НОВИНИ

27 червня 2019

В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

"Ну от і все, уже перегорнули

Підручників останні сторінки…

Й на випускних екзаменах відчули,

Що плине час скоріше від ріки."

 

27 червня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулись урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників. В цей день атестати про середню освіту та дипломи отримали      134 учні з професій:

·електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»);

·тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія “С”);

· слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»);

· офіціант, бармен;

·монтер колії (ІІІ розряд), слюсар з ремонту рухомого складу (ІІ розряд).

Відкрив урочисту лінійку та звернувся до випускників з вітальним словом директор ліцею, заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. З побажаннями успіхів випускникам виступили класний керівник 31 групи трактористів Руслана Іванівна  Гуледза, мати випускника Бориса Вінярського Мирослава Романівна, гостя свята заступник начальника відділу Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Оксана Іллівна Зварич.

Зі словами щирої подяки на адресу дирекції ліцею, педагогів, трудового колективу за навчання та виховання від імені випускників виступив Ілля Сергеєв, який зазначив, що випуск 2019-го року знаменний тим, що він відбувається в переддень 65-річчя навчального закладу.

Грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та директора ліцею були нагороджені випускники з числа обдарованих учнів. Зокрема Валентина Понзель, Костянтин Бакулін. Оксана Хома, Алекс Олтман, Дмитро Ларкін, Ілля Сергеєв, який за високий рівень знань одержував стипендію Михайла Данканича.

Атестати про загальну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника випускникам вручили директор ліцею Василь Васильович Ковбаско, заступники директора Юрій Петрович Коструб і Світлана Іванівна Шпеник, а також гості урочистостей Оксана Іллівна Зварич та підполковник Олександр Вікторович Кошенко – начальник Мукачівського відділу Військової служби правопорядку.

Випускниця 214 групи барменів Валентина Понзель прочитала вірш «Заповіт випускнику України». З напутнім словом до майбутніх робітників звернулися священнослужителі отці Анатолій та Іван. Після спільної молитви вони благословили педагогічний та учнівський колективи на самовіддану працю та добрі справи і окропили присутніх свяченою водою. Святковий настрій усім присутнім створював своїми піснями керівник гуртка художньої самодіяльності “Голос Карпат”, випускник ліцею 1984 року Іван Крафчик.

 

Ідіть в життя замріяні, вродливі,
Між квітами і добрими людьми,
Несіть свої і мрії, і надії!
Хай вірність і любов в серцях живуть!
Хай Україна-мати порадіє
Благословляєм всіх в щасливу путь!

Хай щастить вам, наші випускники!

 

Яндекс.Метрика