НОВИНИ

24 листопада 2021

ЯК ВДАЛО НАПИСАТИ РЕЗЮМЕ ТА ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ?

Саме цій темі був присвячений тренінг з випускниками нашого ліцею наступного року, який провела провідний фахівець з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Оксана Коваленко в рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти.

Які навички розвивати в собі задля професійного успіху у майбутньому? Які професії користуються найбільшим попитом на регіональному ринку праці? На усі ці запитання можна було отримати вичерпні відповіді.

- «На ринку праці є нестача робітничих професій, - наголосила фахівець, - тому варто намагатись опанувати якомога більш широкий набір навичок, набуття яких не передбачено програмою навчання, але є притаманними для кожної професії».

Мова йшла про переважно комунікативні та управлінські вміння: встановлення взаємин, робота в команді, навички переконання, слухання і розуміння співрозмовника, вирішення проблем. Також було наголошено, що роботу може знайти кожен, головне мати бажання. Пошук роботи, випускник ліцею повинен починати з правильно складеного резюме та ефективного його використання у пошуку роботи.

Також учнівська молодь дізналися як зробити свою співбесіду вдалою та оволоділа навичками підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації та визначились з 7 кроками перед зустріччю з роботодавцем, які важливо зробити, готуючись до співбесіди. Адже співбесіда з роботодавцем - це важливий етап, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування!

Тож тренінг для учнівської молоді стане в нагоді при вирішенні проблеми працевлаштування після закінчення ліцею!

Яндекс.Метрика