НОВИНИ

2 жовтня 2018 року

ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ


   2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів.
  Відкрив урочисту лінійку директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України, Василь Васильович Ковбаско. Він розповів присутнім про те, що виховання чемпіонів і відомих спортсменів є доброю традицією навчального закладу.
  Серед випускників ліцею різних років - майже вся збірна Україниз фрістайлу, Роланд Русин, чемпіон України, призер першості Європи із спортивного орієнтування Володимир Прокопець, чемпіон України з пауерліфтингу, призер першості Європи Владислав Симчина, член збірної України ветеранів з футболу Олександр Переста, колишній гравець ФК «Шахтар» Донецьк Василь Кобін, футболісти Віктор Гей, Іван Легеза, Віктор Попович, судді Всеукраїнської категорії Василь Козик,Ярослав Козик, Віктор Дем’яненко, майстер спорту з карате-до Роман Маслиган.
  Серед здобутків теперішнього покоління учнів ліцею є золота медаль чемпіонату України з гірськолижного спорту для спортсменів з обмеженими можливостями, яку завоював учень 21 групи трактористів Ерік Годас, чисельні перемоги та призові місця в змаганнях з різних видів спорту в рамках Спартакіади серед ПТНЗ Закарпатської області. А Анатолій Меденці, який став переможцем першості області з греко-римської боротьби серед юніорів здобув уже сьомий титул в змаганнях такого рангу.  З привітанням до чемпіонів-боксерів звернувся їх наставник Валерій Вишньов. Він вручив посвідчення та почесний знак кандидата в майстри спорту з боксу Мілану Рокіцану, побажав йому подальших успіхів у рингу, відзначив також здобутки ще одного дуже перспективного боксера, учня ліцею Антона Іванова.
  Медалі та дипломи чемпіонам вручили Василь Васильович Ковбаско, призер світової першості з метання молота Ярослав Чмир та керівник фізичного виховання ліцею Олег Халілов. Наказом директора ліцею Мілану Рокіцану, Антону Іванову та Анатолію Меденці оголошено подяку та заохочено грошовою премією у розмірі однієї академічної стипендії. Почесною грамотою директор ліцею нагородив Валерія Вишньова за вагомий внесок у справу виховання та підготовки юних боксерів з числа учнів навчального закладу.

Яндекс.Метрика