НОВИНИ

11 лютого 2019

Кращий з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Щороку в Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів різних професій. Чи міцними є теоретичні знання учнів з професійно-теоретичної підготовки? Чи вміють вони застосовувати набуті теоретичні знання при виконанні практичних завдань? Чи вміють творчо підходити до виконання роботи? На ці та інші питання хочуть отримати відповіді члени ліцейного журі під час проведення конкурсів професійної майстерності.

11 лютого 2019 р. в ліцеї було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів з метою виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, а також сприяння розвитку творчої активності учнів, популяризації професії.

В конкурсі приймали участь кращі учні випускної 32 групи автослюсарів.

Теоретичний тур

Конкурс професійної майстерності „Кращий з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” складався з двох турів: теоретичного туру, який передбачав перевірку теоретичних знань з предметів професійно-теоретичної підготовки та практичного туру, підчас якого учні виконували практичне завдання згідно вимог кваліфікації слюсар з ремонту колісних транспортних засобів             4 розряду.

Практичний тур
      
          

Роботу учасників конкурсу оцінювало журі.

Переможцями стали:

І місце – Ларкін Дмитро 32 а/с – 245 балів
ІІ місце – Пава Ростислав 32 а/с – 226 балів
ІІІ місце – Желізняк Іван 32 а/с – 216 балів

Проведення фахового конкурсу серед учнів є чудовою перевіркою рівня навчальних досягнень учнів та їх професійних навичок.

 

Яндекс.Метрика