчої та талановитої молоді.


01 грудня 2018 року.
"ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ"
  Днями в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» проведено Тиждень національно – патріотичного виховання. Метою Тижня… було активізувати діяльність педагогічного та учнівського колективів в напрямку  виховання свідомого патріота України, виходячи з потенційних та виховних можливостей навчального закладу. 


30 листопада 2018 року.
"Виховуємо людяність і співчуття"
  В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» учні поряд з набуттям знань, вмінь, навичок робітничої професії набувають досвіду творити добро, співчувати чужому горю, підтримувати у складних ситуаціях.


30 листопада 2018 року.
"ВІЛ та СНІД сьогодні"
  Нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, в газетах, журналах, по телебаченню чи в Інтернеті. Але на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу СНІД несе людям.


28 листопада 2018 року.
"За Україну, за Волю, і за Життя!"
  27 листопада 2018 року до ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» завітали актори театру «Шарж» з м. Ужгорода, композитори та виконавці власних пісень - Роберт Голованенко та Сергій Соболь.


26 листопада 2018 року.
"Професійна робота офіціанта – це мистецтво."
 З 19 по 23 листопада 2018 року в ДПТНЗ “МПАЛ ім. М. Данканича” було проведено предметний тиждень методичної комісії з професії офіціант, бармен.


22 листопада 2018 року.
"ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИКАЛЬНА КОМПОЗИЦІЯ «А НЕБО ПАДАЄ»"
  21 листопада 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» відбулась літературно-музикальна композиція до Дня Гідності та Свободи на тему: «А небо падає».


20 листопада 2018 року.
"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"
 20 листопада 2018 року, в рамках Тижня національно-патріотичного виховання, з ініціативи учнівської ради ліцею в ДПТНЗ «Мукачівський професійний ліцей ім.М.Данканича» проведено конкурс на краще декламування віршів українських поетів.


19 листопада 2018 року.
"В ліцеї проведені Міжнародні мовознавчі конкурси."
 Вже традиційно в листопаді місяці в ліцеї проходить І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.


16 листопада 2018 року.
"МИ КАЖЕМО ТЮТЮНОПАЛІННЮ – НІ!"
 Щороку, в третій четвер листопада, відзначається Міжнародний день відмови від паління. З цієї нагоди 15 листопада 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбулася відкрита година спілкування серед учнів І курсів.


15 листопада 2018 року.
"До дня працівників сільського господарства України"
 Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра і як ці продукти впливають на наше життя.


9 листопада 2018 року.
"ВІД РІДНОГО СЛОВА ТИ СИЛ НАБИРАЙСЯ, НІКОЛИ Й НІДЕ ТИ ЙОГО НЕ ЦУРАЙСЯ!"
 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови, який був встановлений в нашій країні у 1997 році. Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого преподобного Нестора – літописця.


9 листопада 2018 року.
"На базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося засідання робочої групи"
 Важливу роль у забезпеченні реформування професійної (професійно – технічної ) освіти відіграє модернізація навчально-методичної роботи, що полягає у стимулюванні професійного зростання педагогічного працівника, підвищення їх професійної майстерності, пошуку нових ефективних форм та методів навчання.


6 листопада 2018 року.
"ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКАМИ РІДНОГО КРАЮ"
 На запрошення дирекції ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» до ліцею завітали відомі мукачівські поетеса, художниця, член Національної Спілки письменників України, автор багатьохпоетичнихТетяна Рибар таписьменник, журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича, Віктор Дворниченко.


1 листопада 2018 року.
"ТАМАРА ДЖУГАН – ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ - 2018»"
 Вже три роки поспіль Тамара Павлівна Джуган, викладач української мови та літератури ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», бере активну участь в конкурсі «Панорама творчих уроків», оголошеному видавництвом «Шкільний світ».


30 жовтня 2018 року.
"ВІДКРИТИЙ УРОК З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ"
 29 жовтня в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбувся відкритий урок з предмету «Англійська мова», який провела з учнями 22 групи автослюсарів викладач Ірина Чорномаз. Тема уроку: «Харчування», мета – сприяння зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови, як засобу комунікації в сучасному світі.


26 жовтня 2018 року.
"ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА"
 26 жовтня 2018 року з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника в ліцеї відбувся брейн-ринг під керівництвом викладача Ковача Василя Михайловича на краще знання “Правил дорожнього руху” серед учнів 2-го курсу між командами “РЕГУЛЮВАЛЬНИК” і “СВІТЛОФОР”,у яких змагалися учні 21 групи трактористів і 22 групи автослюсарів.


25 жовтня 2018 року.
"Свято визволення і надії"
 Напередодні Дня визволення міста Мукачева, Закарпаття та України від німецько – фашистських загарбників, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» проведено тематичний виховний захід, який підготувала класний керівник Ковач Лідія Гаврилівна та учениця 14 групи електромонтерів Ригун Анастасія.


22 жовтня 2018 року.
"Заслужена нагорода керівника сучасного професійного (професійно-технічного) навчального закладу"
 Цими лагідними осінніми днями, а саме 19 жовтня 2018 року в м.Києві відбулося нагородження орденом «Єдність і Слава» та Почесною грамотою директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» В.В. Ковбаско.


14 жовтня 2018 року.
«Свято звитяги й українського лицарства»
14 жовтня в Україні вже вчетверте відзначають одразу три свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. У жовтні 2014 року президент України Петро Порошенко своїм указом запровадив День захисника України “з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та ініціативи громадськості”.


10 жовтня 2018 року.
"Оцінка якості надання освітніх послуг в ДПТНЗ ЦМПАЛ ім.М.Данканича»"
 «Професійно-технічна освіта – неординарна, специфічна, складна і водночас дивовижна галузь освітянської ниви» – говорить директор ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» В.В.Ковбаско.
  Цими лагідними, осінніми днями в навчальний заклад завітав депутат Верховної Ради М.І.Ланьо, який надав оцінку матеріально-технічної бази та якості освітніх послуг в ліцеї.


10 жовтня 2018 року.
"Адаптація учнів «МПАЛ ім. М. Данканича» є успішною!"
 Навчання учня у ПТНЗ – один з найважливіших періодів його життєдіяльності особистісного зростання та становлення. Учнівське життя починається з І курсу, тому успішна, ефективна, оптимальна адаптація першокурсників до життя і навчання в ліцеї – запорука подальшого розвитку кожного учня як людини, громадянина, майбутнього фахівця.


8 жовтня 2018 року.
"ЗАГАЛЬНОЛІЦЕЙНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ"
7 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» відбулися загальноліцейні батьківські збори. Їх метою було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, а також інформування їх про стан навчання і виховання учнів.Проведенню зборів передували конкурс композицій «Дари осені» та виставка кращих робіт членів гуртків технічної творчості.


5 жовтня 2018 року.
"ШАНУЙМО ВЧИТЕЛЯ СВОГО!"
5 жовтня, в переддень професійного свята працівників освіти, в конференц залі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» на святкову програму зібрались педагоги, майстри виробничого навчання, працівники та учні ліцею.Директор навчального закладу заслужений працівник освіти України Василь Васильович Ковбаско щиро привітав колектив з професійним святом, подякував за невтомну працю, наполегливість і високий професіоналізм, побажав подальших успіхів на освітянській ниві. Наказом директора усі працівники ліцею з нагоди свята заохочені грошовими преміями.


2 жовтня 2018 року.
"ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ"
2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів.


24 вересня 2018
"XXVII футбольний турнір імені Михайла Данканича"
21 вересня 2018 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» в черговий 27 раз проводився традиційний футбольний турнір на Кубок імені Михайла Данканича. Цей турнір започаткував великий педагог, колишній керівник навчального закладу Михайло Данканич.


14 вересня 2018
"ВІДБУЛИСЯ ДОВИБОРИ ОРГАНІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ"
13 вересня в ліцеї відбулись збори лідерів учнівських колективів. На зборах було представлено новообраних командирів навчальних груп перших курсів. Також було обрано двох заступників голови учнівської ради замість учнів, які в поточному році звершили навчання і одержали дипломи. Ними стали Світлана Янцо з 23 групи електромонтерів та Костянтин Бакулін з 21 групи трактористів.


