НОВИНИ

4 вересеня 2019

ВИПУСКНИКУ ЛІЦЕЮ ВІТАЛІЮ ГОПОНЬКУ ВРУЧЕНО НАГОРОДУ (ПОСМЕРТНО)

І пам’ятник величний звести треба

Тим, хто Україну так любив свою,

Життя віддав за жовте поле, синє небо

В запеклому жорстокому бою.

Людмила Удіванова


         3 вересня з почесною місією до ліцею завітали військові. Наказом командувача оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України почесною відзнакою було нагороджено випускника ліцею 2007 року Віталія Гопонька, який в серпні 2014 року героїчно загинув у зоні антитерористичної операції на Донбасі.

            Відкрив лінійку пам’яті, присвячену цій знаменній події, директор навчального закладу заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. У своєму виступі він відзначив, що Віталій був скромним, ввічливим і вихованим хлопцем, старанним учнем. Але у важку хвилину, коли необхідно було стати на захист України, він із скромного хлопця перевтілився в мужнього та хороброго воїна, який віддав своє життя заради неподільності нашої держави та мирного неба над головою українців.

            Зі словами вдячності за виховання сина до батька Віталія – Михайла Михайловича Гопонька – звернулися також  депутат Мукачівської міської ради, підприємець, роботодавець, випускник ліцею Олександр Переста, якого з родиною Гопоньків пов’язує багаторічна дружба, військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв, ТВО начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, командир підрозділу 128 бригади, в якому служив Віталій Гопонько, майор Олександр Недобитко. Нагороду було вручено батьку героя, який щиро подякував військовим та працівникам ліцею за те, що вони памятають сина. Директор ліцею, працівники та учні, а також гості запалили свічки пам’яті та поклали квіти до меморіальної дошки Віталію Гопоньку, встановленої на стіні навчального корпусу  ліцею. В проведенні вручення відзнаки активну участь взяв 6 військовий оркестр оперативного командування «Захід» на чолі з підполковником Анатолієм Мазурком, який прибув з міста Рівного.

Яндекс.Метрика