НОВИНИ

23 квітня 2021

В ЛІЦЕЇ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

«Віддай людині крихітку себе.
За це душа наповнюється світлом»
Ліна Костенко

23 квітня в нашій державі відзначається одне з надзвичайних і позитивних свят - Всеукраїнський день психолога. А в цьому році ще й 30-річчя психологічної служби системи освіти України. З нагоди цього, в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” практичний психолог навчального закладу Ліана Варга підготувала для учнів низку цікавих заходів і разом з членами учнівсьої ради ліцею Антоніною Лакатош та Василем Пилипівим провела день психології. Девізом дня стало: «Хорошій настрій починається з душі, а не з ноги, з якої Ви зранку встали»


Були підібрані такі заняття, ігри, тести, які формують у кожного реальні оцінки своїх можливостей, залучають учнів до активних форм проведення дозвілля, розвивають комунікативні здібності, впевненість у своїх діях, виховують культуру поведінки. Кожен бажаючий мав змогу проявити свої здібності, нахили, висловити свою точку зору й обґрунтувати її.

Цікавою була арт-терапевтична вправа, проведена з учнями 1 курсу, “Малюнок настрою” “Весела писанка”, метою якої є ознайомити учасників з особливостями впливу кольорів на емоційний стан людини, навчити контролювати власні емоції за допомого кольорової гами. Учасники відображали свій настрій за допомогою малюнків.

Тож мета проведення дня – розширення кола знань про науку психологію – була досягнута. За підсумками дня психології учні ліцею отримали новий соціальний досвід, поліпшити групові відносини і задумалися над цінністю психологічного здоров’я.


Яндекс.Метрика