12 вересня 2018
"МУКАЧІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА – 64 РОКИ!"
12 вересня 2018 року Мукачівському професійному аграрному ліцею імені Михайла Данканича виповнилося 64 роки. Історія ліцею веде відлік з далекого 1954 року. Саме тоді, в селі Тур’я Реметана Перечинщині було створено училище механізації сільського господарства №8. Училище готувало кадри для роботи на цілинних землях.


3 вересня 2018
"У ДПТНЗ «МПАЛ ІМ. М. ДАНКАНИЧА» ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК"
3 вересня 2018 року на подвір’ї Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича, як і у більшості навчальних закладів, відбулись урочистості з нагоди початку нового 2018– 2019 навчального року. Під урочисту мелодію гімну України було піднято державний прапор України. Із словами привітання до педагогів, учнів та батьків звернувся директор ліцею, заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. Він привітав присутніх з Днем першого дзвоника та оголосив про початок навчального року.

30 червня 2018
"Людині важливо мати професію, яка її прогодує"
Цими літніми днями в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» панувала творча, хвилююча атмосфера.
Державну кваліфікаційну атестацію складали 169 випускників ліцею, які підтверджували знання, уміння, навички, набуті в навчальному закладі, щоб отримати диплом кваліфікованого робітника з професій:

29 червня 2018
"ЩАСТИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!"
29 червня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» омріяні квитки у світ найпершої професії вручили 169 випускникам, які одержали дипломи кваліфікованого робітника за професіями.

27 червня 2018
"КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОЇ ДЕРЖАВИ"
28 червня 1996 року було прийнято Основний Закон України, який має найвищу юридичну силу та регулює найважливіші суспільні відносини. 27 червня 2018 року класний керівник Бобинець М.Т. провела виховну годину на тему: «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОЇ ДЕРЖАВИ».

22 червня 2018
"22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
77 років тому о четвертій ранку страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Страшною трагедією, болем і горем стало воно для українців. Наша батьківщина стала місцем важких кровопролитних боїв, великих втрат військових та мирного населення.

15 червня 2018
"Підводимо підсумки своєї діяльності"
14 червня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» проведено звіт директора В.В.Ковбаско, відповідно до графіку звітування керівників закладів П(ПТ)О, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 147 від 29.05.2018 р.

11 червня 2018
"На базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбувся І етап курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти"
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ – це цілеспрямоване безперервне вдосконалювання їх педагогічної і фахової майстерності, професійних знань, умінь та навичок. Цей процес самоосвіти педагога здійснюється протягом всієї його трудової діяльності та є необхідною умовою забезпечення належного рівня професійної підготовки в ПТНЗ.

02 червня 2018
"МУКАЧЕВО – МІСТО МАЙСТРІВ"
1 червня 2018 року в Мукачівському парку Перемоги в День захисту дітей відбувся профорієнтаційний фестиваль «Місто майстрів», який організували Закарпатська обласна служба зайнятості спільно з роботодавцями та закладами освіти м. Мукачева. Метою фестивалю стало дати можливість школярам і дітям спробувати себе у різних професіях, допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні.

21 травня 2018
"ЩО ТАКЕ ЄВРОСОЮЗ?"
18 травня 2018 року, напередодні свята Дня Європи, який з 2003 року відзначається в третю суботу травня відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась тематична лінійка «Що таке Євросоюз?».

18 травня 2018
"РОБІТНИЧА ПРОФЕСІЯ – КРОК ДО УСПІХУ"
17 травня 2018 року в м.Ужгороді на площі Народній команда ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.Михайла Данканича» на чолі з директором ліцею Ковбаско Василем Васильовичем взяла участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

11 травня 2018
"ШАНУЙТЕ МАТІР, БЕРЕГИНЮ РОДУ!"
День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Напередодні свята, 10 травня 2018 року, в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулась відкрита година спілкування на тему: «Шануйте матір, берегиню роду».

10 травня 2018
"ТВІЙ ПОДВИГ, СОЛДАТЕ, ПАМ’ЯТАЮТЬ НАЩАДКИ!"
8 травня 2018 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" відбувся урок пам’яті "Твій подвиг, солдате, пам’ятають нащадки!" з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Його підготували та провели класний керівник 33 групи автослюсарів Руслан Футуйма та гуртківці Світлана Янцо (13 група електромонтерів) та Василь Мигович (32 група трактористів).

26 квітня 2018
"Біль і тривоги Чорнобиля"
26 квітня 2018 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" відбулась лінійка, тема якої звучала "Біль і тривоги Чорнобиля". Тема лінійки була приурочена пам’яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС), яка сталася 32 роки тому 26.04.1986 р.

24 квітня 2018
"Радіаційна та хімічна безпека"
На виконання наказу Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації № 45 від 27.08.2018 р. «Про основні заходи цивільного захисту», з метою вдосконалення здатності учнів та педагогічного колективу грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров?я та життя у надзвичайних ситуацій.

24 квітня 2018
"Конкурс на кращого читача бібліотеки ліцею"
- «Чудова традиція святкування Дня книги народилась в Каталонії (Іспанія), де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким. Але, крім цього, 23 квітня – ще й знаковий день для світової літератури.

23 квітня 2018
"Рівень виховання патріотизму було відзначено грамотою та медаллю"
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» дбають не тільки про опанування професією. Дирекцією створено всі умови для всебічного гармонійного розвитку учнів, які можуть реалізувати свої таланти і здібності у спорті, художній і технічній творчості.

17 квітня 2018
"Видатні діячі української революції 1917-1921 р.р."
17 квітня 2018 року викладач історії Бобинець М.Т. з учнями 11 групи трактористів провела годину спілкування на тему: «Видатні діячі української революції 1917-1921 р.р.»

16 квітня 2018
"ЗАКАРПАТТЮ – ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"
140 педагогів і працівників та 370 учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля», провели толоку 14 квітня 2018 року. Метою толоки було забезпечення належних санітарно-гігієнічногостану території та будівель навчального закладу, благоустрій, озеленення ліцею та прибирання прилеглих до нього вулиць.

13 квітня 2018
"Нові можливості у випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» та учнів ПТНЗ області."
Нові можливості у випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» та учнів ПТНЗ області. Цими весняними днями в ДПТНЗ МПАЛ ім.М.Данканича» завітали гості з Англії ШаронКрос, ЙонутДжинга та супервайзер з організації виробничої практики учнів за кордоном – Анастасія Белова.

3 квітня 2018
"ПТАХИ НАМ НА КРИЛАХ ВЕСНУ ПРИНЕСЛИ"
1 квітня, у світі відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Відзначили це свято і в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича». Учні екологічного гуртка «В гармонії з природою» під керівництвом керівника гуртка Михайла Лендєла провели тематичну лінійку «Птахи нам на крилах весну принесли».

30 березня 2018
"IV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"
28 березня 2018 року команда ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» в рамках ІІІ-го етапу IV обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» презентувала на площі Народній в м. Ужгороді своє „Великоднє дерево”, прикрашене писанками, розгорнула об’ємну композицію на Великодню тематику та представила великодні рушники. Учень 11 групи трактористів Анатолій Меденці яскравим виконанням музичних творів на саксофоні створював святкову атмосферу.

29 березня 2018
"Величне свято Воскресіння Христового"
28 березня викладачі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» Оксана Саморига та Неля Далекорей провели тематичну лінійку «Величне свято Воскресіння Христового». Метою лінійки було розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, ознайомити із символікою знаків на писанках, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

23 березня 2018
«ДОБРОГО ДНЯ, МОЄ МАЙБУТНЄ!»
22 березня з педагогами та учнями ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» зустрівся представник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, учасник АТО підполковник Андрій Рисюк.

22 березня 2018
Атестація педагогів в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
22 березня 2018року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулося засідання атестаційної комісії, на якому підведено підсумки атестації педагогічних працівників ліцею у 2017-2018н.р.

