НОВИНИ

9 січня 2020

Педагогічні читання в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича»

        З метою виявлення  та вивчення  педагогічного досвіду, ознайомлення з ним широкого кола педагогічних працівників та сприяння науково-методичного вдосконалення професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання, на виконання плану роботи педпрацівників на 2019-2020 н.р. –  8 січня 2020р.  в ДПТНЗ «МПАЛ ім. М. Данканича» проведено педагогічні читання  у контексті методичної проблеми на тему «Сучасні педагогічні технології як невід’ємна складова педагогічної майстерності».

         Власним досвідом щодо застосування сучасних педагогічних технологій  на уроках виробничого навчання та їх ролі в професійній компетентності учнів  поділилася майстер виробничого навчання  П’ятак М.Ф.  з презентацією на тему «Оригінальна подача фруктів, використовуючи методику «карвінг».

            Пізнавальним був виступ викладача спецдисциплін та керівника МАНу Гуледзи Р.І. на тему «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках та позаурочних заходах у вивченні предметів професійно-теоретичної підготовки». У своїй доповіді Руслана Іванівна розкрила нетрадиційні підходи у проведенні уроків з використанням мультимедійних презентацій, що створюють умови для високоякісного засвоєння матеріалу, підвищення пізнавального інтересу учнів, реалізації індивідуального та диференційованого підходів на уроках, розвитку інтелектуальних творчих здібностей учнів, підготовки їх до життя у розвиненому інформаційному середовищі.

   Змістовними та цікавими були доповіді представлені разом з мультимедійними презентаціями на теми:

-          «Сучасні педагогічні технології при викладанні електротехнічних дисциплін»  - Сопочкін Ю.М.;

-          «Використання сучасних педагогічних технологій на уроках математики» - Синяк М.М.;

-          «Продуктивний  виховний захід – орієнтир сучасного педагога» -  вихователь Папп О.В.

     Підводячи підсумки педагогічних читань, викладачі та майстри виробничого навчання обмінялися думками про інновації педагогічних технологій при  підготовці майбутніх кваліфікованих робітників для ринку праці.

Яндекс.Метрика