НОВИНИ

19 червня 2020
«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» в рамках програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у навчальному закладі 19 червня 2020 року відбувся навчальний тренінг.

18 травня 2020
“ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ - 2020”
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та Європейський Союз (ЄС) єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з пандемією коронавірусом, святкування в Україні відбуваються в онлайн-форматі.

18 травня 2020
18 ТРАВНЯ 1944 РОКУ. НЕ СТЕРТИ ПАМ’ЯТІ НАРОДУ
18 травня в Україні встановлено День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та день боротьби за права кримськотатарського народу.

11 травня 2020
МАМО МОЯ РІДНА ТА ЄДИНА
У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято – День матері – встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією

8 травня 2020
8 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В УКРАЇНІ
8 травня щороку в Україні відзначається проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Так, у відповідній резолюції цієї міжнародної організації, яку було ухвалено 22 листопада 2004 року, пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відзначати один чи обидва дні (8 і 9 травня) як день пам'яті всіх жертв Другої світової війни.

#Журавлі_пам'яті


5 травня 2020
#Я навчаюся онлайн!


10 квітня 2020
Великодне відео "Воскресни писанко!"

19 березня 2020
Трансляція курсів з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час карантину на телеканалі «РАДА» та YouTube-каналі Міністерства освіти України.
Стартує трансляція курсів з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час карантину...

12 березня 2020
Наказ "Про встановлення карантину в ДПТНЗ "МПАЛ ім. М.Данканича"
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211

11 березня 2020
«Творчий предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
З 6 по 11 березня 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проходив предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

11 березня 2020
“ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ В ЗОШ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ”
3 та 6 березня 2020 року в рамках взаємодії з Мукачівським міськрайонним центром зайнятості, методистом Мукачівського ДПТНЗ МПАЛ ім.Данканича Варга Л.В. та активістами учнівського самоврядування проведено профорієнтаційні заходи – «Світ професій - і твій вибір»

28 лютого 2020
“ТВОЄ МАЙБУТНЄ В ТВОЇХ РУКАХ”
27 лютого 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся профорієнтаційний захід “Твоє майбутнє в твоїх руках” для випускників Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Т.Г.Шевченка

27 лютого 2020
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ В ЗОШ М. МУКАЧЕВО
26-27 лютого 2020 року в Мукачівському НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №11 з учнями 9-11 класів (180 учнів) та в Мукачівській ЗОШ І-ІІ ст. №14 з учнями 8-9класів (45 учнів) педпрацівниками ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проведені профорієнтаційні тренінги «Карта життя: самостійний вибір майбутньої професії».

25 лютого 2020
ЗУСТРІЧ З ХУДОЖНИКОМ, ДИЗАЙНЕРОМ, ФІЛОСОФОМ ОЛЕКСАНДРОМ МОНДИЧЕМ
24 лютого з ініціативи директора ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Василя Васильовича Ковбаско в навчальному закладі відбулась зустріч педагогів та учнів з мукачівським митцем, учасником міжнародних та регіональних пленерів та виставок Олександром Михайловичем Мондичем.

25 лютого 2020
На континентальний кубок у Потругалію їде учень ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Сергій Перевозніков
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» велика увага приділяється здоровому способу життя, урокам фізкульутри та заняттям в спортивних гуртках, їх в ліцеї є три.

24 лютого 2020
Використання інноваційних методів викладання на уроках природничо-математичних дисциплін.
В період з 17 по 21 лютого 2020 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.


21 лютого 2020
Найліпший шлях отримання професійної освіти – це шлях навчання в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.
21.02.2020 року, першу путівку в доросле життя отримали 27 випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», « А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).


21 лютого 2020
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ В КОПИНІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ
20 лютого 2020 року методистом ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» Ліаною Варгою, представниками учнівського самоврядування ліцею та провідним фахівцем профорієнтації відділу активної підтримки Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Коваленко проведений профорієнтаційний тренінг «Світ професій і твій вибір»у Копинівській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 8-9 класів.


21 лютого 2020
Міжнародний день рідної мови
У рамках відзначення 21 лютого Міжнародного дня рідної мови, який щороку відзначають представники 130 національностей, носії рідних мов, які проживають на теренах нашої держави, директор ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» Василь Васильович Ковбаско організував зустріч педагогічного та учнівського колективу з українським актором, режисером, народним артистом України В.Д.Талашко, героєм фільму «В бій ідуть одні «старики».


20 лютого 2020
ДЕБАЛЬЦІВСЬКА РАНА
З нагоди п'ятої річниці боїв за Дебальцівський плацдарм у ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбувся відкритий урок пам'яті, участь в якому взяв військовослужбовець 128 Закарпатської гірсько-штурмової бригади старшина Олександр Гієвий.


20 лютого 2020
«ВДЯЧНІ ЗА ГІДНІСТЬ, СВОБОДУ, МАЙБУТНЄ!»
20 лютого ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за новий шанс для кожного українця побудувати країну своєї мрії, за можливість кожному мати свободу вибору.


18 лютого 2020
Ми пам’ятаємо біль Афганістану
18 лютого 2020 р. учні-активісти навчального закладу, разом з бібліотекарем ліцею Конусіковою Л.І. взяли участь у заході вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів.


17 лютого 2020
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено згідно Указу Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004 на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.


14 лютого 2020
Охорона праці в навчально-виробничому процесі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Для створення безпечних умов праці на кожному робочому місці й запобігання нещасним випадкам учнів у навчальному закладі розроблено «Золоті правила безпеки», встановлено відповідні плакати, знаки безпеки, плани евакуації, плакати щодо правил безпечної поведінки.


12 лютого 2020
«РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ»
11 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась відкрита година спілкування на тему: «Разом для найкращого інтернету».


10 лютого 2020
Підвищують кваліфікацію педагоги ЗП(ПТ)О області
На базі нашого ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» курсову підготовку проходять 38 педагогів ЗП(ПТ)О області, в період з 10 по 13 лютого 2020 року. Курсову підготовку педпрацівників здійснюють методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.


10 лютого 2020
Інтерактивні методи навчання на уроках англійської мови в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Вивчаючи роботу учнів на уроках англійської мови можна сказати, що в урочній роботі здебільшого застосовуються такі прийоми навчання, які сприяють підтриманню цікавості учнів до іноземної мови, допомагають залучити всіх учнів до мовленнєвої діяльності, підвищують ефективність уроку.


7 лютого 2020
Вітаємо з черговою, Почесною нагородою!
Президія Української Технологічної Академії присвоїла вчене звання Професора по відділенню соціально-гуманітарних технологій Ковбаскові Василю Васильовичу, директорові ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”


4 лютого 2020
Фізичне виховання - важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
В ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” 4 лютого 2020 року викладачами предмета "Фізична культура" Вдовенко А.М. проведено відкритий урок з учнями 23 групи автослюсарів на тему: "Волейбол. Прийом та передача м’яча"


3 лютого 2020
Міжнародне співробітництво
3 лютого 2020 року в ліцей завітали з робочим візитом директор Studu, work, travel s.r.o. Іван Гіряк із Словакії та його партнерка Алла Мідяник, які запропонували співпрацю - випускники ліцею можуть бути працевлаштовані в Словакії, а учні які не завершують навчання успішно пройти виробничу практику на новій техніці, з новим обладнанням та гідними умовами оплати.


3 лютого 2020
Готуємось до ЗНО
Контроль – процес, який забезпечує досягнення організацією поставлених цілей. Процес контролю складається з визначення стандартів, вимірювання фактично досягнутих результатів і проведення корекції в тому випадку, якщо досягнуті результати суттєво відрізняються від установлених стандартів


30 січня 2020
Навчальний семінар з охорони праці
30 січня 2020 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” провідним інспектором Мукачівського МРВ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Машкола Я.І. здійснено плановий семінар для учнів та педпраціників з питання правових та організаційних основ охорони праці, основних законодавчих актів з охорони праці.


30 січня 2020
102 РОКИ БОЮ ПІД КРУТАМИ. ЯК ЮНАКИ ЗАХИЩАЛИ КИЇВ
29 січня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» відбулась відкрита виховний година памяті на тему: “102 роки бою під Крутами. Як юнаки захищали Київ”. Класний керівник 11 групи трактористів Руслана Іванівна Гуледза та члени учнівської ради ведучі Світлана Янцо та Василь Мартин розповіли присутнім в конференц-залі ліцею про бій, який відбувся між київськими студентами і більшовиками 102 роки тому, де студенти полягли в нерівній боротьбі з більшовицьким військом, яке вдесятеро перевищувало чисельність юних українців.


29 січня 2020
НЕ БУДЬ СОБІ ВОРОГОМ
29 січня в гуртожитку ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» проведено відкритий виховний захід на тему: «Не будь собі ворогом».


23 січня 2020
День соборності України
22 січня 2020 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» викладач Бобинець М.Т. провела годину спілкування з учнями навчального закладу на тему: «Єдина соборна Україна». Мета заходу – виховання національної свідомості учнів і людської гідності, формування рис громадянина Української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення.


16 січня 2020
ПОДЯКА ЗА ВИХОВАННЯ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА-ПРОФЕСІОНАЛА
10 січня 2020 року на ім’я директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» Василя Васильовича Ковбаско надійшов лист начальника факультету Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова полковника Андрія Амірова зі словами подяки за підготовку випускника ліцею 2017 року курсанта 3-го курсу інституту Максима Ховатова.


10 січня 2020
День цивільного захисту в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З метою належної організації та виконання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» заходів цивільного захисту 9 січня 2020 року було проведено День цивільного захисту, в ході проведення якого популяризувалася культура безпеки життєдіяльності серед учнів та дорослих.


9 січня 2020
Педагогічні читання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З метою виявлення та вивчення педагогічного досвіду, ознайомлення з ним широкого кола педагогічних працівників та сприяння науково-методичного вдосконалення професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання, на виконання плану роботи педпрацівників на 2019-2020 н.р. – 8 січня 2020р. в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено педагогічні читання у контексті методичної проблеми на тему «Сучасні педагогічні технології як невід’ємна складова педагогічної майстерності».


2 січня 2020
Починаємо працювати в Новому 2020 році!
Другий день Нового 2020 року в навчальному закладі розпочався з Новорічного привітання директором ліцею свого колективу, а потім виробнича нарада при директорові...


19 грудня 2019
Стежками добра, милосердя і любові
Свято Миколая – це свято родинного тепла, турботи, любові рідних, близьких, поваги колег і друзів, а також такий день коли кожен повинен допомогти в чомусь хворим, немічним людям, які втратили віру в себе, в можливість бути здоровим і щасливим.


16 грудня 2019
СВІТ ПРОФЕСІЙ І ТВІЙ ВИБІР
Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності


13 грудня 2019
Важлива роль у вивчення хімії належить хімічному експерименту
13 грудня 2019 року в навчальному закладі проведено відкритий урок з хімії, в 11 групі трактористів на тему: «Хімічні властивості насичених одноатомних спиртів. Одержання етанолу.»


13 грудня 2019
Всеукраїнський тиждень права в ДПТНЗ МПАЛ ім.М.Данканича
На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 232 від 07.10.2019 р.; наказу директора навчального закладу № 208 від 25.11.2019 р. "Про проведення Всеукраїнського тижня права" та плану роботи ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича" на 2019-2020 р. в ліцеї з 9 по 13 грудня 2019 року проходив тиждень права.


6 грудня 2019
Готуючись до ЗНО з історії України
5 грудня 2019 року в навчальному закладі проводився тренінг «Готуючись до ЗНО з історії України», який підготувала і провела викладач суспільно-гуманітарної підготовки Бобинець М.Т.


6 грудня 2019
ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ - 28 РОКІВ!
5 грудня в переддень 28-ї річниці з дня створення Збройних Сил України в ліцеї відбулись, вже традиційні, спортивні змагання допризовників. Учні змагались у п’яти видах: віджиманні від підлоги, підтягуванні на перекладині на кількість разів, армрестлінгу, триманні кута у висі на час та киданні баскетбольного м’яча в кошик на влучність. Переможці цього року визначались в особистому заліку. Про запеклість та безкомпромісність боротьби свідчить те, що в окремих видах, суддям прийшлося для визначення переможця призначати додаткові спроби.


2 грудня 2019
"За Україну, за її волю, за народ!"
30 листопада 2019 року в обласному центрі Закарпаття - місті Ужгороді - відбулося святкове (до дня Збройних Сил України) підбиття підсумків п'ятого обласного конкурсу учнівських творчих робіт "Захисники України: історія і сьогодення".


28 листопада 2019
Молоді викладачі навчального закладу демонструють свою профкомпетентність під час проведення відкритих уроків.
«Степенева функція, її властивості, графік» – тема відкритого уроку з математики з 11 групі трактористів, який підготувала й провела молодий викладач математики Синяк М.М. 28 листопада 2019 року.