21 березня 2018
Нестандартний урок
21 березня 2018 року в ліцеї викладачем професійно – теоретичної підготовки Русланом Володимировичем Футуймою в 33 групі автослюсарів з предмету «Будова і експлуатація вантажного автомобіля» проведено відкритий урок на тему: «Несправності та технічне обслуговування джерел електричного струму».

21 березня 2018
ЕРІК ГОДАС - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУ
З 12 по 16 березня 2018 року в смт Ясіня, Закарпатської області на горі Драгобрат відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту для спортсменів з обмеженими можливостями. В слаломі-гіганті, в якому взяли участь 26 спортсменів з вадами слуху з 8-ми областей України, в особистому заліку переміг учень ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» Ерік Годас. Він удостоєний золотої медалі та нагороджений Дипломом українського центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

20 березня 2018
«Я ВИБИРАЛА ДОЛЮ СОБI САМА…»
20 березня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» класним керівником 13 групи електромонтерів Олександрою Савчин проведено виховний захід на тему: «Я вибирала долю собі сама…» з нагоди 88-ї річниці від дня народження Ліни Василівни Костенко.

20 березня 2018
У пошуках нових можливостей
У пошуках нових можливостей, життєвих та професійних планів учнів ІІІ курсів в групах 32 та 33, методистом ліцею Стрижак М.І. та практичним психологом Савчин Л.Б. проведено анонімне анкетування.

19 березня 2018
Як уберегтися від хімічної небезпеки
16 березня 2018 року начальником штабу цивільної оборони В.І.Діхтяр проведено тематичну лінійку по захисту населення від хімічної небезпеки. Виступаючим наголошено, що на сучасному етапі розвитку суспільства все гостріше стає проблема захисту життя і здоров’я людини від небезпечних факторів техногенних аварій і катастроф.

17 березня 2018
ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!» В ЛІЦЕЇ
З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення великодніх атрибутів, розвитку творчих здібностей учнів та визначення кращих учнівських робіт для представлення на ІІІ етапі IV-го обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», 15-16 березня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся конкурс на кращі Великодню писанку, пасхальну композицію та серветку-рушник, виготовлені власними руками учасників.

16 березня 2018
79 РОКІВ КАРПАТСЬКІЙ УКРАЇНІ
«Карпатська Україна 1938-1939 років - доленосна подія в житті всього українського народу. Невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в історії українського державотворення. Навіть короткотривале існування цієї держави стало символом національних прагнень всього українського народу», - зазначив на початку виховного заходу в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» 15 березня заступник директора ліцею з виховної роботи Олександр Кумечко.

12 березня 2018
СВЯТО ВЕСНИ ТА КРАСИ В ЛІЦЕЇ
Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, кохання, красу та ніжність. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» також приєдналися до відзначення цього свята

01 березня 2018
«СТОЯЛА Я І СЛУХАЛА ВЕСНУ…»
28 лютого 2018 року, напередодні Всесвітнього дня письменника та з нагоди 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулись літературні читання за творами видатної української письменниці. У вступному слові заступник директора з виховної роботи Кумечко О.О., зазначив, що Леся Українка була і письменницею, і поетесою, і перекладачкою, і культурною діячкою, і фольклористкою. Вона живе й сьогодні з нами своїми поетичними сторінками.

26 лютого 2018
Перша путівка в доросле життя
Цими лютневими днями складали державну кваліфікаційну атестацію учні 208 та 209 груп з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування ДПТНЗ «МПАЛ ім.м.Данканича».

22 лютого 2018
В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відзначили Міжнародний день рідної мови
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

20 лютого 2018
Патріотичне виховання учнівської молоді в ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича"
20 лютого 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» класний керівник Савчин Олександра Олександрівна провела лінійку-реквієм на тему: «Герої Небесної Сотні», метою якої було вшанування пам’яті героїв Майдану, виховання в учнів почуття патріотизму, любові до Батьківщини.

19 лютого 2018
«Олімпійські ігри – це ж неземні змагання»
Тренер переможця зимової олімпіади-2018 у Пхьончхані (Південна Корея) Олександра Абраменко – Енвер Аблаєв , випускник ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».

16 лютого 2018
В ЛІЦЕЇ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено згідно Указу Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004. Саме цій події і була присвячена тематична лінійка, яку підготували та провели класний керівник 33 групи автослюсарів Руслан Футуйма та член учнівської ради ліцею Іван Мигович.

12 лютого 2018
СПОРТИВНІ ФІЛАТЕЛІСТИЧНІ РАРИТЕТИ В ЛІЦЕЇ
12 лютого 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулась четверта за останні два роки зустріч педагогів та учнів з учасником виставки, відомим громадським діячем України Олександром Канівцем.

01 лютого 2018
Літературна зустріч з письменником - фольклористом І.В. Хлантою
31 січня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулася літературна зустріч педагогів та учнів з відомим літератором, кандидатом філологічних наук, доктором мистецтвознавства, заслуженим діячем мистецтв України Іваном Васильовичем Хлантою.

29 січня 2018
100 РОКІВ БОЮ ПІД КРУТАМИ
29 січня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» відбувся виховний захід на тему: «Сповідь розстріляних душ», присвячений 100-річчю з дня бою під Крутами.

25 січня 2018
Брейн-ринг з предмету «Основи правознавства»
25 січня 2018 року викладач історії та правознавства Бобинець М.Т. провела брейн-ринг з предмету «Основи правових знань».

22 січня 2018
ЄДИНА СОБОРНА ТА НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА
22 січня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» класний керівник Марія Томашівна Бобинець провела відкриту годину спілкування на тему: «Єдина соборна та незалежна Україна», присвячену 99 річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

18 січня 2018
Конкурс профмайстерності з професії водій автотранспортних засобів
З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення професійних знань серед учнів випускних груп 18 січня проходив конкурс професійної майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С».

10 січня 2018
Активна робота педагогів під час зимових свят
З метою підвищення фахового рівня педагогічних кадрів під час зимових канікул в ліцеї з 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року педагогічні працівники працювали активно в різних напрямках.

03 січня 2018
Підсумки роботи методичної ради
03 січня 2018 року було проведено засідання методичної ради, на якому було розглянуто підсумки роботи МР за І семестр 2017/2018 н.р. Голови методичних комісій прозвітувались за пророблену роботу в І семестрі.

29 грудня 2017
СЯЙВО НОВОРІЧНОЇ ТА РІЗДВЯНОЇ ЯЛИНКИ
Кожен рік учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» чекають найдобрішого та найчарівнішого свята – Нового року. Колективи навчальних груп, органи учнівського самоврядування, гуртківці перебувають у стані пошуку креативних, приємних новорічних сюрпризів, подарунків і побажань.

28 грудня 2017
ЯК СВЯТКУЮТЬ НОВИЙ РІК В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ?
Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, яке об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів світу існували й існують свої власні традиції зустрічі Нового року, своя святкова атрибутика, свої дати для проведення цього свята. Люди чекають від цього свята чудес, нових успіхів, щастя й зустрічають його відповідно до традицій свого народу. У різних країнах звичаї святкування Нового року дуже різні.

27 грудня 2017
Педагогічна майстерність молодого педагога
27 грудня 2017 року на підсумковому засіданні Школи молодого педагога викладачі поділилися своїми напрацюваннями, новими підходами у стосунках викладача та учня.

22 грудня 2017
Мистецтво крізь віки
21 грудня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» керівник гуртка «Я - патріот» Далекорей Н. І. та класний керівник 32 групи трактористів Саморига О. В. провели майстер-клас на тему: «Мистецтво крізь віки».

21 грудня 2017
В гармонії з природою
Наступила зима. Землю вкрив чудовий та пухкий сніг. Учням – радість, а от пташкам та білочкам – це додаткові труднощі, щоб знайти собі їжу.

