НОВИНИ

14 червня 2019

Підводимо підсумки плідної праці за звітній період

Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту» ВІД 05.09.2017 р. № 2145-ХІІІ заклади освіти мають щороку складати звіт про власну діяльність та оприлюднювати його на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, ради та громадськості.

Так, і в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА № 143 від 14.05.2019 р., пройшло звітування директора В.В.Ковбаско за період з 14.06.2018 р. по 13.06.2019 р.

В.В.Ковбаско виступив з аналітичною доповіддю, що містила комплексну характеристику актуального стану ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», зміст його діяльності та динаміку основних показників розвитку за навчальний рік.

            На звіті директора була присутня – Маюрник В.К., начальник управління фінансово-економічної, кадрової, юридичної роботи, бухгалтерського обліку та звітності департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. Також були запрошені: Мацола М.М. – заступник начальника управління сільського господарства Мукачівської райдержадміністрації; Богів О.Я. – заступник голови Мукачівської райдержадміністрації;  Переста О.М. – депутат міської ради, підприємець, директор СТОВ «Транзит»; Голод І.І. – директора ТОВ «Шляхрембуд», роботодавець; Дубанич М.О. – директор ПП «Аріадна»; Симканич В.В. – директор ТОВ «Іршавський завод продтоварів»; Попович М.М. – заслужений працівник промисловості України, роботодавець;  Довбак А.В. – заступник директора міськрайонного центру зайнятості; Зварич О.І. – заступник начальника відділу активної підтримки Мукачівського МРЦЗ; Гордей М.М. – голова профспілки Мукачівського АПК.

Після завершення доповіді директора, виступили:

-          Переста О.О., депутат міської ради, директор СТОВ «Транзит», який дав високу оцінку професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учнів навчального закладу. Висловив щиру подяку директору та педколективу в цілому за належну підготовку кваліфікованих робітників на ринок праці. Роботу директора за звітній період визнав задовільною.

-          Богів О.Я., заступник голови Мукачівської райдержадміністрації,  який висловив свою думку з приводу належного національно-патріотичного  виховання підростаючого покоління педколективом ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича». Роботу директора за звітній період визнав задовільною.

-          Джуган Т.П., викладач української мови та літератури навчального закладу, яка висловила слова вдячності директору В.В.Ковбаско за високі організаторські здібності, належний рівень управління навчальним закладом, вагомий внесок у максимально комфортні умови навчання та виховання учнів ліцею. Роботу директора за звітній період визнала задовільною.

-          Басараб І.І., майстер виробничого навчання з професії тракторист-машиніст с/г виробництва, який дав високу оцінку підготовки кваліфікованих робітників педпрацівниками ліцею на чолі з директором навчального закладу. Відмітив належну роботу директора ліцею по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу за 2018-2019 н.р., відзначив ділові і моральні якості керівника. Роботу директора за звітній період визнав задовільною.

-          Довбак А.В., заступник директора міськрайонного центру зайнятості, яка відмітила, що за період своєї роботи Ковбаско В.В. виявив себе знаючим керівником, професіоналом своєї справи, людиною із діловими рисами, який створює сприятливий психологічний клімат для педагогічної діяльності працівників ліцею і морального та духовного розвитку учнів. Роботу директора за звітній період визнала задовільною.

Після таємного голосування, оцінку роботи директора навчального закладу за звітній період визнано задовільною.

Із заключним словом виступила Маюрник В.К., начальник управління фінансово-економічної, кадрової, юридичної роботи, бухгалтерського обліку та звітності департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, яка висловила свою думку з приводу роботи педагогічного колективу з питання навчання, виховання учнів ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича», дала оцінку стану матеріально-технічної бази ліцею, комплексно-методичному забезпеченню професій,  зауважила на необхідності запровадження нових робітничих професій та наголосила на необхідності здійснювати заходи щодо залучення соціальних партнерів, представників бізнесу, підприємств, роботодавців до фінансування підготовки кадрів у ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» модернізації матеріально-технічної бази з урахуванням вимог сучасного виробництва.

 

Повна версія звіту директора В.В.Ковбаско

 

Яндекс.Метрика