26 листопада 2019
Спортивна слава ліцею примножується…
Спортивна робота в навчальному закладі займає особливе місце. Адміністрація навчального закладу майже щомісяця нагороджує учнів-переможців спортивних змагань.


25 листопада 2019
ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
З метою виховання патріотичної свідомості учнів, бажання стати гідними громадянами України у ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” з 18 по 22 листопада проходив тиждень національно-патріотичного виховання. Згідно затвердженого плану педагогами, членами учнівської ради, гуртківцями було проведено низку змістовних і цікавих заходів. Так, в бібліотеці ліцею функціонували виставки літератури та інформаційні бюлетені “Моя країна – Україна”, до Дня Гідності і Свободи та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.


22 листопада 2019
Випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» запрошують до співпраці агропідприємства Словаччини та Німеччини
22 листопада 2019 р. завітали до навчального закладу керівник німецької агрофірми Петер Ліб та менеджер цієї ж агрофірми Алена Юрічкова, які зустрілися з дирекцією ліцею, педпрацівниками та учнями.


22 листопада 2019
Готуючись до ЗНО
22 листопада 2019 року учні-випускники третього курсу складали пробне ЗНО в навчальному закладі з української мови та літератури.


15 листопада 2019
Стартував І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка в ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича"
15 листопада 2019 р. було проведено І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка, який провела викладач української мови і літератури Джуган Т.П. із учнями, які виявили бажання брати участь у конкурсі.


12 листопада 2019
День української писемності в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
11 листопада 2019 року проведено брейн-ринг, в якому учні двох команд «Словограй» та «Мовознавці» позмагалися за краще знання граматики, лексики, фразеології та орфографії української мови.


12 листопада 2019
Перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, стартував
11 листопада 2019 року у ліцеї ДПТНЗ ім. М. Данканича відбувся перший етап щорічного XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу було виявити творчо обдарованих учнів, розвивати їх потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традиції.


11 листопада 2019
ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З МЕТАНЬ «4 ОБЕРТИ СЮЧА»»
В Мукачеві з 8 по 10 листопада 2019 року відбулись Всеукраїнські змагання з метань «4 оберти Сюча», присвячені пам’яті Євгена Сюча, відомого спортивного діяча, заслуженого тренера України, основоположника сучасної техніки метання молота з чотирьох обертів, яку він науково обґрунтував і практично впровадив в Україні, вперше в світі.


8 листопада 2019
День української писемності та мови в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, мову та прагне зберегти її для нащадків – виявили учні та педагоги ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», взявши участь у загальнонаціональній акції – 19-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.


6 листопада 2019
Семінар – тренінг "Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет"
проведений 5 листопада 2019 року методистом НМЦ ПТО в Закарпатській області Палош Н.М., дав можливість педпрацівникам ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”, які брали участь у семінарі - краще зрозуміти, що сучасний навчальний процес характеризується використанням активних та інтерактивних методів навчання, спрямованих на розвиток творчого мислення, формування відчуття самостійності, відповідальності, вміння гнучко адаптуватися у змінних життєвих ситуаціях.


28 жовтня 2019
Чесність починається з тебе
На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, та з метою розвитку в учнів вміння відрізняти погане від доброго, виховання бажання жити по совісті, в начальному закладі 25.10.2019 р. було проведено виховну годину на тему «Чесність починається з тебе». Саморига О.В., класний керівник 22 гр. трактористів провела цікаву подорож з учнями стежиною, добра, чесності, людяності, відповідальності, поваги, турботи, істини.


25 жовтня 2019
Відзначаємо День Автомобіліста і дорожника
В четвер 24 жовтня 2019 року з нагоди Дня автомобіліста і дорожника в ліцеї відбувся брейн-ринг на краще знання “Правил дорожнього руху” серед учнів 3-го курсу між командами “РЕГУЛЮВАЛЬНИК” і “СВІТЛОФОР”,у яких змагалися учні 31 групи трактористів і 32 групи автослюсарів.


22 жовтня 2019
Зустріч для душі
З метою посилення патріотичної та виховної функції через організацію змістовного дозвілля, на запрошення дирекції ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» завітав М.Я.Шушкевич, відомий поет і письменник.


21 жовтня 2019
Стан професійної підготовки в навчальному закладі – задовільний
На виконання наказу департаменту № 225 від 30.09.2019 р. в навчальному закладі було оцінено рівень роботи педколективу щодо стану організації та проведення виробничого навчання і виробничої практики учнів ліцею.


15 жовтня 2019
Високо оцінено матеріально-технічну базу та матеріально-технічне забезпечення ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
З візитом завітав у навчальний заклад 10 жовтня 2019 року Президент Української Технологічної Академії Половніков Ігор Ігорович.


11 жовтня 2019
НА ЗАХИСТІ БАТЬКІВЩИНИ
10 жовтня в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” класний керівник 23 групи автослюсарів Руслан Футуйма провів відкриту виховну годину, присвячену Дню захисника України, який вшосте цього року відзначається разом із Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня.


7 жовтня 2019
ІІ Всеукраїнський урок доброти
На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА «Про проведення у закладах освіти ІІ Всеукраїнського уроку доброти» в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» було проведено вищезазначений захід класними керівниками 21 гр. трактористів, – Саморига О.В., 13 гр. автослюсарів, рихтувальників, – Джуган Т.П., на якому педагоги з учнями розглядали ситуації про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Цей захід був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначався в Україні 4 жовтня.


4 жовтня 2019
ЗІ СВЯТОМ, ВАС, ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!
4 жовтня, в переддень професійного свята, в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.


3 жовтня 2019
ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД УЧНІВСЬКОЇ РАДИ
3 жовтня в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича" відбулось засідання учнівської ради.


1 жовтня 2019
ДОБРОМ ЗАБУТЕ СЕРЦЕ ОБІГРІЙТЕ
Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений у 1991 році Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Людей похилого віку в Україні близько 2-х мільйонів.


1 жовтня 2019
30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК
30 вересня 2019 року у Всеукраїнський день бібліотек в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись заходи в рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Бібліотекар ліцею Людмила Конусікова ознайомила здобувачів освіти з книжковим фондом та новинками літератури, надала учням фахові консультації та запросила їх активніше використовувати друковані видання під час підготовки до занять і на дозвіллі.


30 вересня 2019
В ЛІЦЕЇ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
29 вересня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» відбулися загальноліцейні батьківські збори. Їх метою було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, а також інформування їх про стан навчання та виховання учнів. Проведенню зборів передувала виставка-конкурс учнівських композицій «Дари осені».


23 вересня 2019
XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича
20 вересня цього року на стадіоні «Локомотив» у м.Мукачеві відбувся XXVIIІ футбольний турнір імені Михайла Данканича серед футбольних команд навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, присвячений пам’яті нашого земляка, талановитого педагога, колишнього директора Мукачівського професійного аграрного ліцею Михайла Данканича.


21 вересня 2019
МИ - ПРОТИ БУЛІНГУ!
В період з 16 по 20 вересня 2019 року в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканча” проведений Тиждень протидії булінгу. Адже від того, в якій атмосфері перебувають учні, залежить їх настрій, їх здоров’я, їх бажання вчитися, і врешті-решт бажання приходити до закладу освіти.


21 вересня 2019
МИ ЗА МИР НА ПЛАНЕТІ ЗЕМЛЯ!
20 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича», класний керівник 13 групи автослюсарів-рихтувальників Тамара Джуган провела відкриту виховну годину на тему: “Ми за мир на планеті Земля!”


18 вересня 2019
ГУРТОЖИТОК - НАШ РІДНИЙ ДІМ
17 вересня в ліцеї за участю вихователів, майстрів виробничого навчання та медичних працівників були проведені збори учнів, які проживають в гуртожитку.


13 вересня 2019
Співпраця ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» з Мукачівським державним університетом
12 вересня 2019 року викладач спецдисциплін Чорій Мирослава Василівна організувала майстер-клас для учнів ДПТНЗ "МПАЛ імені М. Данканича" з професії офіціант, бармен та студентів Мукачівського державного університету факультет-готельно-ресторанний бізнес.


12 вересня 2019
ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» святкує 65 славних років!
За свій довгий і водночас молодий вік – 65 років, ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» випустив з рідних стін чимало талановитих молодих людей, які понесли в широкий світ зерна добра,справедливості, професійних умінь та знань. І де б не були ці колишні учні, за їхніми плечима, стоїть навчальний заклад зі своїми мудрими порадами, доброю наукою, завжди відчувають вдячні учні батьківську підтримку наставників, гріють їхні серця теплі спогади про незабутні роки навчання.


11 вересня 2019
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ
День цивільної оборони проводився з метою формування в учнів властивостей свідомого, обов'язкового виконання поставлених правил безпеки в освітньому процесі, норм безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, навчання користуванню засобами індивідуального захисту.


4 вересня 2019
ВИПУСКНИКУ ЛІЦЕЮ ВІТАЛІЮ ГОПОНЬКУ ВРУЧЕНО НАГОРОДУ (ПОСМЕРТНО)
3 вересня з почесною місією до ліцею завітали військові. Наказом командувача оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України почесною відзнакою було нагороджено випускника ліцею 2007 року Віталія Гопонька, який в серпні 2014 року героїчно загинув у зоні антитерористичної операції на Донбасі.


2 вересня 2019
В ліцеї відзначили День знань
2 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися заходи з нагоди Дня Знань. Під урочисту мелодію Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України.


27 червня 2019
В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!
27 червня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулись урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників. В цей день атестати про середню освіту та дипломи отримали 134 учні


18 червня 2019
Методична робота – мотиватор розвитку майстерності та професійного успіху педагога в освітньому просторі
 В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» 18.06.2019 р. відбувся круглий стіл за участю заступників директора з навчально-виробничої роботи – Коструб Ю.П., з навчальної роботи – Шпеник С.І., методистів – Стрижак М.І., Балог Л.-З.В., голів метод комісій, творчих педагогів.


14 червня 2019
Підводимо підсумки плідної праці за звітній період
 Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту» ВІД 05.09.2017 р. № 2145-ХІІІ заклади освіти мають щороку складати звіт про власну діяльність та оприлюднювати його на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, ради та громадськості. Так, і в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 143 від 14.05.2019 р., пройшло звітування директора В.В.Ковбаско за період з 14.06.2018 р. по 13.06.2019 р.


20 травня 2019
Співпраця  ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”  з  корпорацією АСКО-УКРЕМ
 ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” проведено семінар з експлуатації стендів-макетів для навчально-виробничої діяльності учнями ліцею за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Корпорація АСКО-УКРЕМ люб’язно презентувала нашому навчальному закладу  стенди-макети


16 травня 2019
День вишиванки в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
  Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розвитку української культури.


16 квітня 2019
Вільний вибір – шлях у майбутнє
  16 квітня 2019 року в навчальному закладі відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені випускники шкіл міста та району, а також почесні гості, роботодавці, соціальні партнери.


6 квітня 2019
ПРАЦІВНИКИ ТА УЧНІ ЛІЦЕЮ ВИЙШЛИ НА СУБОТНИК
  6 квітня 2019 року в рамках проведення акції “Закарпаттю – чисте довкілля” в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” 374 педагогів та учнів, а також технічний персонал вийшли на традиційну весняну толоку.


5 квітня 2019
Складова підвищення якості професійно-практичної підготовки учнів ПТНЗ – конкурс фахової майстерності з професії
  4 квітня 2019 року на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, відбувся конкурс майбутніх трактористів, в якому взяли участь учні-випускники 31 групи трактористів – Фабрицій Юрій та Туряниця Павло, і двоє учнів з Виноградівського ВПУ-34 – Продан Іван та Соколовський Валентин.


29 березня 2019 року.
Тиждень методичної комісії електротехнічних дисциплін
  З 25.03 по 29.03.2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» проводився тиждень методичної комісії електротехнічних дисциплін. Планом було передбачено ряд різних цікавих, інноваційних заходів.


29 березня 2019 року.
Перемогла дружба і хороший настрій
  V тур у відкритій першості області з футзалу серед працівників освіти П(ПТ) НЗ, ліцеїв, ВНЗ І – ІІ, ІІІ, ІV р-а сезону 2018-2019 р.р. – нові досягнення педпрацівників ліцею


28 березня 2019 року.
Конкурс профмайстерності з професії водій автотранспортних засобів (категорії «С»)
  З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення професійних знань серед учнів випускних груп 27 березня проходив конкурс професійної майстерності з професії водій автотранспортних засобів (категорії «С»).


28 березня 2019 року.
Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
  27 березня 2019 року в м. Виноградів на базі Вищого професійного училища № 34 було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.