20 грудня 2017
Он-лайн зустріч колег
20 січня 2017 року на засіданні методичної секції працівників професій торгівлі та ресторанного обслуговування (офіціант, бармен) за темою: «Шляхи підвищення конкурентоздатності робітників для сфери ресторанного господарства» майстер в/н П’ятак М.Ф. розкрила питання – використання проблемних ситуацій на уроках виробничого навчання з професії офіціант, бармен в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».

19 грудня 2017
ОЙ ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ
Першим з плеяди зимових свят і одним із найулюбленіших у дорослих та, особливо в дітей, є День Святого Миколая Чудотворця. 19 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулась святкова літературно-музична композиція «Іде Святий Миколай».

15 грудня 2017
ДОДЕРЖУВАТИСЬ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС КАНІКУЛ
Відомо, що у зимовий період загрозу для людей становлять такі чинники, як отруєння чадним газом, ожеледиця, водойми, вкриті кригою, падіння бурульок, небезпека виникнення пожеж внаслідок інтенсивного використання обігрівальних приладів, піротехнічних засобів тощо.

14 грудня 2017
ВОНИ ПЕРШИМИ РИНУЛИСЬ В БІЙ З РАДІАЦІЄЮ
14 грудня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулась тематична лінійка, присвячена дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС, яку підготували класний керівник 11 групи трактористів Далекорей Неля Іванівна та учні Дубнич Тарас і Бадзо Іван.

11 грудня 2017
Самопрезентація педагогічної діяльності викладачів суспільно-гуманітарної підготовки
З 4 по 8 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича», згідно плану роботи, було проведено тиждень методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін.

8 грудня 2017
СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
В системі організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи ліцею важливе місце посідає участь учнів у спортивних змаганнях міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів. Саме в них учні мають можливість продемонструвати високий рівень своїх спортивних навичок та умінь. Особливо плідними та успішними для учнів навчального складу стали змагання, проведені в листопаді – на початку грудня поточного року.

8 грудня 2017
Всеукраїнський тиждень права в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
В рамках Всеукраїнського тижня права в ліцеї було проведено наступні заходи.

7 грудня 2017
В ЛІЦЕЇ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
4 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України педагоги та учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відвідали Музей бойової слави 128-ї Закарпатської окремої гірсько-піхотної бригади (огпбр).

6 грудня 2017
Інновації стають ближчими
«Інноваційні процеси на підприємствах Закарпаття» - тема науково-практичної конференції, яка відбулася 5 грудня в Мукачівському професійному аграрному ліцеї . Метою конференції є залучення учнів до дослідницької та науково-практичної діяльності. Практичними матеріалами для підготовки конференції стали проведені екскурсії на підприємства: «ЗакарпатЄвроТранс», ТзОВ «Каридія» та завод «Флекстронікс».

5 грудня 2017
Співпраця з роботодавцями – це основний пріоритет ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
4 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулася зустріч адміністрації ліцею з роботодавцями-замовниками кадрів нещодавно ліцензованої професії слюсар з ремонту рухомого складу, монтер колії.

4 грудня 2017
Тиждень методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки
Хорошою традицією в нашому ліцеї є проведення тижня МК. Не виключенням є цей навчальний рік. З 27 листопада по 1 грудня 2017 р. проводився тиждень МК викладачів природничо-математичної підготовки.

1 грудня 2017
ВІЛ/СНІД – ЗАГРОЗА ІСНУВАННЮ ЛЮДСТВА
Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

1 грудня 2017
Предметні тижні в ПТНЗ – запорука підвищення фахової майстерності учнів та педагогів
З метою підвищення рівня підготовки виробничих кадрів з 27 листопада по 1 грудня 2017 р. в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проводився тиждень професійної майстерності методичної комісії агропромислового комплексу.

29 листопада 2017
Навчальні екскурсії для учнів ліцею
На цьому тижні учні ліцею різних груп відвідали 3 екскурсії на такі підприємства: ТзОВ «ЗакарпатЄвроТранс», ТзОВ «Каридія» та завод «Флекстронікс».

27 листопада 2017
В ліцеї запалили свічки та вшанували пам'ять жертв голодоморів
Пам’ять – не скінченна книга, в якій записано усе - і життя людини, і життя країни. І сьогодні, через 85 років, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю.

22 листопада 2017
Зустріч учнів з представником СТОВ «Агро-Лучки»
22 листопада 2017 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського районного центру зайнятості Вікторія Тарахонич та менеджер з персоналу СТОВ «Агро-Лучки» Ольга Сало презентували підприємство сільськогосподарської галузі району в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».

21 листопада 2017
День Гідності та Свободи
У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» з метою вшанування подвигу захисників незалежності України проведено виховний захід на тему: «Революція гідності. Перебіг історії».

17 листопада 2017
Відкритий урок з предмету «Трактори»
17.11.2017 року, викладачем спецдисциплін В.Ю. Райчинець, який підлягає атестації в цьому навчальному році, в 11 групі трактористів проведено відкритий урок з предмету «Трактори» на тему «Система мащення».

16 листопада 2017
Мішень цигарки – молодь всього світу
16 листопада 2017 року весь прогресивний світ відзначав різноманітними заходами Міжнародний день відмови від паління. В ДПТНЗ «Мукачівський аграрний ліцей імені Михайла Данканича» була проведена година спілкування на тему: «Мішень цигарки – молодь всього світу».

15 листопада 2017
Зустріч з мукачівськими літераторами
15 листопада 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови. Зустріч з письменниками рідного краю підготувала та провела бібліотекар Голомб В.М. До ліцею були запрошені Тетяна Рибар, Валентина Попелюшка, а також Оксана Коваленко - керівник бард-групи «Аквамарин».

9 листопада 2017
Перебування австрійської делегації в ліцеї
9 листопада 2017 року ДПТНЗ «Мукачівський професійний ліцей ім.М.Данканича» відвідала делегація міста Філлах, Австрія у складі 6 осіб.

9 листопада 2017
О яка чудова українська мова!
З нагоди свята української писемності та мови в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення культури мовлення учнів та виховання любові і шанобливого ставлення до рідної української мови.

6 листопада 2017
Моя професія – моя гордість
Згідно плану МК педагогічних працівників з професії слюсар з ремонту автомобіля, рихтувальник кузовів, водій автотранспортних засобів, з 31 жовтня по 3 листопада в ліцеї відбувся тиждень спеціальності автослюсаря.

31 жовтня 2017
Відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
З метою пошуку та підтримки розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, з 05.10 по 30.10.2017 р. в ліцеї проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

30 жовтня 2017
День автомобіліста і дорожника - наше професійне свято
29 жовтня 2017 року в Україні своє професійне свято відзначали працівники автомобільного транспорту. В Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича ранок 30 жовтня 2017 року розпочався проведенням тематичної лінійки, присвяченій Дню автомобіліста і дорожника.

24 жовтня 2017
ООН: ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
24 жовтня світова громадськість відзначає День Організації Об’єднаних Націй (ООН), адже саме цього дня 72 роки тому, у 1945 році, набрав чинності Статут ООН, який починається з легендарної фрази «Ми, народи Об’єднаних Націй, сповнені рішучості позбавити прийдешні покоління нещасть війни, яка двічі в нашому житті принесла людству невимовне горе, і знову утвердити віру в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості…».

12 жовтня 2017
Свято звитяги, доблесті і честі
14 жовтня Україна відзначає День захисника України та День українського козацтва. Наша держава з початку свого існування змушена була боротися із тими, хто зазіхав на її територію та незалежність. Починаючи з Київської Русі і аж до сьогодні, українцям доводиться зі зброєю в руках відстоювати свою землю.

11 жовтня 2017
ЗУСТРІЧ З ОФІЦЕРАМИ МУКАЧІВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ
У відповідності до плану виховної роботи на навчальний рік, 11 жовтня 2017 року в ліцеї відбулася зустріч педагогів та учнів 1-го та 3-го курсів зі старшим інспектором ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції Мариною Ільтьо та дільничним офіцером поліції Михайлом Балогом.

