10 Найпам'ятних подій в 2018-19 н.р.

"У ДПТНЗ «МПАЛ ІМ. М. ДАНКАНИЧА» ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК"

3 вересня 2018 року на подвір’ї Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича, як і у більшості навчальних закладів, відбулись урочистості з нагоди початку нового 2018– 2019 навчального року. Під урочисту мелодію гімну України було піднято державний прапор України. Із словами привітання до педагогів, учнів та батьків звернувся директор ліцею, заслужений працівник народної освіти України Василь Васильович Ковбаско. Він привітав присутніх з Днем першого дзвоника та оголосив про початок навчального року.

 

"XXVII футбольний турнір імені Михайла Данканича"

21 вересня 2018 року в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» в черговий 27 раз проводився традиційний футбольний турнір на Кубок імені Михайла Данканича. Цей турнір започаткував великий педагог, колишній керівник навчального закладу Михайло Данканич.

 

"ЧЕМПІОНАМ ВРУЧЕНО ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ДИПЛОМИ"

2 жовтня 2018 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім.М.Данканича» відбулась урочиста лінійка, на якій дирекція ліцею, педагоги, учні, тренерита запрошені батьки тепло привітали чемпіонів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 року народження кандидата в майстри спорту Мілана Рокіцана та Антона Іванова, учнів 14 групи електромонтерів, а також чемпіона Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юніорів Анатолія Меденці, учня 21 групи трактористів

 

"Оцінка якості надання освітніх послуг в ДПТНЗ ЦМПАЛ ім.М.Данканича»"

 «Професійно-технічна освіта – неординарна, специфічна, складна і водночас дивовижна галузь освітянської ниви» – говорить директор ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» В.В.Ковбаско. 
  Цими лагідними, осінніми днями в навчальний заклад завітав депутат Верховної Ради М.І.Ланьо, який надав оцінку матеріально-технічної бази та якості освітніх послуг в ліцеї.

  

 

"Заслужена нагорода керівника сучасного професійного (професійно-технічного) навчального закладу"

 Цими лагідними осінніми днями, а саме 19 жовтня 2018 року в м.Києві відбулося нагородження орденом «Єдність і Слава» та Почесною грамотою директора ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича» В.В. Ковбаско.

 

 

"ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКАМИ РІДНОГО КРАЮ"

 На запрошення дирекції ДПТНЗ «МПАЛ ім.М.Данканича» до ліцею завітали відомі мукачівські поетеса, художниця, член Національної Спілки письменників України, автор багатьохпоетичнихТетяна Рибар таписьменник, журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича, Віктор Дворниченко.

  

Популяризація української мови в ліцеї

  02 лютого 2019 року в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасником фінального етапу був учень ліцею (22 гр. а/с) Мирослав Різак – переможець ІІІ етапу конкурсу.

 

 

ЗУПИНЕМО БУЛІНГ РАЗОМ!

  6 лютого 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича» відбулась зустріч педагогів та учнів з головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Ганною Пивовар, директором мукачівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомого Костянтином Молнаром та начальником відділу правопросвітн6ицтва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Мирославою Пилипчинець.

Перемогла дружба і хороший настрій

  V тур у відкритій першості області з футзалу серед працівників освіти П(ПТ) НЗ, ліцеїв, ВНЗ І – ІІ, ІІІ, ІV р-а сезону 2018-2019 р.р. – нові досягнення педпрацівників ліцею

 

Складова підвищення якості професійно-практичної підготовки учнів ПТНЗ – конкурс фахової майстерності з професії

  4 квітня 2019 року на підставі наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, відбувся конкурс майбутніх трактористів, в якому взяли участь учні-випускники 31 групи трактористів – Фабрицій Юрій та Туряниця Павло, і двоє учнів з Виноградівського ВПУ-34 – Продан Іван та Соколовський Валентин.

 

В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

27 червня 2019 року в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» відбулись урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників. В цей день атестати про середню освіту та дипломи отримали 134 учні

Яндекс.Метрика