22 березня 2019 року.
ВОДА - ЦЕ ЖИТТЯ!
  Всесвітній день води відзначається щороку 22 березня. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН.В Україні цей день святкують з 1995 року. Найголовніший девіз цього свята: «Вода – це життя». Насправді, де вода, там вирує життя. Адже й організм людини на 2/3 складається з води. Тому якість питної води – найголовніша запорука здоров’я людини.


22 березня 2019 року.
Розвиток здоров’язбережної компетентності у навчальному закладі на уроках фізичної культури
  21 березня 2019 р. викладачем фізичної культури, тренером-викладачем з легкої атлетики, тренером-викладачем з фітнесу, інструктором лікувальної фізкультури Шендрик Г.В. було проведено відкритий урок з фізичної культури в 33 групі електромонтерів.


20 березня 2019 року.
Атестація педагогічних працівників ліцею – іспит на профкомпетентність.
  20 березня 2019 р. підсумкове засідання провела атестаційна комісія І рівня ДПТНЗ «МПАЛ ім.Данканича». Атестації підлягали в 2019 році 9 педпрацівників ліцею. Педпрацівники, що атестувалися, проводили відкриті уроки та заходи, брали участь у роботі творчих груп, готували творчі звіти.


18 березня 2019 року.
КАРПАТСЬКІЙ УКРАЇНІ – 80 РОКІВ!
  15 березня на Закарпатті відзначають 80-річчя з дня проголошення Карпатської України. Створення в 1939 році української держави (хоч і на короткий термін) з належною атрибутикою, протистояння агресорам, патріотизм та відчайдушність, відсутність підготовленого війська – історики проводять чіткі паралелі із сучасною Україною. І закликають не тільки вшановувати героїв Карпатської Січі, популяризувати важливу історичну дату, але й зробити практичні висновки з тогочасного процесу державотворення.


15 березня 2019 року.
Знову нові досягнення в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
  14 березня 2019 року на базі Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів, де учениця 214 групи барменів Хома Оксана зайняла почесне ІІІ місце.


14 березня 2019 року.
"В СІМ’Ї ВОЛЬНІЙ, НОВІЙ..."
  13 березня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича класний керівник 12 групи трактористів Оксана Саморига провела для педагогів і учнів відкритий виховний захід на тему: "В сім’ї вольній, новій..." присвячений вшануванню пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.


13 березня 2019 року.
ЖИВИ ВІЛЬНО
  Тема протидії торгівлі людьми знаходить відгук в серцях все більшої кількості людей із абсолютно різних сфер. 12 березня педагоги та учні ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” мали можливість поспілкуватись з координаторами з превентивної роботи міжнародної громадської організації “А-21” Катериною Яковенко та Валерією Павлюк.


12 березня 2019 року.
Від успіху до перемоги!
  11 березня 2019 року, учень 32 групи слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів Ларкін Дмитро – довів свої неординарні здібності з професійно-теоретичної підготовки, здобувши І місце в обласному етапі он-лайн олімпіади з предмета «Спеціальна технологія».


7 березня 2019 року.
У ЖІНЦІ ВСЕ ВІД БОЖОЇ ЛЮБОВІ…
  З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. В рамках святкування Міжнародного жіночого дня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» 7 березня відбувся конкурс на кращу стіннівку з привітаннями для прекрасної половини людства.


5 березня 2019 року.
Посилення заходів безпеки в повсякденному житті
  Події останнього часу в Україні, зокрема пов’язані з бойовим діями на сході держави, свідчать про вихід в розряд особливої ваги завдань антитерористичної діяльності. Адже за три останні роки в Україні зафіксовано понад 5 800 терористичних актів. Все частіше в нашому житті зустрічаються такі слова, як «тероризм», «терористичний акт», «терористична група», «боротьба з тероризмом», «заручники» тощо.


2 березня 2019 року.
Тиждень природничо-математичної підготовки в навчальному закладі
  З 25 лютого по 01 березня 2019 року у «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено предметний тиждень природничо-математичної підготовки. При плануванні заходів викладачі МК прийшли до єдиної думки, провести в межах тижня нетрадиційні уроки та позакласні заходи: урок-конкурс, брейнг-ринг, вікторину, усний журнал.


27 лютого 2019 року.
«ХТО НЕ ЖИВ ПОСЕРЕД БУРІ, ТОЙ ЦІНИ НЕ ЗНАЄ СИЛІ»
  26 лютого 2019 року в читальному залі бібліотеки ліцею було проведено літературні читання з нагоди 148-річниці від дня народження відомої української поетеси та письменниці Лесі Українки (1871-1913 р.р.) на тему: «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі». Метою читань ставилося розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, формувати вміння аналізувати віршовані твори, виховувати любов і повагу до творчості Лесі Українки


27 лютого 2019 року.
В ліцеї стартувала реєстрація на ЗНО – 2019
  Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Вже другий рік поспіль учні ІІІ курсу ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» проходитимуть ЗНО з української мови та літератури, а в 2019 році також з історії України або математики (на вибір). Результати ЗНО їм зараховується, як оцінка за державну підсумкову атестацію.


25 лютого 2019 року.
Кращий з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
  Виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, сприяння розвитку творчих здібностей учнів, підвищення творчої активності учнів, популяризація професії. Саме з такою метою був проведений 25 лютого 2019 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів, які здобувають професію електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. В конкурсі брали участь кращі учні випускної 33 групи електромонтерів.


22 лютого 2019 року.
ЩАСТИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!
  22 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 29-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Державну кваліфікаційну атестацію склали учні 211 групи трактористів.


21 лютого 2019 року.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
  21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це - відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло менше, ніж 20 років тому. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.


20 лютого 2019 року.
ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
  19 лютого в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» молодий педагог Олександра Савчин, разом з членами учнівської ради ліцею та гуртківцями гуртку «Я - патріот» Світланою Янцо, Валерією Гонак, Олександром Товтом (усі – учні 23 гр.електомонтерів) та Васильом Мартином з 11 гр.трактористів було проведено відкритий виховний захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який, починаючи з 20 лютого 2015 року, щороку відзначає Україна.


19 лютого 2019 року.
Формула успіху
  За час навчання в ліцеї учням слід не лише одержати знання, а й засвоїти нові соціальні ролі, моральні цінності і норми. Кожен учень потребує особистісного підходу, допомоги в побудові індивідуальної траєкторії розвитку. Розвивати природну обдарованість учнів прагнуть педагоги нашого навчального закладу і в них це виходить. В 2018-2019 н.р. в ліцеї створена мала академія наук, в якій займається 10 учнів, які мають нахили до пошукової, дослідницької, проектної діяльності.


18 лютого 2019 року.
Чергова нагорода за спортивні досягнення
  В період 15-17 лютого 2019 року в м. Мукачево відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, і призове ІІ місце в номінації «Метання молота» виборов учень 215 групи.


15 лютого 2019 року.
Готуючись до атестації – підводимо підсумки
  14 лютого 2019 р. на базі нашого навчального закладу визначався попередній рівень професійної компетентності педпрацівників, які підлягають атестації в 2019 році. Ладижець І.М. – заступник директора НМЦ ПТО в Закарпатській області дала узагальнену характеристику атестаційної кампанії в ліцеї за період 2016-2019 н.р. , вказала на раціональні шляхи покращення перебігу атестації педпрацівників навчального закладу.


15 лютого 2019 року.
ВИКОНУЮЧИ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ ОБОВ`ЯЗОК
  15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. І саме в цей день ми віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.


14 лютого 2019 року.
ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «МЕЛОДІЯ СЕРДЕЦЬ»
  День святого Валентина, який щорічно відзначають 14 лютого, здавна оповитий різними таємницями та легендами його походження. Одні прихильники свята закоханих надають романтичного значення цьому дню, інші ж – розцінюють його лише з комерційних поглядів. Проте все ж варто дізнатись, звідки ми можемо брати витоки та історію всім відомої дати.


11 лютого 2019 року.
Кращий з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
  11 лютого 2019 р. в ліцеї було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів з метою виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, а також сприяння розвитку творчої активності учнів, популяризації професії.


6 лютого 2019 року.
ЗУПИНЕМО БУЛІНГ РАЗОМ!
  6 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась зустріч педагогів та учнів з головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Ганною Пивовар, директором мукачівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомого Костянтином Молнаром та начальником відділу правопросвітн6ицтва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Мирославою Пилипчинець.


5 лютого 2019 року.
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
  5 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбувся відкритий виховний захід освітнього характеру на тему:«Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»


4 лютого 2019 року.
Популяризація української мови в ліцеї
  02 лютого 2019 року в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасником фінального етапу був учень ліцею (22 гр. а/с) Мирослав Різак – переможець ІІІ етапу конкурсу.


25 січня 2019 року.
ЗУСТРІЧ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ
  24 січня 2019 року офіцери поліції охорони майор поліції Федір Кормош та капітан поліції Сергій Дзямко в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича” зустрілися з учнями та педагогами навчального закладу.


23 січня 2019 року.
Україна – єдина родина! 100 років Акту Злуки!
  Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2017 року №871 щорічно 22 січня – в день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – відзначається День Соборності України. Цього ж дня, через 27 років, у 1946 році була утворена Закарпатська область у складі України.


17 січня 2019 року.
Організація роботи з обдарованою молоддю в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича».
  В навчальному закладі створено систему роботи з обдарованою молоддю, адже розвиток творчих здібностей відіграє важливу роль в особистісному й соціальному житті людини.


10 січня 2019 року.
Феєрія зимових заходів для педагогічних працівників ліцею.
  Зима – чудова пора року. Вона наповнена якоюсь романтикою і в душі кожного оживає маленька дитина, яка чекає довгоочікуваних Новорічних свят. Зимові канікули для учнів ліцею почалися за кілька днів до Нового року, а для педагогічних працівників разом із святкуванням Нового року та Різдва Христового запропоновано ряд січневих заходів.


9 січня 2019 року.
Педагогічний консиліум.
 Визначення реальних навчальних можливостей учнів.Розглядалися питання...


4 січня 2019 року.
Шляхи пошуку досягнення високих результатів.
  Для того, щоб досягти високих результатів у конкретній боротьбі, необхідно...


3 січня 2019 року.
Колектив в якому панує атмосфера доброзичливості та життєвої готовності прийти на допомогу.
  Вітаємо свій колектив з Новим 2019 роком та Різдвяними святами. Бажаємо всім нам здоров’я, миру, радості, достатку, нових успіхів у роботі.


28 грудня 2018 року.
З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!
  27 грудня в актовому залі ліцею відбулось свято “З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим”. До його проведення долучились вихователі гуртожитку Віталія Халілова та Ольга Папп, члени учнівського самоврядування, гуртківці, педагоги. Класний керівник 21 групи трактористів Неля Далекорей та керівник гуртка художньої самодіяльності Іван Крафчик разом з ініціативною групою розробили святковий сценарій.


20 грудня 2018 року.
"Зустріч святого миколая в ліцеї"
  19 грудня в ДПТНЗ “МПАЛ ім.М.Данканича” відбулась святкова літературно-музикальна композиція “Ой, хто, хто Миколая любить?”, яку підготували молодий педагог класний керівник 11 групи трактористів Далекорей Неля Іванівна, члени учнівської ради та гуртківці. Ведучі — Павло Портяник та Валерія Гонак розповіли присутнім про життя святого Миколая та його чудотворні справи.


2 грудня 2018 року.
"Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін"
  Згідно плану роботи методичної комісії з 10 по 14 грудня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Розпочався тиждень уроком з предмету «Громадянська освіта» на тему «Природа прав людини. Основоположні права і свободи людини», який провела викладач Бобинець М.Т.


17 грудня 2018 року.
"Всеукраїнський тиждень права"
  З 10 до 14 грудня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено тиждень права.


14 грудня 2018 року.
"Діти тим талановитіші та розумніші"
  Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо. О.Грединарова


05 грудня 2018 року.
"Ми чуємо тебе, Кобзарю…"
  Про творчість Тараса Григоровича Шевченка говорити складно, а розповідати – довго. Тому, вже дев’ятий рік поспіль серед навчальних закладів області проводиться один із відомих в Україні конкурс, який формує плеяду творчої та талановитої молоді.


01 грудня 2018 року.
"ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ"
  Днями в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» проведено Тиждень національно – патріотичного виховання. Метою Тижня… було активізувати діяльність педагогічного та учнівського колективів в напрямку  виховання свідомого патріота України, виходячи з потенційних та виховних можливостей навчального закладу. 


30 листопада 2018 року.
"Виховуємо людяність і співчуття"
  В ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» учні поряд з набуттям знань, вмінь, навичок робітничої професії набувають досвіду творити добро, співчувати чужому горю, підтримувати у складних ситуаціях.