9 жовтня 2017
Батьківські збори в ліцеї
З метою тісної співпраці педагогічного колективу ліцею з батьками, інформування їх про стан навчання і виховання учнів, залучення батьків до вирішення проблем навчально-виховного процесу, 8 жовтня 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» було проведено загальноліцейні батьківські збори.

6 жовтня 2017
Задля попередження надзвичайних подій
6 жовтня 2017 р. начальником штабу цивільної оборони В.І.Діхтяр організовано тематичну лінійку.

5 жовтня 2017
Адаптація учнів першокурсників до умов навчання в ліцеї
З метою виявлення особливостей адаптації учнів-першокурсників методистом ліцею М.І. Стрижак та психологом Л.Б. Савчин було здійснено вивчення адаптаційних процесів учнів 1-го курсу (гр.11 тр., 12 а/с, 13 ел.).

4 жовтня 2017
ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ КАНІВЦЕМ – ПРИЗЕРОМ XV НАЦІОНАЛЬНОЇ ФІЛАТЕЛІСТИЧНОЇ ВИСТАВКИ «УКРФІЛЕКСП 2017»
2-3 жовтня 2017 року ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відвідав відомий громадський діяч, призер XV Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2017» з міжнародною участю киянин Олександр Канівець

29 вересня 2017
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!
29 вересня, в переддень професійного свята працівників освіти, на подвір`ї ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» на святкову програму зібрались усі.

29 вересня 2017
ШАНУЙМО СТАРІСТЬ
1 жовтня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку.

22 вересня 2017
Ми молимось за мир!
22 вересня 2017 року класний керівник 34 групи автослюсарів Джуган Т.П., провела відкриту виховну годину на тему: «Ми молимось за мир!».

21 вересня 2017
Планування роботи
Саме із планування, в цьому навчальному році розпочато роботу методичного кабінету, де охоплено всі ділянки методичної роботи ліцею.

15 вересня 2017
Визначено переможців XXVI футбольного турніру на кубок М.Данканича
15 вересня 2017 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» у двадцять шостий раз проводився традиційний футбольний турнір-меморіал на Кубок імені Михайла Данканича.

14 вересня 2017
Засідання учнівської ради
14 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись збори лідерів учнівських колективів.

13 вересня 2017
Збори учнів, які проживають у гуртожитку
12 вресня2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися збори учнів, які проживають в гуртожитку.

12 вересня 2017
Мій ліцей – моя гордість!
12 вересня учні та педагогічний колектив ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” відсвяткували 63-й день народження навчального закладу.

07 вересня 2017
Засідання методичної ради
7 вересня 2017р. в ДПТНЗ МПАЛ ім.Данканича відбулося засідання методичної ради, на якому обговорено і затверджено план роботи на 2017-2018н.р.

01 вересня 2017
День знань в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
Урочистим і хвилюючим був ранок 1 вересня 2017 року в Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. М. Данканича.

30 червня 2017
Кличе юність у трудове життя!
30 червня у святковій атмосфері, з гарним настроєм та позитивними емоціями 144 випускники ліцею отримали дипломи кваліфікованого робітника.

29 червня 2017
Підводимо підсумки своєї педагогічної діяльності
29 червня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулося підсумкове засідання педагогічної ради.

27 червня 2017
Долаємо останній щабель професійно-технічної підготовки
З метою визначення рівня професійної підготовленості учнів, визначення рівня їх кваліфікації та на виконання навчальних планів і програм проведено ДКА.

27 червня 2017
День Конституції України
Напередодні свята в ліцеї було проведено круглий стіл на тему: «Основний Закон нашої країни».

22 червня 2017
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся мітинг педагогів та учнів ліцею.

20 червня 2017
Підсумки діяльності директора за звітній період
20 червня в приміщенні конференц-залу панувала творча атмосфера, адже проходило звітування директора В.В. Ковбаско.

13 червня 2017
«Вчитися у будь-якому місці й у будь-який час»
13 червня 2017 року в ліцеї пройшли навчальні тренінги з оволодіння сучасними педагогічними технологіями з використанням Інтернет-ресурсів.

08 червня 2017
Запрошуємо до професії
Уже традиційним у літню пору стало свято профорієнтаційного спрямування «День відкритих дверей».

01 червня 2017
В ліцеї відзначили Міжнародний день захисту дітей
До Міжнародного дня захисту дітей члени учнівської ради підготували тематичну лінійку.

31 травня 2017
День цивільного захисту в ліцеї
31 травня в ліцеї було проведено День цивільного захисту.

30 травня 2017
31 травня – Всесвітній день без тютюну
Напередодні Всесвітнього дня без тютюну в ліцеї було проведено тематичну лінійку.

26 травня 2017
Мукачево – перлина Закарпаття
26 травня вихованці комп’ютерного гуртка запросили до перегляду розробленого ними відеоролика «Мукачево – перлина Закарпаття».

25 травня 2017
Ярмарок кар’єри
25 травня 2017 р. в Мукачівському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок кар’єри.

24 травня 2017
ДПА в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Цими весняними днями випускники ліцею складають державну підсумкову атестацію із загальноосвітніх предметів.

23 травня 2017
Стоп шкідливим звичкам!
23 травня відбулась лекція на тему: «Про шкідливі звички: негативний вплив на організм людини тютюну, наркотиків, алкоголю».

19 травня 2017
День Європи в Україні
В переддень свята в ліцеї проведено усний журнал на тему: «Європейський Союз – новий старт для України».

18 травня 2017
Нема без кореня рослини, а людей – без Батьківщини
18 травня 2017 року, в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбувся виховний захід присвячений Дню вишиванки.

18 травня 2017
В ліцеї відзначали день Європи
18 травня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» викладач Бобинець Марія Томашівна провела тематичну лінійку на тему «Що таке Європейський Союз?».

12 травня 2017
Мати - берегиня роду
12 травня 2017 року класний керівник Гуледза Руслана Іванівна провела відкриту виховну годину на тему: «Мати – берегиня роду».

11 травня 2017
В ліцеї проведено міні-марафон
11 травня 2017 року в ліцеї відбувся легкоатлетичний крос «Міні-марафон на 1000 м».

5 травня 2017
«День пам’яті і примирення»
5 травня 2017 року у ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено відкриту виховну годину на тему: «День пам’яті і примирення».

4 травня 2017
Екскурсія до Музею бойової слави
4 травня 2017 року для учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» було організовано екскурсію до Музею бойової слави 128-ї Закарпатської гірсько-піхотної бригади.

26 квітня 2017
Чорнобильська трагедія – біль України
26 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» проведено тематичну лінійку «Чорнобильська трагедія – біль України».

20 квітня 2017
День землі
Напередодні Дня землі, 20 квітня 2017 року, в ліцеї була проведена тематична лінійка.

13 квітня 2017
Екологія і ми
13 квітня 2017 року в ліцеї був проведений брейн – ринг освітнього характеру «Екологія і ми».

13 квітня 2017
Таїнство Великоднього тижня
Напередодні свята Воскресіння Христового класний керівник Саморига О.В. разом із учнями 22 групи трактористів провела тематичну лінійку на тему: «Таїнство Великоднього тижня»

7 квітня 2017
Фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»
6-7 квітня 2017 року команда педагогів та учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» взяла участь в проведенні в місті Ужгороді Третього обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

7 квітня 2017
Атестаційна експертиза
З 3 по 7 квітня в ліцеї здійснювалась атестаційна експертиза освітньої діяльності з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів.

3 квітня 2017
За чисте довкілля
31 березня та 1 квітня учні та педагоги ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» долучилися до благоустрою території навчального закладу та прилеглих до нього вулиць.

29 березня 2017
Стартував Третій обласний фестиваль – конкурс «Воскресни, писанко!»
29 березня цього року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся другий етап Третього обласного фестивалю – конкурсу «Воскресни, писанко!».

28 березня 2017
Захиститися від зловмисників і кіберзлочинів
28 березня на запрошення дирекції до ліцею завітав працівник ювенальної превенції сектору превенцій Мукачівського міського відділу національної поліції Кляп І.В..

