НОВИНИ

22 квітня 2016

Молоді педагоги набувають досвіду

Зібратися разом – це початок,
триматися разом – це прогрес,
працювати разом – це успіх.

Саме такими словами розпочався відкритий урок викладача історії Далекорей Н. І. в 15 групі електромонтерів на тему : «Література. Мистецтво. Олімпійський рух».

Мета уроку: охарактеризувати основні ідеї й течії розвитку культури першої третини ХХ століття; дослідити нові напрямки в мистецтві та літературі, ознайомитись з виникненням та розвитком кінематографа, охарактеризувати Олімпійський рух, що відродився наприкінці ХІХ століття; ознайомити учнів з видатними діячами літератури і мистецтва цього періоду та їхніми досягненнями.

Молодий педагог Далекорей Неля Іванівна працює над проблемним питанням «Формування історичної свідомості учнів на уроках історії шляхом впровадження інноваційних технологій навчання», і тому на уроці використала різні прийоми й методи для активізації пізнавальних можливостей учнів:

  • при перевірці набутих знань – фронтальне опитування та завдання на співставлення;
  • при вивченні нового матеріалу – презентацію, виступи учнів з доповідями, відеоролик та робота з історичним документом;
  • при закріпленні вивченого матеріалу – метод «Мікрофон».

На уроці були присутні методисти та педагоги – члени методичної комісії гуманітарних дисциплін. За їх участі було проведено всебічний аналіз уроку та надано рекомендації молодому педагогу для подальшого удосконалення викладання предмету.

Яндекс.Метрика