30 листопада 2018 року.
"ВІЛ та СНІД сьогодні"
  Нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, в газетах, журналах, по телебаченню чи в Інтернеті. Але на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу СНІД несе людям.


28 листопада 2018 року.
"За Україну, за Волю, і за Життя!"
  27 листопада 2018 року до ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» завітали актори театру «Шарж» з м. Ужгорода, композитори та виконавці власних пісень - Роберт Голованенко та Сергій Соболь.


26 листопада 2018 року.
"Професійна робота офіціанта – це мистецтво."
 З 19 по 23 листопада 2018 року в ДПТНЗ “МПАЛ ім. М. Данканича” було проведено предметний тиждень методичної комісії з професії офіціант, бармен.


22 листопада 2018 року.
"ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИКАЛЬНА КОМПОЗИЦІЯ «А НЕБО ПАДАЄ»"
  21 листопада 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» відбулась літературно-музикальна композиція до Дня Гідності та Свободи на тему: «А небо падає».


20 листопада 2018 року.
"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"
 20 листопада 2018 року, в рамках Тижня національно-патріотичного виховання, з ініціативи учнівської ради ліцею в ДПТНЗ «Мукачівський професійний ліцей ім.М.Данканича» проведено конкурс на краще декламування віршів українських поетів.


19 листопада 2018 року.
"В ліцеї проведені Міжнародні мовознавчі конкурси."
 Вже традиційно в листопаді місяці в ліцеї проходить І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.


16 листопада 2018 року.
"МИ КАЖЕМО ТЮТЮНОПАЛІННЮ – НІ!"
 Щороку, в третій четвер листопада, відзначається Міжнародний день відмови від паління. З цієї нагоди 15 листопада 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбулася відкрита година спілкування серед учнів І курсів.


15 листопада 2018 року.
"До дня працівників сільського господарства України"
 Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра і як ці продукти впливають на наше життя.


9 листопада 2018 року.
"ВІД РІДНОГО СЛОВА ТИ СИЛ НАБИРАЙСЯ, НІКОЛИ Й НІДЕ ТИ ЙОГО НЕ ЦУРАЙСЯ!"
 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови, який був встановлений в нашій країні у 1997 році. Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого преподобного Нестора – літописця.


9 листопада 2018 року.
"На базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося засідання робочої групи"
 Важливу роль у забезпеченні реформування професійної (професійно – технічної ) освіти відіграє модернізація навчально-методичної роботи, що полягає у стимулюванні професійного зростання педагогічного працівника, підвищення їх професійної майстерності, пошуку нових ефективних форм та методів навчання.


6 листопада 2018 року.
"ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКАМИ РІДНОГО КРАЮ"
 На запрошення дирекції ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» до ліцею завітали відомі мукачівські поетеса, художниця, член Національної Спілки письменників України, автор багатьохпоетичнихТетяна Рибар таписьменник, журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича, Віктор Дворниченко.


1 листопада 2018 року.
"ТАМАРА ДЖУГАН – ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ - 2018»"
 Вже три роки поспіль Тамара Павлівна Джуган, викладач української мови та літератури ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», бере активну участь в конкурсі «Панорама творчих уроків», оголошеному видавництвом «Шкільний світ».


30 жовтня 2018 року.
"ВІДКРИТИЙ УРОК З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ"
 29 жовтня в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбувся відкритий урок з предмету «Англійська мова», який провела з учнями 22 групи автослюсарів викладач Ірина Чорномаз. Тема уроку: «Харчування», мета – сприяння зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови, як засобу комунікації в сучасному світі.


26 жовтня 2018 року.
"ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА"
 26 жовтня 2018 року з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника в ліцеї відбувся брейн-ринг під керівництвом викладача Ковача Василя Михайловича на краще знання “Правил дорожнього руху” серед учнів 2-го курсу між командами “РЕГУЛЮВАЛЬНИК” і “СВІТЛОФОР”,у яких змагалися учні 21 групи трактористів і 22 групи автослюсарів.


25 жовтня 2018 року.
"Свято визволення і надії"
 Напередодні Дня визволення міста Мукачева, Закарпаття та України від німецько – фашистських загарбників, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» проведено тематичний виховний захід, який підготувала класний керівник Ковач Лідія Гаврилівна та учениця 14 групи електромонтерів Ригун Анастасія.


22 жовтня 2018 року.
"Заслужена нагорода керівника сучасного професійного (професійно-технічного) навчального закладу"
 Цими лагідними осінніми днями, а саме 19 жовтня 2018 року в м.Києві відбулося нагородження орденом «Єдність і Слава» та Почесною грамотою директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» В.В. Ковбаско.


14 жовтня 2018 року.
«Свято звитяги й українського лицарства»
14 жовтня в Україні вже вчетверте відзначають одразу три свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. У жовтні 2014 року президент України Петро Порошенко своїм указом запровадив День захисника України “з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та ініціативи громадськості”.


10 жовтня 2018 року.
"Оцінка якості надання освітніх послуг в ДПТНЗ ЦМПАЛ ім.М.Данканича»"
 «Професійно-технічна освіта – неординарна, специфічна, складна і водночас дивовижна галузь освітянської ниви» – говорить директор ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» В.В.Ковбаско.
  Цими лагідними, осінніми днями в навчальний заклад завітав депутат Верховної Ради М.І.Ланьо, який надав оцінку матеріально-технічної бази та якості освітніх послуг в ліцеї.


10 жовтня 2018 року.
"Адаптація учнів «МПАЛ ім. М. Данканича» є успішною!"
 Навчання учня у ПТНЗ – один з найважливіших періодів його життєдіяльності особистісного зростання та становлення. Учнівське життя починається з І курсу, тому успішна, ефективна, оптимальна адаптація першокурсників до життя і навчання в ліцеї – запорука подальшого розвитку кожного учня як людини, громадянина, майбутнього фахівця.


8 жовтня 2018 року.
"ЗАГАЛЬНОЛІЦЕЙНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ"
7 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» відбулися загальноліцейні батьківські збори. Їх метою було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, а також інформування їх про стан навчання і виховання учнів.Проведенню зборів передували конкурс композицій «Дари осені» та виставка кращих робіт членів гуртків технічної творчості.


5 жовтня 2018 року.
"ШАНУЙМО ВЧИТЕЛЯ СВОГО!"
5 жовтня, в переддень професійного свята працівників освіти, в конференц залі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» на святкову програму зібрались педагоги, майстри виробничого навчання, працівники та учні ліцею.Директор навчального закладу заслужений працівник освіти України Василь Васильович Ковбаско щиро привітав колектив з професійним святом, подякував за невтомну працю, наполегливість і високий професіоналізм, побажав подальших успіхів на освітянській ниві. Наказом директора усі працівники ліцею з нагоди свята заохочені грошовими преміями.


2 жовтня 2018 року.
"ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ"
2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів.


24 вересня 2018
"XXVII футбольний турнір імені Михайла Данканича"
21 вересня 2018 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» в черговий 27 раз проводився традиційний футбольний турнір на Кубок імені Михайла Данканича. Цей турнір започаткував великий педагог, колишній керівник навчального закладу Михайло Данканич.


14 вересня 2018
"ВІДБУЛИСЯ ДОВИБОРИ ОРГАНІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ"
13 вересня в ліцеї відбулись збори лідерів учнівських колективів. На зборах було представлено новообраних командирів навчальних груп перших курсів. Також було обрано двох заступників голови учнівської ради замість учнів, які в поточному році звершили навчання і одержали дипломи. Ними стали Світлана Янцо з 23 групи електромонтерів та Костянтин Бакулін з 21 групи трактористів.


12 вересня 2018
"МУКАЧІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДАНКАНИЧА – 64 РОКИ!"
12 вересня 2018 року Мукачівському професійному аграрному ліцею імені Михайла Данканича виповнилося 64 роки. Історія ліцею веде відлік з далекого 1954 року. Саме тоді, в селі Тур’я Реметана Перечинщині було створено училище механізації сільського господарства №8. Училище готувало кадри для роботи на цілинних землях.


3 вересня 2018
"У ДПТНЗ «МПАЛ ІМ. М. ДАНКАНИЧА» ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК"
3 вересня 2018 року на подвір’ї Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича, як і у більшості навчальних закладів, відбулись урочистості з нагоди початку нового 2018– 2019 навчального року. Під урочисту мелодію гімну України було піднято державний прапор України. Із словами привітання до педагогів, учнів та батьків звернувся директор ліцею, заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. Він привітав присутніх з Днем першого дзвоника та оголосив про початок навчального року.

30 червня 2018
"Людині важливо мати професію, яка її прогодує"
Цими літніми днями в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» панувала творча, хвилююча атмосфера.
Державну кваліфікаційну атестацію складали 169 випускників ліцею, які підтверджували знання, уміння, навички, набуті в навчальному закладі, щоб отримати диплом кваліфікованого робітника з професій:

29 червня 2018
"ЩАСТИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ!"
29 червня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» омріяні квитки у світ найпершої професії вручили 169 випускникам, які одержали дипломи кваліфікованого робітника за професіями.

27 червня 2018
"КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОЇ ДЕРЖАВИ"
28 червня 1996 року було прийнято Основний Закон України, який має найвищу юридичну силу та регулює найважливіші суспільні відносини. 27 червня 2018 року класний керівник Бобинець М.Т. провела виховну годину на тему: «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОЇ ДЕРЖАВИ».

22 червня 2018
"22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
77 років тому о четвертій ранку страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Страшною трагедією, болем і горем стало воно для українців. Наша батьківщина стала місцем важких кровопролитних боїв, великих втрат військових та мирного населення.

15 червня 2018
"Підводимо підсумки своєї діяльності"
14 червня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» проведено звіт директора В.В.Ковбаско, відповідно до графіку звітування керівників закладів П(ПТ)О, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 147 від 29.05.2018 р.

11 червня 2018
"На базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбувся І етап курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти"
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ – це цілеспрямоване безперервне вдосконалювання їх педагогічної і фахової майстерності, професійних знань, умінь та навичок. Цей процес самоосвіти педагога здійснюється протягом всієї його трудової діяльності та є необхідною умовою забезпечення належного рівня професійної підготовки в ПТНЗ.

02 червня 2018
"МУКАЧЕВО – МІСТО МАЙСТРІВ"
1 червня 2018 року в Мукачівському парку Перемоги в День захисту дітей відбувся профорієнтаційний фестиваль «Місто майстрів», який організували Закарпатська обласна служба зайнятості спільно з роботодавцями та закладами освіти м. Мукачева. Метою фестивалю стало дати можливість школярам і дітям спробувати себе у різних професіях, допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні.

21 травня 2018
"ЩО ТАКЕ ЄВРОСОЮЗ?"
18 травня 2018 року, напередодні свята Дня Європи, який з 2003 року відзначається в третю суботу травня відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась тематична лінійка «Що таке Євросоюз?».

18 травня 2018
"РОБІТНИЧА ПРОФЕСІЯ – КРОК ДО УСПІХУ"
17 травня 2018 року в м.Ужгороді на площі Народній команда ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.Михайла Данканича» на чолі з директором ліцею Ковбаско Василем Васильовичем взяла участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

11 травня 2018
"ШАНУЙТЕ МАТІР, БЕРЕГИНЮ РОДУ!"
День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Напередодні свята, 10 травня 2018 року, в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулась відкрита година спілкування на тему: «Шануйте матір, берегиню роду».

10 травня 2018
"ТВІЙ ПОДВИГ, СОЛДАТЕ, ПАМ’ЯТАЮТЬ НАЩАДКИ!"
8 травня 2018 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" відбувся урок пам’яті "Твій подвиг, солдате, пам’ятають нащадки!" з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Його підготували та провели класний керівник 33 групи автослюсарів Руслан Футуйма та гуртківці Світлана Янцо (13 група електромонтерів) та Василь Мигович (32 група трактористів).

26 квітня 2018
"Біль і тривоги Чорнобиля"
26 квітня 2018 року в ДПТНЗ "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича" відбулась лінійка, тема якої звучала "Біль і тривоги Чорнобиля". Тема лінійки була приурочена пам’яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС), яка сталася 32 роки тому 26.04.1986 р.

24 квітня 2018
"Радіаційна та хімічна безпека"
На виконання наказу Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації № 45 від 27.08.2018 р. «Про основні заходи цивільного захисту», з метою вдосконалення здатності учнів та педагогічного колективу грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров?я та життя у надзвичайних ситуацій.

24 квітня 2018
"Конкурс на кращого читача бібліотеки ліцею"
- «Чудова традиція святкування Дня книги народилась в Каталонії (Іспанія), де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким. Але, крім цього, 23 квітня – ще й знаковий день для світової літератури.