23 березня 2017
Підбиваємо підсумки вивчення діяльності педагогів
23 березня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» пройшло підсумкове засідання атестаційної комісії.

22 березня 2017
Зустріч ветеранів ліцею з активом Мукачівської районної ветеранської організації
22 березня 2017 року відбулася зустріч ветеранів навчального закладу з членами президії організації ветеранів Мукачівського району.

21 березня 2017
Всесвітній день поезії
21 березня в читальному залі бібліотеки ліцею відбувся конкурс декламаторського мистецтва присвячений Всесвітньому дню поезії.

17 березня 2017
100 років подіям Української революції 1917–1921 років
17 березня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проведено усний журнал на тему «100 років подіям Української революції 1917–1921 років».

16 березня 2017
Моя Карпатська Україна
16 березня 2017 р. у ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбулась тематична лінійка з нагоди 78-річниці проголошення Карпатської України.

10 березня 2017
Тарас Шевченко - явище велике й вічне
Тарас Шевченко... Чи не найвидатніший за народністю поет нашої планети, а для України він ще й Пророк, Месія, Рятівник нації.

10 березня 2017
Успіхи науки - діло часу і сміливості розуму
10 березня 2017 року викладач фізики Ковач Л.Г. провела усний журнал «Нові відкриття у галузі фізики».

9 березня 2017
Широко простягає хімія руки свої у справи людські...
9 березня 2017 року викладач хімії Лендел М.Й. провів позаурочний захід «Хімія і кава».

7 березня 2017
Свято для жінок, працівниць ліцею
7 березня у концертному залі ліцею відбулася святкова програма на тему: «Найкращі, милі й дорогі».

7 березня 2017
Рушійна сила математичної творчості — не міркування, а уява
7 березня викладач математики Синяк М.М. провела математичну вікторину з учнями 1-2 курсів.

6 березня 2017
Творчий педагог – творчий учень
З 6 по 10 березня 2017 року в ліцеї проходить тиждень педагогічної майстерності викладачів методичної комісії природничо-математичної підготовки.

3 березня 2017
«Переломний момент: війна за демократію в Україні»
3 березня організовано колективний перегляд учнями документального фільму «Переломний момент: війна за демократію в Україні».

28 лютого 2017
Молоді педагоги удосконалюють свою майстерність
28.02.2017 року відбулося чергове засідання Школи молодого педагога.

28 лютого 2017
Засідання учнівської ради
28 лютого на своє чергове засідання зібрались члени учнівської ради ліцею.

27 лютого 2017
Читацька конференція «Хотіла б я піснею стати…»
27 лютого 2017 року в приміщенні читального залу бібліотеки ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулась читацька конференція «Хотіла б я піснею стати…» за творами Лесі Українки.

27 лютого 2017
В добру путь, випускники!
27 лютого 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 60-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника.

24 лютого 2017
Предметні тижні стартували
З 20 по 24 лютого 2017 року було проведено тиждень суспільно- гуманітарних дисциплін.

20 лютого 2017
Пам’яті «Небесної Сотні»
20 лютого 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» викладачами Далекрей Н.І. та Бобинець М.Т. була проведена година спілкування на тему: Герої «Небесної Сотні».

17 лютого 2017
Конкурси фахової майстерності серед учнів
З 13 по 20 лютого в ліцеї проводиться І етап конкурсів фахової майстерності серед учнів за усіма напрямками підготовки.

16 лютого 2017
28 років без Афгану
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав..

15 лютого 2017
Активна творча діяльність учнів під час проведення олімпіад із спецпредметів
В ліцеї розпочався І етап олімпіад зі спеціальних дисциплін.

15 лютого 2017
Кращий з професії
15.02.2017 р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Кращий з професії» серед учнів спеціальності електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

14 лютого 2017
День святого Валентина в ліцеї
Відзначали День святого Валентина і в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича».

9 лютого 2017
Сучасний урок – не традиційний урок
9 лютого відбувся відкритий урок з української мови на тему: «Синонімічне багатство мови. Лексична сполучуваність. Складні випадки слововживань», який провела молодий викладач Мучичка Г.А.

9 лютого 2017
Зустріч з офіцерами військкомату
9 лютого в ліцей завітали Мукачівський військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв та начальник відділу військкомату майор Ігор Година.

8 лютого 2017
Засідання МК з професії тракторист-машиніст
8 лютого зібралися члени МК з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорії «С»).

7 лютого 2017
Змагання з шашок
7 лютого 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено змагання з шашок.

6 лютого 2017
Юнаки ліцею готуються до служби у Збройних Силах України
143 учні 2000-го року народження з 1 по 7 лютого проходять медичну комісію на призовній дільниці Мукачівського ОМВК.

30 січня 2017
«Пам’яті тридцяти»
29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут.

20 січня 2017
Екскурсія
20 січня 2017 року учні та педпрацівники нашого навчального закладу відвідали Мукачівський психоневрологічний інтернат.

20 січня 2017
День Соборності України
20 січня 2017 року в ДТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено відкриту виховну годину за темою: «День Соборності України».

18 січня 2017
Засідання учнівської ради
18 січня в ДПТНЗ «МПАЛ імені М. Данканича» відбулось засідання учнівської ради.

18 січня 2017
Година українознавства «Хрещення Господнє»
17 січня 2017 року вихователем гуртожитку Халіловою В.В. було проведено годину народознавства на тему: «Водохреща». .

17 січня 2017
В гармонії з природою
Традиційно кожного року члени екологічного гуртка “В гармонії з природою” на практичних заняттях виготовляють годівнички для зимуючих птахів.

11 січня 2017
Кваліфікаційне випробування педагога – творчий звіт
11 січня 2017 року відбувся творчий звіт педагогів навчального закладу, які підлягають атестації в березні 2017 року.

10 січня 2017
Сходами педагогічної майстерності
Адміністрація ліцею за сприяння атестаційної комісії прагне перетворити процес атестації на творчу співпрацю з кожним педагогом.

5 січня 2017
Засідання навчально-методичної ради
ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
5 січня 2017 року проведено засідання навчально-методичної ради ліцею, де обговорювалися актуальні питання проведення олімпіад із спецдисциплін та конкурсів фахової майстерності серед учнів ліцею.

4 січня 2017
Результати методичної роботи молодих педагогів –
творча активність, зростання авторитету
04.01.2017 р. відбулося спільне засідання дирекції ліцею, голів методичних комісій та Школи молодого педагога.

28 грудня 2016
В ліцеї відбулось свято Новорічної ялинки
27 грудня 2016 року в ліцеї відбулось свято Новорічної ялинки. Цьому дню передувало багато цікавих заходів.

20 грудня 2016
День Святого Миколая у ліцеї
У понеділок, 19 грудня 2016 року, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося свято Миколая Чудотворця.

19 грудня 2016
Твори добро, бо ти людина
Людина – творець добра. Найвища наука життя – це мудрість, а найвища мудрість – бути добрим.

6 грудня 2016
В ліцеї відзначили свято української армії
6 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відзначили День Збройних Сил України.

5 грудня 2016
Люди з обмеженими можливостями серед нас
В Міжнародний день інвалідів в ДПТНЗ МПАЛ імені М.Данканича було проведено годину спілкування на тему: «Люди з обмеженими можливостями серед нас».

2 грудня 2016
«Червона стрічка» - символ антиСНІДсківського руху
З метою пропагування серед підлітків здорового способу життя, формування усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ, 2 грудня 2016 року в ліцеї проведено усний журнал.

28 листопада 2016
В ліцеї вшановували жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932-1933 років все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років.

25 листопада 2016
Якісна реакція на сульфат-йон
25 листопада 2016 року викладачем хімії Лендєл М.Й. проведено відкритий урок в 13 групі електриків на тему: «Якісна реакція на сульфат-йон. Значення сульфатної кислоти і сульфати в народному господарстві».

21 листопада 2016
«Що означає бути патріотом?»
З чого починається Батьківщина для нас? Що означає бути патріотом? Над такими питаннями замислювалися учні ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» під час години спілкування, яку проводила 21.11.2016 р. викладач Саморига О.В.

