НОВИНИ

6 квітня 2019

ПРАЦІВНИКИ ТА УЧНІ ЛІЦЕЮ ВИЙШЛИ НА СУБОТНИК

            6 квітня 2019 року в рамках проведення акції “Закарпаттю – чисте довкілля” в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича” 374 педагогів та учнів, а також технічний персонал вийшли на традиційну весняну толоку.

            Її метою було забезпечення належного санітарного стану та благоустрою не лише території та будівель ліцею, але й прилеглих до навчального закладу вулиць.

                В результаті активної та наполегливої роботи в належний стан приведено територію ліцею площею 9,2 га. Це - центральний двір, сквери, алеї, навколо адміністративного, навчального, лабораторного корпусів, їдальні, гуртожитку, спортивного майданчику, котельні, містечка ЦО, а також гараж, ПТО, мийка, тир, майданчики сільськогосподарських машин та рухомого складу, автотракторний та електрополігони, проведено косметичний ремонт каплиці на території ліцею та входу в гуртожиток.

            Працівники та учні висадили близько 200 зелених насаджень, побілили 600 та обрізали 207 дерев і кущів, зрізали 45 аварійних дерев, побілили понад 1,5 км бордюрів, впорядкували сміттєзвалище та вивезли 63 куб.м сміття. Вони прибрали та впорядкували вулиці, прилеглі до території навчального закладу.

 

Фотогалерея

...

Яндекс.Метрика