НОВИНИ

04 серпня 2022

«КАРІТАС» ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В ЛІЦЕЇ

Із самого початку війни росії проти України, свою активну діяльність в нашій державі здійснює представництво місії «Карітас» Чеської Республіки.

Кредо місії - допомагати потребуючим людям. Тож в умовах сьогодення, благодійний фонд готовий прийти на допомогу людям, які рятуються від війни в Україні.

Саме про це йшла мова 4 серпня 2022 року під час зустрічі представників благодійного фонду «Карітас» Чеської Республіки Іванни Марків та Даніеля Санто з внутрішньо преміщеними особами, які знайшли прихисток у нашому навчальному закладі.

Відбувся активний і плідний діалог, обмін інформацією про проблеми, які виникли в людей, вимушених покинути свої домівки внаслідок війни, умови перебування внутрішньо переміщених осіб з Харкова, Миколаєва, Луганщини, Донеччини, а також з тимчасово окупованих територій, в Закарпатті та про їх плани на майбутнє.

Іванна Марків розповіла присутнім про реалізацію проекту з будівництва модульних будинків для внутрішньо переміщених осіб на теренах нашого краю, про можливості благодійного фонду щодо поліпшення побутових умов людей, які опинилися без даху над головою.

Тож ми дякуємо представникам благодійного фонду «Карітас» Чеської Республіки за спільну роботу, яка в цей складний для України час, робить життя соціально незахищених груп населення, постраждалих від війни простішим, наскільки це можливо.

Яндекс.Метрика