НОВИНИ

2 вересеня 2019

В ліцеї відзначили День знань

            2 вересня  в  ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулися заходи з нагоди Дня Знань. Під урочисту мелодію Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України. Із словами привітання до педагогів, учнів та батьків звернувся заслужений працівник народної освіти України, директор ліцею Ковбаско Василь Васильович. Він привітав присутніх з початком нового 2019-2020 навчального року і наголосив, що саме робітничі професії сьогодні є основою  розвитку аграрного сектора нашої економіки і користуються попитом на ринку праці.

            Привітав учнів та педагогів з початком нового навчального року колишній учень ліцею, а нині – депутат Мукачівської міської ради, роботодавець Переста Олександр Михайлович. З напутнім словом та благословенням звернувся священнослужитель отець Іван. Він окропив присутніх освяченою водою і побажав благодатного навчального року.

            Прозвучав Гімн України, і педагоги повели своїх вихованців в навчальні кабінети на виховні години на тему: «Україна – єдина країна» та «Людина серед людей».

Яндекс.Метрика