НОВИНИ

31 жовтня 2017

Відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

З метою пошуку та підтримки розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, з 05.10 по 30.10.2017 р. в ліцеї проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Олімпіада - це одна з найважливіших форм роботи з обдарованими учнями, яка сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів до вивчення навчальних предметів. Олімпіади проводились з метою оптимізації діяльності учнів та закріплення знань з предметів.

Хто ж вони – гордість ліцею? Це Борис Вінярський (гр.22 а/с), який є переможцем І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів: хімія, біологія, фізика, екологія, англійська мова ,історія, основи економіки. Витривалість, силу волі, змістовні відповіді та прагнення до перемоги – показав Борис при виконанні завдань.

Третьокурсники ліцею Василь Мигович (гр.33а/с), Владислав Кульмент’єв (гр. 33 а/с), Іван Мигович (гр.33 а/с) Федор Шляхта (гр.32 тр.) показали поглиблений інтерес до предметів з яких виконували завдання.

Високий рівень знань показали першокурсники Іван Гаджега (гр.11 тр.) - з хімії та біології, Павло Станкович (гр.13 ел.) – з української мови і літератури, Дмитро Шаповаленко (гр.13 ел.) - з фізики. Об'єктивність високого рівня в олімпіадах забезпечувалось оформленням викладачами завдань різних рівнів.

Високі результати учні ліцею досягли завдяки своїй наполегливій праці та здібностям, роботі висококваліфікованих викладачів.

Бажаємо нових успіхів, творчих досягнень та нових перемог на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Яндекс.Метрика