НОВИНИ

11 жовтня 2021

Стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» з 1 жовтня 2021 р. стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

На виконання наказу директора навчального закладу «Про організацію роботи з обдарованою молоддю ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича в 2021/2022 н.р.», та з метою залучення здобувачів освіти до науково-дослідницької роботи в навчальному закладі продовжує діяти освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, що створюватиме умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення – Мала академія наук. Тема дослідницької роботи «Вплив органічних та мінеральних добрив на ріст, розвиток та урожайність сільськогосподарських культур на прикладі озимої пшениці та кукурудзи, яка здійснюватиметься на фермерському господарстві «Плеша», Мукачівського району, яке також є базою для проходження виробничої практики випускниками ліцею, керуватиме роботою викладачка професійно-теоретичної підготовки Гуледза Р.І.

Дирекція навчального закладу стимулюватиме обдарованих здобувачів освіти за вагомі досягнення в дослідницькій, експериментальній та винахідницькій роботі в системі МАН, а також за вагомі досягнення в І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

Яндекс.Метрика