НОВИНИ

11 жовтня 2019

НА ЗАХИСТІ БАТЬКІВЩИНИ

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна!

 

10 жовтня в ДПТНЗ “Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича” класний керівник 23 групи автослюсарів Руслан Футуйма провів відкриту виховну годину, присвячену Дню захисника України, який вшосте цього року відзначається разом із Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня.

            Сучасна незалежна Україна – держава і народ – є нащадками Київської Русі, козацтва, збройних формувань УНР та ЗУНР, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Присутні на виховній годині педагоги та учні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання.Ми віримо, що незабаром усе скінчиться: солдати повернуться додому, відбудуються села та міста на Сході, відновиться економіка, настане тиша, спокій, мир” - звучало з уст організаторів заходу та його ведучих.

            Цього ж дня у спортивному залі ліцею з ініціативи членів учнівської ради та під керівництвом Віталії Халілової відбулись традиційне щорічне спортивне святоКозацькі забави”, в якому взяли участь представники від усіх учнівських груп. У складі 2 команд - “Козацький штурм” та “Козацький натиск - учасники змагалися за семи конкурсними видами:- “Передача листа”;

- “Втеча полоненого з полону”;

- “Влучний приціл”;

- “Сильна рука”;

- “Садіння картоплі”;

- Як козаки розважалися


- “Козацька вдача”.


 

В запеклій, безкомпромісній та чесній боротьбі перемогла команда Козацький натиск із загальним рахунком 46:20.

Яндекс.Метрика