23 квітня 2018
"Рівень виховання патріотизму було відзначено грамотою та медаллю"
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» дбають не тільки про опанування професією. Дирекцією створено всі умови для всебічного гармонійного розвитку учнів, які можуть реалізувати свої таланти і здібності у спорті, художній і технічній творчості.

17 квітня 2018
"Видатні діячі української революції 1917-1921 р.р."
17 квітня 2018 року викладач історії Бобинець М.Т. з учнями 11 групи трактористів провела годину спілкування на тему: «Видатні діячі української революції 1917-1921 р.р.»

16 квітня 2018
"ЗАКАРПАТТЮ – ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"
140 педагогів і працівників та 370 учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля», провели толоку 14 квітня 2018 року. Метою толоки було забезпечення належних санітарно-гігієнічногостану території та будівель навчального закладу, благоустрій, озеленення ліцею та прибирання прилеглих до нього вулиць.

13 квітня 2018
"Нові можливості у випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» та учнів ПТНЗ області."
Нові можливості у випускників ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» та учнів ПТНЗ області. Цими весняними днями в ДПТНЗ МПАЛ ім.М.Данканича» завітали гості з Англії ШаронКрос, ЙонутДжинга та супервайзер з організації виробничої практики учнів за кордоном – Анастасія Белова.

3 квітня 2018
"ПТАХИ НАМ НА КРИЛАХ ВЕСНУ ПРИНЕСЛИ"
1 квітня, у світі відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Відзначили це свято і в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича». Учні екологічного гуртка «В гармонії з природою» під керівництвом керівника гуртка Михайла Лендєла провели тематичну лінійку «Птахи нам на крилах весну принесли».

30 березня 2018
"IV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"
28 березня 2018 року команда ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» в рамках ІІІ-го етапу IV обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» презентувала на площі Народній в м. Ужгороді своє „Великоднє дерево”, прикрашене писанками, розгорнула об’ємну композицію на Великодню тематику та представила великодні рушники. Учень 11 групи трактористів Анатолій Меденці яскравим виконанням музичних творів на саксофоні створював святкову атмосферу.

29 березня 2018
"Величне свято Воскресіння Христового"
28 березня викладачі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» Оксана Саморига та Неля Далекорей провели тематичну лінійку «Величне свято Воскресіння Христового». Метою лінійки було розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, ознайомити із символікою знаків на писанках, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

23 березня 2018
«ДОБРОГО ДНЯ, МОЄ МАЙБУТНЄ!»
22 березня з педагогами та учнями ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» зустрівся представник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, учасник АТО підполковник Андрій Рисюк.

22 березня 2018
Атестація педагогів в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича»
22 березня 2018року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулося засідання атестаційної комісії, на якому підведено підсумки атестації педагогічних працівників ліцею у 2017-2018н.р.

21 березня 2018
Нестандартний урок
21 березня 2018 року в ліцеї викладачем професійно – теоретичної підготовки Русланом Володимировичем Футуймою в 33 групі автослюсарів з предмету «Будова і експлуатація вантажного автомобіля» проведено відкритий урок на тему: «Несправності та технічне обслуговування джерел електричного струму».

21 березня 2018
ЕРІК ГОДАС - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУ
З 12 по 16 березня 2018 року в смт Ясіня, Закарпатської області на горі Драгобрат відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту для спортсменів з обмеженими можливостями. В слаломі-гіганті, в якому взяли участь 26 спортсменів з вадами слуху з 8-ми областей України, в особистому заліку переміг учень ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» Ерік Годас. Він удостоєний золотої медалі та нагороджений Дипломом українського центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

20 березня 2018
«Я ВИБИРАЛА ДОЛЮ СОБI САМА…»
20 березня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» класним керівником 13 групи електромонтерів Олександрою Савчин проведено виховний захід на тему: «Я вибирала долю собі сама…» з нагоди 88-ї річниці від дня народження Ліни Василівни Костенко.

20 березня 2018
У пошуках нових можливостей
У пошуках нових можливостей, життєвих та професійних планів учнів ІІІ курсів в групах 32 та 33, методистом ліцею Стрижак М.І. та практичним психологом Савчин Л.Б. проведено анонімне анкетування.

19 березня 2018
Як уберегтися від хімічної небезпеки
16 березня 2018 року начальником штабу цивільної оборони В.І.Діхтяр проведено тематичну лінійку по захисту населення від хімічної небезпеки. Виступаючим наголошено, що на сучасному етапі розвитку суспільства все гостріше стає проблема захисту життя і здоров’я людини від небезпечних факторів техногенних аварій і катастроф.

17 березня 2018
ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!» В ЛІЦЕЇ
З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення великодніх атрибутів, розвитку творчих здібностей учнів та визначення кращих учнівських робіт для представлення на ІІІ етапі IV-го обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», 15-16 березня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся конкурс на кращі Великодню писанку, пасхальну композицію та серветку-рушник, виготовлені власними руками учасників.

16 березня 2018
79 РОКІВ КАРПАТСЬКІЙ УКРАЇНІ
«Карпатська Україна 1938-1939 років - доленосна подія в житті всього українського народу. Невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в історії українського державотворення. Навіть короткотривале існування цієї держави стало символом національних прагнень всього українського народу», - зазначив на початку виховного заходу в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» 15 березня заступник директора ліцею з виховної роботи Олександр Кумечко.

12 березня 2018
СВЯТО ВЕСНИ ТА КРАСИ В ЛІЦЕЇ
Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, кохання, красу та ніжність. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» також приєдналися до відзначення цього свята

01 березня 2018
«СТОЯЛА Я І СЛУХАЛА ВЕСНУ…»
28 лютого 2018 року, напередодні Всесвітнього дня письменника та з нагоди 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулись літературні читання за творами видатної української письменниці. У вступному слові заступник директора з виховної роботи Кумечко О.О., зазначив, що Леся Українка була і письменницею, і поетесою, і перекладачкою, і культурною діячкою, і фольклористкою. Вона живе й сьогодні з нами своїми поетичними сторінками.

26 лютого 2018
Перша путівка в доросле життя
Цими лютневими днями складали державну кваліфікаційну атестацію учні 208 та 209 груп з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування ДПТНЗ «МПАЛ ім.м.Данканича».

22 лютого 2018
В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відзначили Міжнародний день рідної мови
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

20 лютого 2018
Патріотичне виховання учнівської молоді в ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича"
20 лютого 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» класний керівник Савчин Олександра Олександрівна провела лінійку-реквієм на тему: «Герої Небесної Сотні», метою якої було вшанування пам’яті героїв Майдану, виховання в учнів почуття патріотизму, любові до Батьківщини.

19 лютого 2018
«Олімпійські ігри – це ж неземні змагання»
Тренер переможця зимової олімпіади-2018 у Пхьончхані (Південна Корея) Олександра Абраменко – Енвер Аблаєв , випускник ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».

16 лютого 2018
В ЛІЦЕЇ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
15 лютого в Україні щороку відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено згідно Указу Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004. Саме цій події і була присвячена тематична лінійка, яку підготували та провели класний керівник 33 групи автослюсарів Руслан Футуйма та член учнівської ради ліцею Іван Мигович.

12 лютого 2018
СПОРТИВНІ ФІЛАТЕЛІСТИЧНІ РАРИТЕТИ В ЛІЦЕЇ
12 лютого 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулась четверта за останні два роки зустріч педагогів та учнів з учасником виставки, відомим громадським діячем України Олександром Канівцем.

01 лютого 2018
Літературна зустріч з письменником - фольклористом І.В. Хлантою
31 січня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулася літературна зустріч педагогів та учнів з відомим літератором, кандидатом філологічних наук, доктором мистецтвознавства, заслуженим діячем мистецтв України Іваном Васильовичем Хлантою.

29 січня 2018
100 РОКІВ БОЮ ПІД КРУТАМИ
29 січня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича» відбувся виховний захід на тему: «Сповідь розстріляних душ», присвячений 100-річчю з дня бою під Крутами.

25 січня 2018
Брейн-ринг з предмету «Основи правознавства»
25 січня 2018 року викладач історії та правознавства Бобинець М.Т. провела брейн-ринг з предмету «Основи правових знань».

22 січня 2018
ЄДИНА СОБОРНА ТА НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА
22 січня 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» класний керівник Марія Томашівна Бобинець провела відкриту годину спілкування на тему: «Єдина соборна та незалежна Україна», присвячену 99 річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

18 січня 2018
Конкурс профмайстерності з професії водій автотранспортних засобів
З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення професійних знань серед учнів випускних груп 18 січня проходив конкурс професійної майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С».

10 січня 2018
Активна робота педагогів під час зимових свят
З метою підвищення фахового рівня педагогічних кадрів під час зимових канікул в ліцеї з 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року педагогічні працівники працювали активно в різних напрямках.

03 січня 2018
Підсумки роботи методичної ради
03 січня 2018 року було проведено засідання методичної ради, на якому було розглянуто підсумки роботи МР за І семестр 2017/2018 н.р. Голови методичних комісій прозвітувались за пророблену роботу в І семестрі.

29 грудня 2017
СЯЙВО НОВОРІЧНОЇ ТА РІЗДВЯНОЇ ЯЛИНКИ
Кожен рік учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» чекають найдобрішого та найчарівнішого свята – Нового року. Колективи навчальних груп, органи учнівського самоврядування, гуртківці перебувають у стані пошуку креативних, приємних новорічних сюрпризів, подарунків і побажань.

28 грудня 2017
ЯК СВЯТКУЮТЬ НОВИЙ РІК В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ?
Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, яке об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів світу існували й існують свої власні традиції зустрічі Нового року, своя святкова атрибутика, свої дати для проведення цього свята. Люди чекають від цього свята чудес, нових успіхів, щастя й зустрічають його відповідно до традицій свого народу. У різних країнах звичаї святкування Нового року дуже різні.

27 грудня 2017
Педагогічна майстерність молодого педагога
27 грудня 2017 року на підсумковому засіданні Школи молодого педагога викладачі поділилися своїми напрацюваннями, новими підходами у стосунках викладача та учня.

22 грудня 2017
Мистецтво крізь віки
21 грудня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» керівник гуртка «Я - патріот» Далекорей Н. І. та класний керівник 32 групи трактористів Саморига О. В. провели майстер-клас на тему: «Мистецтво крізь віки».

21 грудня 2017
В гармонії з природою
Наступила зима. Землю вкрив чудовий та пухкий сніг. Учням – радість, а от пташкам та білочкам – це додаткові труднощі, щоб знайти собі їжу.

20 грудня 2017
Он-лайн зустріч колег
20 січня 2017 року на засіданні методичної секції працівників професій торгівлі та ресторанного обслуговування (офіціант, бармен) за темою: «Шляхи підвищення конкурентоздатності робітників для сфери ресторанного господарства» майстер в/н П’ятак М.Ф. розкрила питання – використання проблемних ситуацій на уроках виробничого навчання з професії офіціант, бармен в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».

19 грудня 2017
ОЙ ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ
Першим з плеяди зимових свят і одним із найулюбленіших у дорослих та, особливо в дітей, є День Святого Миколая Чудотворця. 19 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулась святкова літературно-музична композиція «Іде Святий Миколай».

15 грудня 2017
ДОДЕРЖУВАТИСЬ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС КАНІКУЛ
Відомо, що у зимовий період загрозу для людей становлять такі чинники, як отруєння чадним газом, ожеледиця, водойми, вкриті кригою, падіння бурульок, небезпека виникнення пожеж внаслідок інтенсивного використання обігрівальних приладів, піротехнічних засобів тощо.

14 грудня 2017
ВОНИ ПЕРШИМИ РИНУЛИСЬ В БІЙ З РАДІАЦІЄЮ
14 грудня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулась тематична лінійка, присвячена дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС, яку підготували класний керівник 11 групи трактористів Далекорей Неля Іванівна та учні Дубнич Тарас і Бадзо Іван.

11 грудня 2017
Самопрезентація педагогічної діяльності викладачів суспільно-гуманітарної підготовки
З 4 по 8 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича», згідно плану роботи, було проведено тиждень методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін.

8 грудня 2017
СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
В системі організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи ліцею важливе місце посідає участь учнів у спортивних змаганнях міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів. Саме в них учні мають можливість продемонструвати високий рівень своїх спортивних навичок та умінь. Особливо плідними та успішними для учнів навчального складу стали змагання, проведені в листопаді – на початку грудня поточного року.

8 грудня 2017
Всеукраїнський тиждень права в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
В рамках Всеукраїнського тижня права в ліцеї було проведено наступні заходи.

