НОВИНИ

18 травня 2020

“ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ - 2020”

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців – це особливий день, адже Україну та Європейський Союз (ЄС) єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з пандемією коронавірусом, святкування в Україні відбуваються в онлайн-форматі.

Рада Європи це свято відзначає 5 травня, а 9 травня – Європейський Союз. Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи у 1964 році. Пізніше Європейський Союз започаткував свій власний Європейський день на відзначення декларації Шумана 1950 року, саме тому його називають ще «Днем Шумана».

Цими словами розпочинається тематичний урок в режимі онлайн, підготовлений і доведений до здобувачів освіти, класним керівником 31 групи трактористів, викладачем історії ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича” Н.І.Далекорей. В структурі уроку педагог акцентувала увагу на цікавих фактах, пов’язаних з ЄС: розкрила питання про те, що представляє собою дане об'єднання європейських країн, мету його створення та діяльність, що робить ЄС для власних громадян, про основні європейські цінності, про те, як можна приєднатися до ЄС та його взаємовідносини з Україною.

Також в ході підготовки уроку були використані відеоматеріали, пов’язані з Днем Європи в Україні та створенням, діяльністю ЄС та євроінтеграцією України.

Яндекс.Метрика