НОВИНИ

22 листопада 2017

Зустріч учнів з представником СТОВ «Агро-Лучки»

22 листопада 2017 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського районного центру зайнятості Вікторія Тарахонич та менеджер з персоналу СТОВ «Агро-Лучки» Ольга Сало презентували підприємство сільськогосподарської галузі району в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».

На зустрічі з соціальними партнерами, рободавцями, до присутніх звернувся заступник директора з НВР Коструб Ю.П., який наголосив молодому поколінню про можливість гідно жити та побудувати кар’єру і в Закарпатті на успішних підприємствах, таких як СТОВ «Агро-Лучки».

У заході взяли участь учні ліцею, які навчаються за спеціальностями «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»), «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Ольга Миколаївна ознайомила присутніх з умовами та характером роботи, професійною структурою, режимом праці,заробітною платою, соціальною інфраструктурою.

Увага присутніх акцентувалася на інформуванні про перспективи розвитку сільськогосподарського товариства та переваги офіційного працевлаштування та побудови кар’єри в Україні. На завершення учням було представлено відеоматеріал про підприємство, продемонстровано сучасний машинно-тракторний парк, ознайомлено з процесом збору кукурудзи.

Спілкуючись із представником роботодавця, учні ліцею отримали вичерпну інформацію про вакансії сільськогосподарської галузі, а також були запрошені на проходження виробничої практики з можливістю подальшого працевлаштування на постійне місце роботи з гідною оплатою праці.

Головна мета заходів, що проводяться Мукачівським районним центром зайнятості з роботодавцями – навчити учнів співставляти особисті риси з вимогами, які роботодавець висуває до людини. А ще – сформувати свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу пошуку місця праці саме в Україні, підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власної життєвої мети.

Яндекс.Метрика