7 грудня 2017
В ЛІЦЕЇ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
4 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України педагоги та учні ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відвідали Музей бойової слави 128-ї Закарпатської окремої гірсько-піхотної бригади (огпбр).

6 грудня 2017
Інновації стають ближчими
«Інноваційні процеси на підприємствах Закарпаття» - тема науково-практичної конференції, яка відбулася 5 грудня в Мукачівському професійному аграрному ліцеї . Метою конференції є залучення учнів до дослідницької та науково-практичної діяльності. Практичними матеріалами для підготовки конференції стали проведені екскурсії на підприємства: «ЗакарпатЄвроТранс», ТзОВ «Каридія» та завод «Флекстронікс».

5 грудня 2017
Співпраця з роботодавцями – це основний пріоритет ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
4 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулася зустріч адміністрації ліцею з роботодавцями-замовниками кадрів нещодавно ліцензованої професії слюсар з ремонту рухомого складу, монтер колії.

4 грудня 2017
Тиждень методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки
Хорошою традицією в нашому ліцеї є проведення тижня МК. Не виключенням є цей навчальний рік. З 27 листопада по 1 грудня 2017 р. проводився тиждень МК викладачів природничо-математичної підготовки.

1 грудня 2017
ВІЛ/СНІД – ЗАГРОЗА ІСНУВАННЮ ЛЮДСТВА
Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

1 грудня 2017
Предметні тижні в ПТНЗ – запорука підвищення фахової майстерності учнів та педагогів
З метою підвищення рівня підготовки виробничих кадрів з 27 листопада по 1 грудня 2017 р. в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проводився тиждень професійної майстерності методичної комісії агропромислового комплексу.

29 листопада 2017
Навчальні екскурсії для учнів ліцею
На цьому тижні учні ліцею різних груп відвідали 3 екскурсії на такі підприємства: ТзОВ «ЗакарпатЄвроТранс», ТзОВ «Каридія» та завод «Флекстронікс».

27 листопада 2017
В ліцеї запалили свічки та вшанували пам'ять жертв голодоморів
Пам’ять – не скінченна книга, в якій записано усе - і життя людини, і життя країни. І сьогодні, через 85 років, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю.

22 листопада 2017
Зустріч учнів з представником СТОВ «Агро-Лучки»
22 листопада 2017 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського районного центру зайнятості Вікторія Тарахонич та менеджер з персоналу СТОВ «Агро-Лучки» Ольга Сало презентували підприємство сільськогосподарської галузі району в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».

21 листопада 2017
День Гідності та Свободи
У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. В ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» з метою вшанування подвигу захисників незалежності України проведено виховний захід на тему: «Революція гідності. Перебіг історії».

17 листопада 2017
Відкритий урок з предмету «Трактори»
17.11.2017 року, викладачем спецдисциплін В.Ю. Райчинець, який підлягає атестації в цьому навчальному році, в 11 групі трактористів проведено відкритий урок з предмету «Трактори» на тему «Система мащення».

16 листопада 2017
Мішень цигарки – молодь всього світу
16 листопада 2017 року весь прогресивний світ відзначав різноманітними заходами Міжнародний день відмови від паління. В ДПТНЗ «Мукачівський аграрний ліцей імені Михайла Данканича» була проведена година спілкування на тему: «Мішень цигарки – молодь всього світу».

15 листопада 2017
Зустріч з мукачівськими літераторами
15 листопада 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови. Зустріч з письменниками рідного краю підготувала та провела бібліотекар Голомб В.М. До ліцею були запрошені Тетяна Рибар, Валентина Попелюшка, а також Оксана Коваленко - керівник бард-групи «Аквамарин».

9 листопада 2017
Перебування австрійської делегації в ліцеї
9 листопада 2017 року ДПТНЗ «Мукачівський професійний ліцей ім.М.Данканича» відвідала делегація міста Філлах, Австрія у складі 6 осіб.

9 листопада 2017
О яка чудова українська мова!
З нагоди свята української писемності та мови в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення культури мовлення учнів та виховання любові і шанобливого ставлення до рідної української мови.

6 листопада 2017
Моя професія – моя гордість
Згідно плану МК педагогічних працівників з професії слюсар з ремонту автомобіля, рихтувальник кузовів, водій автотранспортних засобів, з 31 жовтня по 3 листопада в ліцеї відбувся тиждень спеціальності автослюсаря.

31 жовтня 2017
Відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
З метою пошуку та підтримки розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, з 05.10 по 30.10.2017 р. в ліцеї проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

30 жовтня 2017
День автомобіліста і дорожника - наше професійне свято
29 жовтня 2017 року в Україні своє професійне свято відзначали працівники автомобільного транспорту. В Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича ранок 30 жовтня 2017 року розпочався проведенням тематичної лінійки, присвяченій Дню автомобіліста і дорожника.

24 жовтня 2017
ООН: ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
24 жовтня світова громадськість відзначає День Організації Об’єднаних Націй (ООН), адже саме цього дня 72 роки тому, у 1945 році, набрав чинності Статут ООН, який починається з легендарної фрази «Ми, народи Об’єднаних Націй, сповнені рішучості позбавити прийдешні покоління нещасть війни, яка двічі в нашому житті принесла людству невимовне горе, і знову утвердити віру в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості…».

12 жовтня 2017
Свято звитяги, доблесті і честі
14 жовтня Україна відзначає День захисника України та День українського козацтва. Наша держава з початку свого існування змушена була боротися із тими, хто зазіхав на її територію та незалежність. Починаючи з Київської Русі і аж до сьогодні, українцям доводиться зі зброєю в руках відстоювати свою землю.

11 жовтня 2017
ЗУСТРІЧ З ОФІЦЕРАМИ МУКАЧІВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ
У відповідності до плану виховної роботи на навчальний рік, 11 жовтня 2017 року в ліцеї відбулася зустріч педагогів та учнів 1-го та 3-го курсів зі старшим інспектором ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції Мариною Ільтьо та дільничним офіцером поліції Михайлом Балогом.

9 жовтня 2017
Батьківські збори в ліцеї
З метою тісної співпраці педагогічного колективу ліцею з батьками, інформування їх про стан навчання і виховання учнів, залучення батьків до вирішення проблем навчально-виховного процесу, 8 жовтня 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» було проведено загальноліцейні батьківські збори.

6 жовтня 2017
Задля попередження надзвичайних подій
6 жовтня 2017 р. начальником штабу цивільної оборони В.І.Діхтяр організовано тематичну лінійку.

5 жовтня 2017
Адаптація учнів першокурсників до умов навчання в ліцеї
З метою виявлення особливостей адаптації учнів-першокурсників методистом ліцею М.І. Стрижак та психологом Л.Б. Савчин було здійснено вивчення адаптаційних процесів учнів 1-го курсу (гр.11 тр., 12 а/с, 13 ел.).

4 жовтня 2017
ЗУСТРІЧ З ОЛЕКСАНДРОМ КАНІВЦЕМ – ПРИЗЕРОМ XV НАЦІОНАЛЬНОЇ ФІЛАТЕЛІСТИЧНОЇ ВИСТАВКИ «УКРФІЛЕКСП 2017»
2-3 жовтня 2017 року ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відвідав відомий громадський діяч, призер XV Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2017» з міжнародною участю киянин Олександр Канівець

29 вересня 2017
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!
29 вересня, в переддень професійного свята працівників освіти, на подвір`ї ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» на святкову програму зібрались усі.

29 вересня 2017
ШАНУЙМО СТАРІСТЬ
1 жовтня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку.

22 вересня 2017
Ми молимось за мир!
22 вересня 2017 року класний керівник 34 групи автослюсарів Джуган Т.П., провела відкриту виховну годину на тему: «Ми молимось за мир!».

21 вересня 2017
Планування роботи
Саме із планування, в цьому навчальному році розпочато роботу методичного кабінету, де охоплено всі ділянки методичної роботи ліцею.

15 вересня 2017
Визначено переможців XXVI футбольного турніру на кубок М.Данканича
15 вересня 2017 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» у двадцять шостий раз проводився традиційний футбольний турнір-меморіал на Кубок імені Михайла Данканича.

14 вересня 2017
Засідання учнівської ради
14 вересня в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулись збори лідерів учнівських колективів.

13 вересня 2017
Збори учнів, які проживають у гуртожитку
12 вресня2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися збори учнів, які проживають в гуртожитку.

12 вересня 2017
Мій ліцей – моя гордість!
12 вересня учні та педагогічний колектив ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” відсвяткували 63-й день народження навчального закладу.

07 вересня 2017
Засідання методичної ради
7 вересня 2017р. в ДПТНЗ МПАЛ ім.Данканича відбулося засідання методичної ради, на якому обговорено і затверджено план роботи на 2017-2018н.р.

01 вересня 2017
День знань в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
Урочистим і хвилюючим був ранок 1 вересня 2017 року в Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. М. Данканича.

30 червня 2017
Кличе юність у трудове життя!
30 червня у святковій атмосфері, з гарним настроєм та позитивними емоціями 144 випускники ліцею отримали дипломи кваліфікованого робітника.

29 червня 2017
Підводимо підсумки своєї педагогічної діяльності
29 червня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відбулося підсумкове засідання педагогічної ради.

27 червня 2017
Долаємо останній щабель професійно-технічної підготовки
З метою визначення рівня професійної підготовленості учнів, визначення рівня їх кваліфікації та на виконання навчальних планів і програм проведено ДКА.

27 червня 2017
День Конституції України
Напередодні свята в ліцеї було проведено круглий стіл на тему: «Основний Закон нашої країни».

22 червня 2017
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся мітинг педагогів та учнів ліцею.

20 червня 2017
Підсумки діяльності директора за звітній період
20 червня в приміщенні конференц-залу панувала творча атмосфера, адже проходило звітування директора В.В. Ковбаско.

13 червня 2017
«Вчитися у будь-якому місці й у будь-який час»
13 червня 2017 року в ліцеї пройшли навчальні тренінги з оволодіння сучасними педагогічними технологіями з використанням Інтернет-ресурсів.

08 червня 2017
Запрошуємо до професії
Уже традиційним у літню пору стало свято профорієнтаційного спрямування «День відкритих дверей».

01 червня 2017
В ліцеї відзначили Міжнародний день захисту дітей
До Міжнародного дня захисту дітей члени учнівської ради підготували тематичну лінійку.

31 травня 2017
День цивільного захисту в ліцеї
31 травня в ліцеї було проведено День цивільного захисту.

30 травня 2017
31 травня – Всесвітній день без тютюну
Напередодні Всесвітнього дня без тютюну в ліцеї було проведено тематичну лінійку.

26 травня 2017
Мукачево – перлина Закарпаття
26 травня вихованці комп’ютерного гуртка запросили до перегляду розробленого ними відеоролика «Мукачево – перлина Закарпаття».

25 травня 2017
Ярмарок кар’єри
25 травня 2017 р. в Мукачівському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок кар’єри.

24 травня 2017
ДПА в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»
Цими весняними днями випускники ліцею складають державну підсумкову атестацію із загальноосвітніх предметів.

23 травня 2017
Стоп шкідливим звичкам!
23 травня відбулась лекція на тему: «Про шкідливі звички: негативний вплив на організм людини тютюну, наркотиків, алкоголю».

19 травня 2017
День Європи в Україні
В переддень свята в ліцеї проведено усний журнал на тему: «Європейський Союз – новий старт для України».

18 травня 2017
Нема без кореня рослини, а людей – без Батьківщини
18 травня 2017 року, в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбувся виховний захід присвячений Дню вишиванки.

18 травня 2017
В ліцеї відзначали день Європи
18 травня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» викладач Бобинець Марія Томашівна провела тематичну лінійку на тему «Що таке Європейський Союз?».

12 травня 2017
Мати - берегиня роду
12 травня 2017 року класний керівник Гуледза Руслана Іванівна провела відкриту виховну годину на тему: «Мати – берегиня роду».

11 травня 2017
В ліцеї проведено міні-марафон
11 травня 2017 року в ліцеї відбувся легкоатлетичний крос «Міні-марафон на 1000 м».

5 травня 2017
«День пам’яті і примирення»
5 травня 2017 року у ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено відкриту виховну годину на тему: «День пам’яті і примирення».

4 травня 2017
Екскурсія до Музею бойової слави
4 травня 2017 року для учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» було організовано екскурсію до Музею бойової слави 128-ї Закарпатської гірсько-піхотної бригади.

26 квітня 2017
Чорнобильська трагедія – біль України
26 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» проведено тематичну лінійку «Чорнобильська трагедія – біль України».

20 квітня 2017
День землі
Напередодні Дня землі, 20 квітня 2017 року, в ліцеї була проведена тематична лінійка.

