НОВИНИ

19 лютого 2018

«Олімпійські ігри – це ж неземні змагання»

Тренер переможця зимової олімпіади-2018 у Пхьончхані (Південна Корея) Олександра Абраменко – Енвер Аблаєв, випускник ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича».

В 1996 році Енвер Аблаєв вступив на навчання до Мукачівського професійного аграрного ліцею ім.М.Данканича і здобув професію бджоляр-водій.

В навчальному закладі велику увагу приділяв заняттям фізкультури і спорту, в той же час виступаючи на етапах кубку Європи з фрістайлу. Директор ліцею, заслужений працівник освіти, Василь Васильович Ковбаско дуже пишався своїм вихованцем, всіляко його підтримував, і результат не забарився, в 1998 році Енвер Аблаєв став переможцем спартакіади України на базі Тисовця, цього ж року Аблаєв вступив до збірної України з фрістайлу.

В навчальному закладі створено стенд «Спортивна гордість ліцею», де розташована фотографія головного тренера збірної України з фрістайлу Енвера Аблаєва.

Щодня учні ліцею із заздрістю і в той же час із гордістю дивляться на фото майстра спорту України міжнародного класу з фрістайлу і хочуть бути такими як він, а колектив пишається – знай наших! Так тримати!

Яндекс.Метрика