НОВИНИ

30 вересеня 2019

В ЛІЦЕЇ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

29 вересня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М.Данканича» відбулися загальноліцейні батьківські збори. Їх метою було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, а також інформування їх про стан навчання та виховання учнів. Проведенню зборів передувала виставка-конкурс учнівських композицій «Дари осені».

Перед присутніми виступив директор ліцею заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. У своєму виступі він дав загальну характеристику навчального закладу та розповів батькам про  можливості ліцею з надання освітніх послуг, підготовку кваліфікованих робітників, а також про наявну навчально-матеріальну базу, побутові умови учнів та організацію їх харчування, відповів на запитання присутніх.

Заступники директора ліцею в своїх виступах зупинились на важливих питаннях освітнього процесу та ролі батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

По завершенню загальноліцейних зборів було проведено батьківські збори у кожній навчальній групі. Класні керівники та майстри виробничого навчання довели до відома батьків детальну інформацію про успішність і поведінку учнів. Батьки також мали можливість детально ознайомитись з матеріальною базою навчального закладу, оглянувши навчальний та лабораторний корпуси, гуртожиток, бібліотеку, тренажерний та спортивний зали.

Батьки учнів висловили щиру подяку директорові та педагогічному колективу ліцею за створення і підтримання на належному рівні умов для якісного навчання, комфортного проживання та життєдіяльності здобувачів освіти.

 

Учнівські композиції «Дари осені»

 

Яндекс.Метрика