13 квітня 2017
Екологія і ми
13 квітня 2017 року в ліцеї був проведений брейн – ринг освітнього характеру «Екологія і ми».

13 квітня 2017
Таїнство Великоднього тижня
Напередодні свята Воскресіння Христового класний керівник Саморига О.В. разом із учнями 22 групи трактористів провела тематичну лінійку на тему: «Таїнство Великоднього тижня»

7 квітня 2017
Фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»
6-7 квітня 2017 року команда педагогів та учнів ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» взяла участь в проведенні в місті Ужгороді Третього обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

7 квітня 2017
Атестаційна експертиза
З 3 по 7 квітня в ліцеї здійснювалась атестаційна експертиза освітньої діяльності з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів.

3 квітня 2017
За чисте довкілля
31 березня та 1 квітня учні та педагоги ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» долучилися до благоустрою території навчального закладу та прилеглих до нього вулиць.

29 березня 2017
Стартував Третій обласний фестиваль – конкурс «Воскресни, писанко!»
29 березня цього року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбувся другий етап Третього обласного фестивалю – конкурсу «Воскресни, писанко!».

28 березня 2017
Захиститися від зловмисників і кіберзлочинів
28 березня на запрошення дирекції до ліцею завітав працівник ювенальної превенції сектору превенцій Мукачівського міського відділу національної поліції Кляп І.В..

23 березня 2017
Підбиваємо підсумки вивчення діяльності педагогів
23 березня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» пройшло підсумкове засідання атестаційної комісії.

22 березня 2017
Зустріч ветеранів ліцею з активом Мукачівської районної ветеранської організації
22 березня 2017 року відбулася зустріч ветеранів навчального закладу з членами президії організації ветеранів Мукачівського району.

21 березня 2017
Всесвітній день поезії
21 березня в читальному залі бібліотеки ліцею відбувся конкурс декламаторського мистецтва присвячений Всесвітньому дню поезії.

17 березня 2017
100 років подіям Української революції 1917–1921 років
17 березня 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» проведено усний журнал на тему «100 років подіям Української революції 1917–1921 років».

16 березня 2017
Моя Карпатська Україна
16 березня 2017 р. у ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» відбулась тематична лінійка з нагоди 78-річниці проголошення Карпатської України.

10 березня 2017
Тарас Шевченко - явище велике й вічне
Тарас Шевченко... Чи не найвидатніший за народністю поет нашої планети, а для України він ще й Пророк, Месія, Рятівник нації.

10 березня 2017
Успіхи науки - діло часу і сміливості розуму
10 березня 2017 року викладач фізики Ковач Л.Г. провела усний журнал «Нові відкриття у галузі фізики».

9 березня 2017
Широко простягає хімія руки свої у справи людські...
9 березня 2017 року викладач хімії Лендел М.Й. провів позаурочний захід «Хімія і кава».

7 березня 2017
Свято для жінок, працівниць ліцею
7 березня у концертному залі ліцею відбулася святкова програма на тему: «Найкращі, милі й дорогі».

7 березня 2017
Рушійна сила математичної творчості — не міркування, а уява
7 березня викладач математики Синяк М.М. провела математичну вікторину з учнями 1-2 курсів.

6 березня 2017
Творчий педагог – творчий учень
З 6 по 10 березня 2017 року в ліцеї проходить тиждень педагогічної майстерності викладачів методичної комісії природничо-математичної підготовки.

3 березня 2017
«Переломний момент: війна за демократію в Україні»
3 березня організовано колективний перегляд учнями документального фільму «Переломний момент: війна за демократію в Україні».

28 лютого 2017
Молоді педагоги удосконалюють свою майстерність
28.02.2017 року відбулося чергове засідання Школи молодого педагога.

28 лютого 2017
Засідання учнівської ради
28 лютого на своє чергове засідання зібрались члени учнівської ради ліцею.

27 лютого 2017
Читацька конференція «Хотіла б я піснею стати…»
27 лютого 2017 року в приміщенні читального залу бібліотеки ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулась читацька конференція «Хотіла б я піснею стати…» за творами Лесі Українки.

27 лютого 2017
В добру путь, випускники!
27 лютого 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення 60-ти випускникам ліцею дипломів кваліфікованого робітника.

24 лютого 2017
Предметні тижні стартували
З 20 по 24 лютого 2017 року було проведено тиждень суспільно- гуманітарних дисциплін.

20 лютого 2017
Пам’яті «Небесної Сотні»
20 лютого 2017 року в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» викладачами Далекрей Н.І. та Бобинець М.Т. була проведена година спілкування на тему: Герої «Небесної Сотні».

17 лютого 2017
Конкурси фахової майстерності серед учнів
З 13 по 20 лютого в ліцеї проводиться І етап конкурсів фахової майстерності серед учнів за усіма напрямками підготовки.

16 лютого 2017
28 років без Афгану
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав..

15 лютого 2017
Активна творча діяльність учнів під час проведення олімпіад із спецпредметів
В ліцеї розпочався І етап олімпіад зі спеціальних дисциплін.

15 лютого 2017
Кращий з професії
15.02.2017 р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Кращий з професії» серед учнів спеціальності електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

14 лютого 2017
День святого Валентина в ліцеї
Відзначали День святого Валентина і в ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича».

9 лютого 2017
Сучасний урок – не традиційний урок
9 лютого відбувся відкритий урок з української мови на тему: «Синонімічне багатство мови. Лексична сполучуваність. Складні випадки слововживань», який провела молодий викладач Мучичка Г.А.

9 лютого 2017
Зустріч з офіцерами військкомату
9 лютого в ліцей завітали Мукачівський військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв та начальник відділу військкомату майор Ігор Година.

8 лютого 2017
Засідання МК з професії тракторист-машиніст
8 лютого зібралися члени МК з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорії «С»).

7 лютого 2017
Змагання з шашок
7 лютого 2017 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» було проведено змагання з шашок.

6 лютого 2017
Юнаки ліцею готуються до служби у Збройних Силах України
143 учні 2000-го року народження з 1 по 7 лютого проходять медичну комісію на призовній дільниці Мукачівського ОМВК.

30 січня 2017
«Пам’яті тридцяти»
29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут.

20 січня 2017
Екскурсія
20 січня 2017 року учні та педпрацівники нашого навчального закладу відвідали Мукачівський психоневрологічний інтернат.

20 січня 2017
День Соборності України
20 січня 2017 року в ДТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» було проведено відкриту виховну годину за темою: «День Соборності України».

18 січня 2017
Засідання учнівської ради
18 січня в ДПТНЗ «МПАЛ імені М. Данканича» відбулось засідання учнівської ради.

18 січня 2017
Година українознавства «Хрещення Господнє»
17 січня 2017 року вихователем гуртожитку Халіловою В.В. було проведено годину народознавства на тему: «Водохреща». .

17 січня 2017
В гармонії з природою
Традиційно кожного року члени екологічного гуртка “В гармонії з природою” на практичних заняттях виготовляють годівнички для зимуючих птахів.

11 січня 2017
Кваліфікаційне випробування педагога – творчий звіт
11 січня 2017 року відбувся творчий звіт педагогів навчального закладу, які підлягають атестації в березні 2017 року.

10 січня 2017
Сходами педагогічної майстерності
Адміністрація ліцею за сприяння атестаційної комісії прагне перетворити процес атестації на творчу співпрацю з кожним педагогом.

5 січня 2017
Засідання навчально-методичної ради
ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
5 січня 2017 року проведено засідання навчально-методичної ради ліцею, де обговорювалися актуальні питання проведення олімпіад із спецдисциплін та конкурсів фахової майстерності серед учнів ліцею.

4 січня 2017
Результати методичної роботи молодих педагогів –
творча активність, зростання авторитету
04.01.2017 р. відбулося спільне засідання дирекції ліцею, голів методичних комісій та Школи молодого педагога.

28 грудня 2016
В ліцеї відбулось свято Новорічної ялинки
27 грудня 2016 року в ліцеї відбулось свято Новорічної ялинки. Цьому дню передувало багато цікавих заходів.

20 грудня 2016
День Святого Миколая у ліцеї
У понеділок, 19 грудня 2016 року, в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося свято Миколая Чудотворця.

19 грудня 2016
Твори добро, бо ти людина
Людина – творець добра. Найвища наука життя – це мудрість, а найвища мудрість – бути добрим.

6 грудня 2016
В ліцеї відзначили свято української армії
6 грудня в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» відзначили День Збройних Сил України.

5 грудня 2016
Люди з обмеженими можливостями серед нас
В Міжнародний день інвалідів в ДПТНЗ МПАЛ імені М.Данканича було проведено годину спілкування на тему: «Люди з обмеженими можливостями серед нас».

2 грудня 2016
«Червона стрічка» - символ антиСНІДсківського руху
З метою пропагування серед підлітків здорового способу життя, формування усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ, 2 грудня 2016 року в ліцеї проведено усний журнал.

28 листопада 2016
В ліцеї вшановували жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932-1933 років все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років.

25 листопада 2016
Якісна реакція на сульфат-йон
25 листопада 2016 року викладачем хімії Лендєл М.Й. проведено відкритий урок в 13 групі електриків на тему: «Якісна реакція на сульфат-йон. Значення сульфатної кислоти і сульфати в народному господарстві».

21 листопада 2016
«Що означає бути патріотом?»
З чого починається Батьківщина для нас? Що означає бути патріотом? Над такими питаннями замислювалися учні ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» під час години спілкування, яку проводила 21.11.2016 р. викладач Саморига О.В.

14 листопада 2016
Експозиція «Україна – козацька держава»
14 листопада 2016 року до ліцею в черговий раз завітав відомий український громадський діяч Олександр Володимирович Канівець.

11 листопада 2016
День святого Мартина в Мукачеві
Вихователь гуртожитку ДПТНЗ «МПАЛ імені Михайла Данканича» Халілова Віталія Василівна разом зі своїми вихованцями також долучилися до цього дійства.

10 листопада 2016
Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку
10 листопада 2016 р. учні ліцею на відкритому занятті гуртка «Комп’ютерний дизайн» відзначали Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.

10 листопада 2016
День української писемності та мови
З нагоди свята української мови і писемності в ДПТНЗ МПАЛ імені Михайла Данканича було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення культури мовлення учнів та виховання любові і шанобливого ставлення до рідної української мови.

9 листопада 2016
Зустріч із поетесою
9 листопада 2016 року в День української писемності та мови Маргарета Василівна Меденці завітала до Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича.

8 листопада 2016
Готуючись до атестації професії
Директор НМЦ ПТО в Закарпатській області Слюсарєва О.В., методист НМЦ ПТО Савченко Т.Л. провели інструктивно-методичну нараду з дирекцією ліцею та членами методичної комісії з професії слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник, водій.

8 листопада 2016
Активна, творча робота на уроці англійської мови
Відкритий урок з англійської мови «Традиційна українська кухня» провела 8 листопада 2016 року в 12 групі автослюсарів викладач Саморига О.В..

2 листопада 2016
Професійне самовдосконалення викладача та рівень професійної спрямованості учнів
2 листопада в ліцеї проведено відкритий урок-семінар з інформатики у 25 групі електромонтерів викладачем Мушніковим О.В. на тему: «Побудова діаграм».

1 листопада 2016
В ліцеї запалили свічки пам’яті
В Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені М.Данканича в перший день листопада вшанували пам'ять тих, кого вже нема серед нас.

27 жовтня 2016
Відповідаючи – навчаємося
27.10.2016 р. учні та викладачі за ініціативи директора ліцею В.Ковбаско відвідали Закарпатський театр драми та комедії, виставу Івана Франка «Украдене щастя».

26 жовтня 2016
День визволення міста Мукачева
Цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті як День визволення від фашистської окупації.

25 жовтня 2016
Засідання МК педпрацівників з професії тракторист
25.10.2016 року проведено чергове засідання методичної комісії педпрацівників з професії тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії «С».

24 жовтня 2016
І-ий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
Стартував І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із загальноосвітньої дисципліни «Українська мова та література».

23 жовтня 2016
Кожна зустріч батьків з педагогами начального закладу – це хвилюючий процес
16 та 23 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім..М.Данканича» проведено загальноліцейні батьківські збори.

20 жовтня 2016
Інноваційні форми і методи роботи на уроках української мови і літератури
20.10.2016р. відбувся вебінар на тему: «Інноваційні форми і методи роботи на уроках української мови і літератури як один із факторів успішного навчання».

17 жовтня 2016
Свято мужності, відваги і любові до рідної землі
14 жовтня в Україні відзначали День захисника України та День українського козацтва.

30 вересня 2016
В ліцеї святкували День учителя
Напередодні Дня працівників освіти у фойє адмінкорпусу учні організували виставку композицій з овочів, фруктів та природних матеріалів.