14 листопада 2016
Експозиція «Україна – козацька держава»
14 листопада 2016 року до ліцею в черговий раз завітав відомий український громадський діяч Олександр Володимирович Канівець.

11 листопада 2016
День святого Мартина в Мукачеві
Вихователь гуртожитку ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» Халілова Віталія Василівна разом зі своїми вихованцями також долучилися до цього дійства.

10 листопада 2016
Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку
10 листопада 2016 р. учні ліцею на відкритому занятті гуртка «Комп’ютерний дизайн» відзначали Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.

10 листопада 2016
День української писемності та мови
З нагоди свята української мови і писемності в ДПТНЗ МПАЛ імені Михайла Данканича було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення культури мовлення учнів та виховання любові і шанобливого ставлення до рідної української мови.

9 листопада 2016
Зустріч із поетесою
9 листопада 2016 року в День української писемності та мови Маргарета Василівна Меденці завітала до Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича.

8 листопада 2016
Готуючись до атестації професії
Директор НМЦ ПТО в Закарпатській області Слюсарєва О.В., методист НМЦ ПТО Савченко Т.Л. провели інструктивно-методичну нараду з дирекцією ліцею та членами методичної комісії з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник, водій.

8 листопада 2016
Активна, творча робота на уроці англійської мови
Відкритий урок з англійської мови «Традиційна українська кухня» провела 8 листопада 2016 року в 12 групі автослюсарів викладач Саморига О.В..

2 листопада 2016
Професійне самовдосконалення викладача та рівень професійної спрямованості учнів
2 листопада в ліцеї проведено відкритий урок-семінар з інформатики у 25 групі електромонтерів викладачем Мушніковим О.В. на тему: «Побудова діаграм».

1 листопада 2016
В ліцеї запалили свічки пам’яті
В Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені М.Данканича в перший день листопада вшанували пам'ять тих, кого вже нема серед нас.

27 жовтня 2016
Відповідаючи – навчаємося
27.10.2016 р. учні та викладачі за ініціативи директора ліцею В.Ковбаско відвідали Закарпатський театр драми та комедії, виставу Івана Франка «Украдене щастя».

26 жовтня 2016
День визволення міста Мукачева
Цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті як День визволення від фашистської окупації.

25 жовтня 2016
Засідання МК педпрацівників з професії тракторист
25.10.2016 року проведено чергове засідання методичної комісії педпрацівників з професії тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії «С».

24 жовтня 2016
І-ий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
Стартував І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із загальноосвітньої дисципліни «Українська мова та література».

23 жовтня 2016
Кожна зустріч батьків з педагогами начального закладу – це хвилюючий процес
16 та 23 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім..М.Данканича» проведено загальноліцейні батьківські збори.

20 жовтня 2016
Інноваційні форми і методи роботи на уроках української мови і літератури
20.10.2016р. відбувся вебінар на тему: «Інноваційні форми і методи роботи на уроках української мови і літератури як один із факторів успішного навчання».

17 жовтня 2016
Свято мужності, відваги і любові до рідної землі
14 жовтня в Україні відзначали День захисника України та День українського козацтва.

30 вересня 2016
В ліцеї святкували День учителя
Напередодні Дня працівників освіти у фойє адмінкорпусу учні організували виставку композицій з овочів, фруктів та природних матеріалів.

29 вересня 2016
Актуальні питання організації навчальної роботи в ПТНЗ
29 вересня 2016 року на базі ліцею відбулося засідання методичної секції заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ.

23 вересня 2016
Ювілейний ХХV футбольний турнір на кубок М.Данканича
23 вересня 2016 року на стадіоні «Локомотив» у м. Мукачеві відбувся ювілейний ХХV традиційний турнір з футболу на Кубок ім. Михайла Данканича.

16 вересня 2016
Зустріч з активістами військово-патріотичної гри «Джура»
16 вересня відбулася зустріч учнів ліцею з учасниками-активістами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15 вересня 2016
Засідання учнівської ради
14 вересня в ліцеї відбулись збори лідерів учнівських колективів.

12 вересня 2016
Мукачівському професійному аграрному ліцею ім. М. Данканича виповнилось 62 роки
62 роки поспіль МПАЛ ім. М. Данканича готує висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій для народного господарства нашого краю.

1 вересня 2016
В ліцеї відзначили День знань
1 вересня подвір’я Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича знову наповнилось веселим учнівським галасом і засяяло радісними посмішками.

27 червня 2016
Святкове вручення дипломів
Першу путівку в доросле життя – диплом кваліфікованого робітника, отримали 142 випускники навчального закладу.

24 червня 2016
І ця вершина – підкорена
Позаду лишилася ще одна сходинка на шляху до професійного зростання – це успішно складена ДКА у випускних групах.

21 червня 2016
«Панорама творчих уроків – 2016»
16 червня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2016».

10 червня 2016
Збережемо пам'ять про письменника Василя Фенича
З ініціативи директора ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» Ковбаско В.В. учні ліцею взяли шефство над місцем поховання письменника.

6 червня 2016
Підводимо підсумки своєї діяльності
6 червня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено збори трудового колективу на яких відбувся звіт директора навчального закладу Ковбаско В.В.

20 травня 2016
Боротьба за повернення на Батьківщину
20 травня було проведено загальноліцейну виховну годину «Боротьба за повернення на Батьківщину» присвячену 72 річниці депортації кримських татар з рідної землі.

19 травня 2016
День Європи
Напередодні свята Дня Європи відбулась тематична лінійка «Що таке Євросоюз»..

18 травня 2016
В ліцеї відзначили Міжнародний день музеїв
З нагоди цього свята в бібліотеці оформили стіннівки, фотоматеріали та виставку періодичних видань на музейну тематику.

13 травня 2016
Вишиванка для ровесника
Педагоги та учні Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича долучились до акції «Вишиванка дітям АТО».

10 травня 2016
Святкові заходи до Дня Перемоги над фашизмом
Вже традиційно до Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги над фашизмом у ІІ-ій світовій війні, в ліцеї проводяться спортивні змагання серед учнів.

4 травня 2016
Екскурсія в Музей Бойової слави Закарпатської дивізії
4 травня 2016 року було організовано екскурсію учнів до Музею Бойової слави 128-ї механізованої Закарпатської дивізії.

26 квітня 2016
Дзвони Чорнобиля – дзвони скорботи
Щороку в цей скорботний день ми вшановуємо пам'ять про тих, хто віддав своє життя, рятуючи нас і прийдешні покоління від смертоносної радіації.

26 квітня 2016
«Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»
26 квітня 2016 року в актовому залі Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича було проведено вечір – реквієм «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс».

25 квітня 2016
Писанка – символ нашого життя
23 квітня 2016 року в м. Ужгороді на площі Народній відкрився Другий обласний фестиваль «Воскресни, писанко!».

24 квітня 2016
Міжнародний день книги та авторського права
Цими днями у читальному залі бібліотеки Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича відбувся конкурс на звання «Кращий читач бібліотеки ліцею».

22 квітня 2016
Молоді педагоги набувають досвіду
22 квітня відбувся відкритий урок з історії на тему: «Література. Мистецтво. Олімпійський рух».

18 квітня 2016
Архітектурні пам’ятки історії Мукачева
18 квітня 2016 року учні гуртка «Комп’ютерний дизайн» (керівник Мушніков О.В.) підготували і провели усний журнал «Архітектурні пам’ятки історії Мукачева».

14 квітня 2016
Підготували есе про загиблих в АТО мукачівців
Представники учнівської ради, командири груп та найбільш активні учні підготували творчі роботи про мукачівців, які загинули під час АТО.

14 квітня 2016
Створення позитивного іміджу ліцею
14 квітня 2016 року на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» завершили свою роботу курси підвищення кваліфікації викладачів спецдисциплін ПТНЗ області, які проводив Білоцерківський інститут неперервної педагогічної освіти.

