НОВИНИ

17 січня 2019

Організація роботи з обдарованою молоддю в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича»

З метою виявлення розвитку і підтримки обдарованої молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві в ДПТНЗ «МПАЛ ім. Михайла Данканича» створена і активно працює Мала академія наук, якою керує Гуледза Р.І., викладач професійно-теоретичної підготовки.

Учні, які залучені до роботи в Малій академії наук працювали над науково-дослідницьким проектом на тему: «Встановлення видового та кількісного складу бур’янів у посівах кукурудзи та особливостей проведення боротьби з ними».

В навчальному закладі створено систему роботи з обдарованою молоддю, адже розвиток творчих здібностей відіграє важливу роль в особистісному й соціальному житті людини.

Своєчасно виявлений талант учня 21 групи за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (кат. С) Бакуліна Константина – дав позитивний результат – перемогу в І етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Закарпатського територіального відділення.

Директор навчального закладу Василь Васильович Ковбаско, нагородив Бакуліна Константина – цінним подарунком, а керівнику проекта Гуледзі Р.І. висловив подяку з побажанням подальших успіхів на педагогічній ниві.

Яндекс.Метрика