29 вересня 2016
Актуальні питання організації навчальної роботи в ПТНЗ
29 вересня 2016 року на базі ліцею відбулося засідання методичної секції заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ.

23 вересня 2016
Ювілейний ХХV футбольний турнір на кубок М.Данканича
23 вересня 2016 року на стадіоні «Локомотив» у м. Мукачеві відбувся ювілейний ХХV традиційний турнір з футболу на Кубок ім. Михайла Данканича.

16 вересня 2016
Зустріч з активістами військово-патріотичної гри «Джура»
16 вересня відбулася зустріч учнів ліцею з учасниками-активістами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15 вересня 2016
Засідання учнівської ради
14 вересня в ліцеї відбулись збори лідерів учнівських колективів.

12 вересня 2016
Мукачівському професійному аграрному ліцею ім. М. Данканича виповнилось 62 роки
62 роки поспіль МПАЛ ім. М. Данканича готує висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій для народного господарства нашого краю.

1 вересня 2016
В ліцеї відзначили День знань
1 вересня подвір’я Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича знову наповнилось веселим учнівським галасом і засяяло радісними посмішками.

27 червня 2016
Святкове вручення дипломів
Першу путівку в доросле життя – диплом кваліфікованого робітника, отримали 142 випускники навчального закладу.

24 червня 2016
І ця вершина – підкорена
Позаду лишилася ще одна сходинка на шляху до професійного зростання – це успішно складена ДКА у випускних групах.

21 червня 2016
«Панорама творчих уроків – 2016»
16 червня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2016».

10 червня 2016
Збережемо пам'ять про письменника Василя Фенича
З ініціативи директора ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» Ковбаско В.В. учні ліцею взяли шефство над місцем поховання письменника.

6 червня 2016
Підводимо підсумки своєї діяльності
6 червня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено збори трудового колективу на яких відбувся звіт директора навчального закладу Ковбаско В.В.

20 травня 2016
Боротьба за повернення на Батьківщину
20 травня було проведено загальноліцейну виховну годину «Боротьба за повернення на Батьківщину» присвячену 72 річниці депортації кримських татар з рідної землі.

19 травня 2016
День Європи
Напередодні свята Дня Європи відбулась тематична лінійка «Що таке Євросоюз»..

18 травня 2016
В ліцеї відзначили Міжнародний день музеїв
З нагоди цього свята в бібліотеці оформили стіннівки, фотоматеріали та виставку періодичних видань на музейну тематику.

13 травня 2016
Вишиванка для ровесника
Педагоги та учні Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича долучились до акції «Вишиванка дітям АТО».

10 травня 2016
Святкові заходи до Дня Перемоги над фашизмом
Вже традиційно до Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги над фашизмом у ІІ-ій світовій війні, в ліцеї проводяться спортивні змагання серед учнів.

4 травня 2016
Екскурсія в Музей Бойової слави Закарпатської дивізії
4 травня 2016 року було організовано екскурсію учнів до Музею Бойової слави 128-ї механізованої Закарпатської дивізії.

26 квітня 2016
Дзвони Чорнобиля – дзвони скорботи
Щороку в цей скорботний день ми вшановуємо пам'ять про тих, хто віддав своє життя, рятуючи нас і прийдешні покоління від смертоносної радіації.

26 квітня 2016
«Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»
26 квітня 2016 року в актовому залі Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича було проведено вечір – реквієм «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс».

25 квітня 2016
Писанка – символ нашого життя
23 квітня 2016 року в м. Ужгороді на площі Народній відкрився Другий обласний фестиваль «Воскресни, писанко!».

24 квітня 2016
Міжнародний день книги та авторського права
Цими днями у читальному залі бібліотеки Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича відбувся конкурс на звання «Кращий читач бібліотеки ліцею».

22 квітня 2016
Молоді педагоги набувають досвіду
22 квітня відбувся відкритий урок з історії на тему: «Література. Мистецтво. Олімпійський рух».

18 квітня 2016
Архітектурні пам’ятки історії Мукачева
18 квітня 2016 року учні гуртка «Комп’ютерний дизайн» (керівник Мушніков О.В.) підготували і провели усний журнал «Архітектурні пам’ятки історії Мукачева».

14 квітня 2016
Підготували есе про загиблих в АТО мукачівців
Представники учнівської ради, командири груп та найбільш активні учні підготували творчі роботи про мукачівців, які загинули під час АТО.

14 квітня 2016
Створення позитивного іміджу ліцею
14 квітня 2016 року на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» завершили свою роботу курси підвищення кваліфікації викладачів спецдисциплін ПТНЗ області, які проводив Білоцерківський інститут неперервної педагогічної освіти.

13 квітня 2016
Загадки цивілізації
Викладач історії Далекорей Н.І. разом з вихованцями гуртка «Мандрівники в минуле» організували та провели для керівників гуртків та учнів ліцею усний журнал «Загадки цивілізацій».

11 квітня 2016
Підсумковий етап курсів підвищення кваліфікації
З 11 квітня 2016 року розпочався підсумковий етап курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників ПТНЗ області на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича».

7 квітня 2016
Змагання з нагоди Всесвітнього дня здоров’я
7 квітня вперше в поточному році на відкритому повітрі на спортивному майданчику ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» відбулись загальноліцейні змагання.

5 квітня 2016
Зробимо Мукачево чистим та привабливим
У квітні місяці цього року у Мукачеві оголошено місячник по благоустрою та озелененню міста.

1 квітня 2016
Птахи – це наші помічники та справжні друзі
Щорічно 1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» відзначається Міжнародний день птахів.

29 березня 2016
Жива легенда української поезії
29 березня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» було проведено лінійку на тему: «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох!».

22 березня 2016
Атестація педагогічного персоналу – це складова кадрового менеджменту
22 березня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

18 березня 2016
Підсумки тижня творчості класних керівників
18 березня 2016 року відбулось засідання класних керівників, на якому було підведено підсумки тематичного тижня.

17 березня 2016
Змагання інтелектуалів
17 березня 2016 року в ліцеї було проведено інтелектуальну гру Брейн-ринг.

17 березня 2016
Екзотичні рослини на території ліцею
Лендєл М.Й. разом із своїми вихованцями провів тематичну лінійку про екзотичні рослини, які ростуть на території Мукачівського аграрного ліцею.

16 березня 2016
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…
15 березня у актовому залі ДПТНЗ «МПАЛ імені М. Данканича» було проведено інсценізацію п’єси «Назар Стодоля» Тараса Григоровича Шевченка.

15 березня 2016
Трагедія і велич Карпатської України
З 14 по 18 березня 2016 року в Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича проводились заходи на відзначення 77- ї річниці Карпатської України.

14 березня 2016
Відкриття тижня творчості класних керівників
14 березня 2016 року відбулося відкриття тижня творчості класних керівників.

14 березня 2016
Тиждень творчості класних керівників
З 14 по 18 березня 2016 року в ліцеї проводиться тиждень творчості класних керівників.

12 березня 2016
День благоустрою в ліцеї
В ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» проведено день благоустрою території навчального закладу.

7 березня 2016
Тепло і ласка сердець жінки-матері
долають усі прикрощі нашого буття
Свято весни, краси і любові 7 березня 2016 року святкували в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича».

7 березня 2016
Конкурс святкових стіннівок
З нагоди свята весни та Міжнародного жіночого дня учнівська рада ліцею вирішила організувати конкурс на кращу святкову стіннівку.

4 березня 2016
Цікава математика
Завершенням тижня педагогічної майстерності викладачів методичної комісії природничо-математичної підготовки став позаурочний захід «Цікава математика», який провела викладач математики Тодавчич М.О..

3 березня 2016
Військова служба за контрактом
3 березня 2016 року в ліцеї відбулась зустріч педагогів та учнів із заступником військового комісара Мукачівського ОМВК майором Годиною І.М..

3 березня 2016
Лише осмислені знання приносять плоди
3 березня 2016 року в ліцеї було проведено відкритий бінарний урок викладачем інформатики Мушніков О.В. та викладачем української мови Джуган Т.П. на тему «Програмні засоби навчання української мови. Навчання в Інтернеті».

2 березня 2016
Біологічний калейдоскоп
2 березня 2016 року викладач біології Габовда С.М. провів інтелектуальний турнір серед учнів ліцею під назвою «Біологічний калейдоскоп».

1 березня 2016
Фізика і мистецтво
1 березня 2016 року відбувся позаурочний захід «Фізика і мистецтво», який провела викладач фізики Ковач Л.Г..

29 лютого 2016
Щоб здоров’я мати, потрібно вітаміни вживати
29 лютого 2016 року відбувся позаурочний захід виховного спрямування «Вітаміни», який провів викладач хімії Лендєл М.Й. разом з учнями 15 групи електриків.

25 лютого 2016
Відкритий урок з предмету «Трактори»
25 лютого 2016 року відкритий урок з предмету «Трактори» провів викладач Корабель Я.В..

23 лютого 2016
ДКА – перший щабель в доросле життя
Виконанні навчальні програми – прийшла пора складати іспит в групі трактористів.

22 лютого 2016
«Я найкраще знаю креслення»
Викладач Очеретяна Н.М провела відкритий позакласний захід з предмету «Технічне креслення» серед учнів 1 курсу.

22 лютого 2016
Предметні тижні тривають…
З 15 по 19 лютого в ДПТНЗ «МПАЛ імені М.Данканича» було проведено тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін.

19 лютого 2016
Сучасні Герої України
19 лютого 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» відбувся позакласний виховний захід на тему «Сучасні Герої України».

19 лютого 2016
Тиждень педпрацівників з професій сільськогосподарського напрямку
План-графік проведення тижня педпрацівників з професій сільськогосподарського напрямку

18 лютого 2016
Угода про партнерство, співпрацю та науковий обмін
між ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
та Українською Технологічною Академією
18 лютого 2016 року укладена угода про партнерство, співпрацю та науковий обмін між ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» та Українською Технологічною Академією .

16 лютого 2016
Засідання учнівської ради
16 лютого цього року відбулось засідання учнівської ради ліцею.

15 лютого 2016
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
15 лютого 2016 року було проведено тематичну лінійку присвячену дню Святого Валентина.

12 лютого 2016
Кваліфікаційна поетапна атестація в 205 барменів
У сучасних умовах підготовки кваліфікованих робітників для ресторанного бізнесу в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» враховуються регіональні особливості виробничої практики.

11 лютого 2016
Зустріч з організатором походу-реквієму
«Останнім шляхом Кобзаря»
11 лютого цього року до ліцею завітав організатор міжнародного поштового походу – реквієму «Останнім шляхом Кобзаря» Олександр Канівець.

10 лютого 2016
Роль викладача і майстра виробничого навчання водінню у формуванні професійних якостей майбутніх водіїв
За такою темою 10.02.2016 р. проведено засідання обласної секції педпрацівників із професії водій автотранспортних засобів.

10 лютого 2016
Досягнути високого рівня знань учнів сьогодні неможливо без використання в освітньому процесі сучасних комп'ютерних технологій
Використання комп'ютерних технологій з метою підвищення активності пізнавальних здібностей учнів – саме такою була мета відкритого уроку з правил дорожнього руху,який провів 10 лютого 2016 року викладач Ковач Василь Михайлович для учасників засідання обласної секції педпрацівників професії «Водій автотранспортних засобів».

8 лютого 2016
Подбали про птахів
Учасники гуртка «В гармонії з природою» постійно дбають про пернатих друзів.

8 лютого 2016
Предметні тижні стартували
З 8 лютого 2016, згідно плану роботи навчального закладу, та графіку проведення предметних тижнів на 2015 – 2016 н.р., в ліцеї стартували предметні тижні.

2 лютого 2016
Ліцей відвідав голова Закарпатської ОДА
2 лютого 2016 року ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» відвідав голова Закарпатської ОДА Геннадій Геннадійович Москаль.

28 січня 2016
Новий склад профспілкового комітету
в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича»
В навчальному закладі 28.01.2016 пройшли звітно – виборні збори профспілки.

12 січня 2016
Школа молодих педагогів в дії
Молоді педагоги ліцею зібрались на чергове заняття «Школи молодого педагога», щоб послухати досвідчених педагогів та наставників, почути пораду щодо вирішення проблемних питань.

11 січня 2016
Активізуємо навчально-пізнавальну діяльність учнів
11 січня 2016 року в ліцеї відбулися педагогічні читання на тему: «Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

11 січня 2016
І етап курсів ПК в он-лайн режимі
11 січня 2016 р., 25 викладачів професійно-теоретичної підготовки підвищували кваліфікацію на базі ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича».

АРХІВ НОВИН

Яндекс.Метрика