13 квітня 2016
Загадки цивілізації
Викладач історії Далекорей Н.І. разом з вихованцями гуртка «Мандрівники в минуле» організували та провели для керівників гуртків та учнів ліцею усний журнал «Загадки цивілізацій».

11 квітня 2016
Підсумковий етап курсів підвищення кваліфікації
З 11 квітня 2016 року розпочався підсумковий етап курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників ПТНЗ області на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича».

7 квітня 2016
Змагання з нагоди Всесвітнього дня здоров’я
7 квітня вперше в поточному році на відкритому повітрі на спортивному майданчику ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбулись загальноліцейні змагання.

5 квітня 2016
Зробимо Мукачево чистим та привабливим
У квітні місяці цього року у Мукачеві оголошено місячник по благоустрою та озелененню міста.

1 квітня 2016
Птахи – це наші помічники та справжні друзі
Щорічно 1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» відзначається Міжнародний день птахів.

29 березня 2016
Жива легенда української поезії
29 березня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» було проведено лінійку на тему: «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох!».

22 березня 2016
Атестація педагогічного персоналу – це складова кадрового менеджменту
22 березня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

18 березня 2016
Підсумки тижня творчості класних керівників
18 березня 2016 року відбулось засідання класних керівників, на якому було підведено підсумки тематичного тижня.

17 березня 2016
Змагання інтелектуалів
17 березня 2016 року в ліцеї було проведено інтелектуальну гру Брейн-ринг.

17 березня 2016
Екзотичні рослини на території ліцею
Лендєл М.Й. разом із своїми вихованцями провів тематичну лінійку про екзотичні рослини, які ростуть на території Мукачівського аграрного ліцею.

16 березня 2016
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…
15 березня у актовому залі ДПТНЗ «МПАЛ імені М. Данканича» було проведено інсценізацію п’єси «Назар Стодоля» Тараса Григоровича Шевченка.

15 березня 2016
Трагедія і велич Карпатської України
З 14 по 18 березня 2016 року в Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича проводились заходи на відзначення 77- ї річниці Карпатської України.

14 березня 2016
Відкриття тижня творчості класних керівників
14 березня 2016 року відбулося відкриття тижня творчості класних керівників.

14 березня 2016
Тиждень творчості класних керівників
З 14 по 18 березня 2016 року в ліцеї проводиться тиждень творчості класних керівників.

12 березня 2016
День благоустрою в ліцеї
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» проведено день благоустрою території навчального закладу.

7 березня 2016
Тепло і ласка сердець жінки-матері
долають усі прикрощі нашого буття
Свято весни, краси і любові 7 березня 2016 року святкували в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича».

7 березня 2016
Конкурс святкових стіннівок
З нагоди свята весни та Міжнародного жіночого дня учнівська рада ліцею вирішила організувати конкурс на кращу святкову стіннівку.

4 березня 2016
Цікава математика
Завершенням тижня педагогічної майстерності викладачів методичної комісії природничо-математичної підготовки став позаурочний захід «Цікава математика», який провела викладач математики Тодавчич М.О..

3 березня 2016
Військова служба за контрактом
3 березня 2016 року в ліцеї відбулась зустріч педагогів та учнів із заступником військового комісара Мукачівського ОМВК майором Годиною І.М..

3 березня 2016
Лише осмислені знання приносять плоди
3 березня 2016 року в ліцеї було проведено відкритий бінарний урок викладачем інформатики Мушніков О.В. та викладачем української мови Джуган Т.П. на тему «Програмні засоби навчання української мови. Навчання в Інтернеті».

2 березня 2016
Біологічний калейдоскоп
2 березня 2016 року викладач біології Габовда С.М. провів інтелектуальний турнір серед учнів ліцею під назвою «Біологічний калейдоскоп».

1 березня 2016
Фізика і мистецтво
1 березня 2016 року відбувся позаурочний захід «Фізика і мистецтво», який провела викладач фізики Ковач Л.Г..

29 лютого 2016
Щоб здоров’я мати, потрібно вітаміни вживати
29 лютого 2016 року відбувся позаурочний захід виховного спрямування «Вітаміни», який провів викладач хімії Лендєл М.Й. разом з учнями 15 групи електриків.

25 лютого 2016
Відкритий урок з предмету «Трактори»
25 лютого 2016 року відкритий урок з предмету «Трактори» провів викладач Корабель Я.В..

23 лютого 2016
ДКА – перший щабель в доросле життя
Виконанні навчальні програми – прийшла пора складати іспит в групі трактористів.

22 лютого 2016
«Я найкраще знаю креслення»
Викладач Очеретяна Н.М провела відкритий позакласний захід з предмету «Технічне креслення» серед учнів 1 курсу.

22 лютого 2016
Предметні тижні тривають…
З 15 по 19 лютого в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» було проведено тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін.

19 лютого 2016
Сучасні Герої України
19 лютого 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» відбувся позакласний виховний захід на тему «Сучасні Герої України».

19 лютого 2016
Тиждень педпрацівників з професій сільськогосподарського напрямку
План-графік проведення тижня педпрацівників з професій сільськогосподарського напрямку

18 лютого 2016
Угода про партнерство, співпрацю та науковий обмін
між ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
та Українською Технологічною Академією
18 лютого 2016 року укладена угода про партнерство, співпрацю та науковий обмін між ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» та Українською Технологічною Академією .

16 лютого 2016
Засідання учнівської ради
16 лютого цього року відбулось засідання учнівської ради ліцею.

15 лютого 2016
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
15 лютого 2016 року було проведено тематичну лінійку присвячену дню Святого Валентина.

12 лютого 2016
Кваліфікаційна поетапна атестація в 205 барменів
У сучасних умовах підготовки кваліфікованих робітників для ресторанного бізнесу в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» враховуються регіональні особливості виробничої практики.

11 лютого 2016
Зустріч з організатором походу-реквієму
«Останнім шляхом Кобзаря»
11 лютого цього року до ліцею завітав організатор міжнародного поштового походу – реквієму «Останнім шляхом Кобзаря» Олександр Канівець.

10 лютого 2016
Роль викладача і майстра виробничого навчання водінню у формуванні професійних якостей майбутніх водіїв
За такою темою 10.02.2016 р. проведено засідання обласної секції педпрацівників із професії водій автотранспортних засобів.

10 лютого 2016
Досягнути високого рівня знань учнів сьогодні неможливо без використання в освітньому процесі сучасних комп'ютерних технологій
Використання комп'ютерних технологій з метою підвищення активності пізнавальних здібностей учнів – саме такою була мета відкритого уроку з правил дорожнього руху,який провів 10 лютого 2016 року викладач Ковач Василь Михайлович для учасників засідання обласної секції педпрацівників професії «Водій автотранспортних засобів».

8 лютого 2016
Подбали про птахів
Учасники гуртка «В гармонії з природою» постійно дбають про пернатих друзів.

8 лютого 2016
Предметні тижні стартували
З 8 лютого 2016, згідно плану роботи навчального закладу, та графіку проведення предметних тижнів на 2015 – 2016 н.р., в ліцеї стартували предметні тижні.

2 лютого 2016
Ліцей відвідав голова Закарпатської ОДА
2 лютого 2016 року ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відвідав голова Закарпатської ОДА Геннадій Геннадійович Москаль.

28 січня 2016
Новий склад профспілкового комітету
в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
В навчальному закладі 28.01.2016 пройшли звітно – виборні збори профспілки.

12 січня 2016
Школа молодих педагогів в дії
Молоді педагоги ліцею зібрались на чергове заняття «Школи молодого педагога», щоб послухати досвідчених педагогів та наставників, почути пораду щодо вирішення проблемних питань.

11 січня 2016
Активізуємо навчально-пізнавальну діяльність учнів
11 січня 2016 року в ліцеї відбулися педагогічні читання на тему: «Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

11 січня 2016
І етап курсів ПК в он-лайн режимі
11 січня 2016 р., 25 викладачів професійно-теоретичної підготовки підвищували кваліфікацію на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича».

АРХІВ НОВИН 1