НОВИНИ

20 лютого 2018

Патріотичне виховання учнівської молоді в ДПТНЗ "МПАЛ ім.М.Данканича"

«Нехай пам’ятають про наших героїв,
Що за волю поклали безцінне життя.
Що творили історію, наше минуле,
У яке вже нема вороття»

20 лютого 2018 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» класний керівник 13 групи електромонтерів Савчин Олександра Олександрівна провела лінійку-реквієм на тему: «Герої Небесної Сотні», метою якої було вшанування пам’яті героїв Майдану, виховання в учнів почуття патріотизму, любові до Батьківщини.

Учні та викладачі зібралися, щоб у скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв «Небесної Сотні», яких було вбито у мирний час XXI століття. Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в XXI ст., після всього що пережила наша держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках…

«Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь в наших серцях».

20 лютого 2018 року викладач історії Далекорей Н.І. провела годину спілкування в 11 групі трактористів на тему: «Вони завжди в наших серцях», метою якої було вшанування пам’яті героїв Майдану, виховання в учнів любові до рідної Батьківщини. У кожного учасника години спілкування закарбувалися в пам’яті ці настановчі слова: «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!». «Небесна сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих.

Цього ж дня в місті Мукачеві біля пам’ятного знаку героям Небесної сотні зібрались представники влади, установ, навчальних закладів, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя там, на Майдані, відстоюючи незалежність, свободу і права українців. У мітингу – реквіємі та молебні за загиблих героїв Майдану взяли участь педагоги Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича. Вони вшанували пам'ять загиблих майданівців хвилиною мовчання та поклали квіти і запалені лампадки до пам’ятного знаку. Пам'ять про загиблих героїв «Небесної Сотні» завжди буде у наших серцях.

Яндекс.Метрика