НОВИНИ

29 березня 2016

Жива легенда української поезії

Страшні слова, коли вони мовчать,
коли вони зненацька причаїлись,
коли не знаєш, з чого їх почать,
бо всі слова були уже чиїмись

29 березня 2016 року в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» було проведено лінійку на тему: «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох!». Лінійка була присвячена 86-річчю від дня народження Ліни Василівни Костенко. Підготувала і провела лінійку вчитель української мови та літератури Ганна Мучичка зі своїми вихованцями.

Світ подарував Україні велику постать, яка збагачує і прославляє українську поезію – Ліну Костенко. Ця талановита українська поетеса – одна з найяскравіших живих легенд, що творить славу цього покоління. Авторка гідно продовжує аристократизм духу, проявлений жінкою – митцем. Поетеса визнає мистецтво як найвищу з людських чеснот у символічному двобої світла і темряви, життя і смерті, тимчасовості і вічності представленого її поезією. У віршах Ліни Костенко звучить настрій неминучої перемоги.

Ведучі лінійки розповіли присутнім про життєвий і творчий шлях поетеси, а потім декламували вірші, які їм найбільш сподобались.

На завершення лінійки Ганна Мучичка звернулася до присутніх з проханням вивчати поезію Ліни Костенко і не розлучатися із зворушливими віршами талановитої сучасної української поетеси.

Яндекс.Метрика