НОВИНИ

11 жовтня 2017

ЗУСТРІЧ З ОФІЦЕРАМИ МУКАЧІВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

У відповідності до плану виховної роботи на навчальний рік, 11 жовтня 2017 року в ліцеї відбулася зустріч педагогів та учнів 1-го та 3-го курсів зі старшим інспектором ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції Мариною Ільтьо та дільничним офіцером поліції Михайлом Балогом.

Такі зустрічі стали традиційними в ліцеї і мають на меті профілактику злочинності неповнолітніх і пояснити їм, що таке правопорушення та яка відповідальність за його скоєння. Під час зустрічі 11 жовтня, Марина Володимирівна роз`яснила учням, як діяти, коли відносно них вчиняють протиправні дії, наголосила на необхідності своєчасного повідомлення про факти вчинення відносно підлітків протиправних дій. Крім цього вона розповіла про види відповідальності за вчинення різних правопорушень, довела до них норми і правила поведінки у громадських місцях, гуртожитку та морально-етичні норми.

Також під час зустрічі люди в погонах обговорили з присутніми правила і норми поведінки в ході навчального процесу та в побуті. Особлива увага приділялась шкоді і відповідальність за зберігання наркотичних засобів, розпивання спиртних напоїв, паління.

Наприкінці зустрічі поліцейські відповіли на всі запитання, що цікавили юнаків та дівчат, і побажали їм ніколи не потрапляти у неприємні ситуації. надали контакти, куди саме вони можуть звертатися за допомогою у разі потреби.

Яндекс.Метрика